Home
Clubinformatie
Bestuur/Jeugdcommissie
Kleding v.v. Beetgum
Contributie
Ereleden
Historie v.v. Beetgum
Privacybeleid
Links oude websites
Programma
Senioren
Mannen
Beetgum 1
Beetgum 2
Beetgum 3
Beetgum 45+1
Beetgum 1 Zondag
Vrouwen
Beetgum VR1
Beetgum VR30+1
Jeugd
Junioren
Beetgum MO17-1
Beetgum MO13-1
Beetgum JO15-1
Beetgum JO17-1
Beetgum JO13-1
Pupillen
Beetgum JO7-1
Beetgum JO12-1
Beetgum JO9-1
Beetgum JO10-1
Sponsoren
Sponsoren
Club van 50
Contact
Home
Clubinformatie
+
Bestuur/Jeugdcommissie
Kleding v.v. Beetgum
Contributie
Ereleden
Historie v.v. Beetgum
Privacybeleid
Links oude websites
Programma
Senioren
+
Mannen
+
Beetgum 1
Beetgum 2
Beetgum 3
Beetgum 45+1
Beetgum 1 Zondag
Vrouwen
+
Beetgum VR1
Beetgum VR30+1
Jeugd
+
Junioren
+
Beetgum MO17-1
Beetgum MO13-1
Beetgum JO15-1
Beetgum JO17-1
Beetgum JO13-1
Pupillen
+
Beetgum JO7-1
Beetgum JO12-1
Beetgum JO9-1
Beetgum JO10-1
Sponsoren
+
Sponsoren
Club van 50
Contact
Club nieuws
Beetgum 1 naar de Walden
15
mrt
2024
Redacteur1
Club nieuws
v.v. Beetgum zoekt vrouwentrainer seizoen 2024-2025
15
mrt
2024
Redacteur1
Club nieuws
Donderdag 14 maart geen inloopspreekuur
13
mrt
2024
Redacteur1
Club nieuws
Beetgum naar Holwerd aan zee
8
mrt
2024
Redacteur1
Club nieuws
Supportersfeest met LIVE muziek
5
mrt
2024
Redacteur1
Club nieuws
Zaterdag: Beetgum 1 – WWS 1
1
mrt
2024
Redacteur1
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
19 mrt. 19:00
Beetgum 2 - LAC Frisia 1883 6
Sportpark It Bosk
20 mrt. 19:00
S.F. Deinum JO17-2 - Beetgum JO17-1
Sportpark Deinum
23 mrt. 09:00
Beetgum JO13-1 - Irnsum JO13-1
Sportpark It Bosk
23 mrt. 10:15
Beetgum MO17-1 - Geel Wit MO17-1
Sportpark It Bosk
23 mrt. 10:15
Minnertsga JO17-1 - Beetgum JO17-1
Sportpark vv Minnertsga
23 mrt. 11:30
FVC MO13-1 - Beetgum MO13-1
Sportpark Wiarda
23 mrt. 12:45
Be Quick D JO15-2 - Beetgum JO15-1
Sportpark Tolhuispark
23 mrt. 14:30
Beetgum 1 - Blija 1
Sportpark It Bosk
23 mrt. 14:30
Beetgum 2 - S.C. Stiens 6
Sportpark It Bosk
23 mrt. 14:30
Minnertsga 3 - Beetgum 3
Sportpark vv Minnertsga
23 mrt. 16:15
Beetgum VR1 - Leeuwarder Zwaluwen VR2
Sportpark It Bosk
24 mrt. 10:00
Dokkum 2 - Beetgum 1
Sportpark Harddraverspark
30 mrt. 09:00
Ropta Boys JO13-1JM - Beetgum JO13-1
Sportpark De Fiver
30 mrt. 12:00
Beetgum 2 - Olympia'28 8
Sportpark It Bosk
30 mrt. 14:30
Beetgum VR1 - fc Harlingen VR1
Sportpark It Bosk
30 mrt. 14:30
Beetgum 3 - Leeuwarder Zwaluwen 9
Sportpark It Bosk
1 apr. 14:00
Beetgum 1 - LAC Frisia 5
Sportpark It Bosk
Uitslagen
Datum
Wedstrijd
Uitslag
Info
17 mrt.
Nicator 2 - Beetgum 1
2 - 0
16 mrt.
Beetgum 3 - S.C. Stiens 5
6 - 1
16 mrt.
De Walden 1 - Beetgum 1
3 - 4
16 mrt.
SSS'68 2 - Beetgum 2
3 - 3
16 mrt.
SC Bolsward VR2 - Beetgum VR1
3 - 1
16 mrt.
Beetgum JO15-1 - ONB JO15-1
0 - 2
16 mrt.
Marum MO17-1 - Beetgum MO17-1
3 - 2
16 mrt.
Beetgum JO12-1 - AVV JO12-1JM
1 - 1
16 mrt.
Beetgum JO17-1 - S.C. Stiens JO17-2
6 - 2
16 mrt.
Beetgum MO13-1 - SC Franeker MO13-1
0 - 1
16 mrt.
SC Veenwouden JO13-1 - Beetgum JO13-1
2 - 5
15 mrt.
St.Annaparochie VR30+1 - Beetgum VR30+1
4 - 0
15 mrt.
Beetgum VR30+1 - ST BMJ VR30+1
0 - 1
15 mrt.
Beetgum VR30+1 - SC Franeker VR30+1
0 - 1
Next
Previous