bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NOORD Vierde ronde Groep 1, Mannen: Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 3 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 SWZ Boso Sneek – Hoogeveen 0 – 2. OOST Vierde ronde Groep 1, Mannen: […]

BUITENPOST – Zaterdag hoofdklasser Buitenpost heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de noordelijke bekerstrijd. Op sportpark De Swadde ging zondag hoofdklasser Achilles 1894 met 4-1 ten onder. De thuisclub sloeg na de pauze toe, want na de eerste 45 minuten stond het 1-1. Beide clubs hebben het in de competitie lastig. De Blauwkes […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 (Flevo Boys wint na strafschoppen) SWZ Sneek (zo) – Hoogeveen 0 – 2 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 1 – 0 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 Uitslagen  van dinsdag 19 februari: Pelikaan S – Staphorst […]

HOOGEVEEN – Nagenoeg de gehele huidige selectie van De Weide heeft aangegeven volgend seizoen bij De Weide te blijven voetballen. Ook de begeleidingsstaf (m.u.v. assistent-trainer Rob van der Sleen, die vanwege drukke werkzaamheden stopt), blijft intact. Momenteel bezet de club uit Hoogeveen de 7e plek in de 2e klasse 2J. De goede sfeer binnen de […]

Print dit bericht Print dit bericht

11-08-2010: Geslaagd Regiotoernooi bij v.v. Beetgum

Zaterdag 9 augustus 2010 werd het regiotoernooi Noord West Friesland gehouden. Op het sportcomplex ’t Bosk in Beetgum streden de 2de elftallen van acht verenigingen om de cup “met de grote oren”.

De deelnemers waren de 2de elftallen van: AVC, Beetgum, Berlikum, CVO, Minnertsga, Ouwe Syl, St. Anna en St. Jacob.In twee poules van 4 teams speelde ieder team 3 wedstrijden. Op basis van de eindstanden in de poules werden de kruisfinales gespeeld.

v.v. Beetgum 2 speelde een uitstekend toernooi. Door een overwinning op CVO en gelijke spelen tegen St. Jacob en St. Anna werd de eerste plaats in poule A behaald.
In de finale moest worden gespeeld tegen AVC, de winnaar van poule B. Door een kleine nederlaag (0-1) was een knappe 2de plaats de eindklassering voor v.v. Beetgum 2.

De drie scheidsrechters, de heren van Dijk, Exoo en Steigstra, ontvingen als dank voor hun bijdrage een bierpakket en toernooiwinnaar AVC heeft een jaar lang de grote wisselbeker in bezit.

Wisselbeker Regiotoernooi Noord-West Friesland

Het was sinds 1994 (laatste Frits Meijer toernooi) voor het eerst in 16 jaar dat er weer een groot seniorentoernooi bij de v.v. Beetgum werd georganiseerd.

Ondanks het feit dat het een groot deel van de dag regende kunnen we terugkijken op een geslaagde dag.

Toernooicommissie:

Gerben Janzen
Tiede Dijkstra
Johannes Kamstra
Doede Bruinsma