bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Zaterdag 15 december FC Assen JO15-1 (thuis,14.00 uur/uit) […]

VEENWOUDEN – Zaterdag 15 december staat de laatste wedstrijd voor de winterstop voor SC Veenwouden op het programma. En wat voor een wedstrijd. De derby uit tegen VV Hardegarijp staat altijd garant voor spektakel. Een plezierige bijkomstigheid gelet de koude weersverwachting. Er wordt om 14.30 uur onder leiding van scheidsrechter Mauricio Rik Plat uit Groningen […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Friese Boys – VenV ’68, 14.00 uur

ZUIDWOLDE – Nog 90 minuten scheiden de 14 ploegen uit de 3e klasse D tot de winterstop. Nog 90 minuten waarna voor sommigen voetbal voor even op een wat lager pitje zal staan, rust zal worden gepakt en randzaken voor even hoofdzaken zullen worden. Voor (vele) anderen echter begint, na deze anderhalf uur, een hele […]

OOST Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag: NVC – Halle 0 – 1. STAND SC Meddo  10 8 0 2 24 38 15 Etten  10 7 2 1 23 27 10 Vosseveld  11 7 2 2 23 23 11 Marienveld  10 7 0 3 21 19 13 Kilder  10 6 1 3 19 26 14 […]

Print dit bericht Print dit bericht

11-08-2010: Geslaagd Regiotoernooi bij v.v. Beetgum

Zaterdag 9 augustus 2010 werd het regiotoernooi Noord West Friesland gehouden. Op het sportcomplex ’t Bosk in Beetgum streden de 2de elftallen van acht verenigingen om de cup “met de grote oren”.

De deelnemers waren de 2de elftallen van: AVC, Beetgum, Berlikum, CVO, Minnertsga, Ouwe Syl, St. Anna en St. Jacob.In twee poules van 4 teams speelde ieder team 3 wedstrijden. Op basis van de eindstanden in de poules werden de kruisfinales gespeeld.

v.v. Beetgum 2 speelde een uitstekend toernooi. Door een overwinning op CVO en gelijke spelen tegen St. Jacob en St. Anna werd de eerste plaats in poule A behaald.
In de finale moest worden gespeeld tegen AVC, de winnaar van poule B. Door een kleine nederlaag (0-1) was een knappe 2de plaats de eindklassering voor v.v. Beetgum 2.

De drie scheidsrechters, de heren van Dijk, Exoo en Steigstra, ontvingen als dank voor hun bijdrage een bierpakket en toernooiwinnaar AVC heeft een jaar lang de grote wisselbeker in bezit.

Wisselbeker Regiotoernooi Noord-West Friesland

Het was sinds 1994 (laatste Frits Meijer toernooi) voor het eerst in 16 jaar dat er weer een groot seniorentoernooi bij de v.v. Beetgum werd georganiseerd.

Ondanks het feit dat het een groot deel van de dag regende kunnen we terugkijken op een geslaagde dag.

Toernooicommissie:

Gerben Janzen
Tiede Dijkstra
Johannes Kamstra
Doede Bruinsma