bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Veel clubs hebben zijn bezig met het op orde brengen van de selectie voor het voetbalseizoen 2020/2021. Hieronder een overzicht op alfabetische volgorde van alle selecties die inmiddels naar TweeNul.nl zijn gemaild. Ontbreekt de selectie van uw voetbalvereniging nog in dit overzicht? Mail deze dan naar redactie@tweenul.nl. AACVAchilles 1894FC AssenAVCBBakkeveenBalk BareveldBe Quick 1887Be […]

MEPPEL – Bekijk hier de selectie van FC Meppel. Sander van de Belt     Erik Kampherbeek Bauke ScholtensSalim AouledRik BeensRamon BijkerHugo Bisschop Jordy Blijham  Rense van Dijk Camiel Fidom Jos Fidom Niels Harke          Maan de Jong          Wiebe de Jong Remco van Keulen Dieter Kroek Emiel Kwant                          Lard Kwant                            Hans Mansveld Maik Scheltinga Justin Torn                            Yannick van Veen Pim ten Voorde Brian van de Zweerde 

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 14 augustus Groninger Boys 2. Niveau: 3e/4e/5e […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Trinitas – THOR, 20.15 uurGeel Wit – Winsum, 19.30 uur Steenwijk – WackerNoordscheschut – Emmen, 19.30 uur

REGIO – Binnenkort start de ‘Soccer Academy 4 Girls’ met de najaarscursus. Heb je interesse? Geef je dan snel op voor de Open Training op vrijdag 21 augustus.

Print dit bericht Print dit bericht

15-07-2014: Uitdagend seizoen voor v.v. Beetgum 1

Na een uiterst succesvol seizoen met als ultieme bekroning het kampioenschap begint de selectie van Beetgum 1 binnenkort weer met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen 2014-2015.

Voor Beetgum 1 een seizoen met veel nieuwe uitdagingen. De selectie is aangevuld met twee jeugdige talenten. Jorren Drost en Danny Tho Bockholtt maken de overstap naar de A selectie.

Het komende seizoen zal er voor het eerst worden gestart met een B selectie. Trainer Harry Wasch en leider Johan Steigstra zullen de talenten van de B selectie trainen/begeleiden.

Naast hoofdtrainer John Hofte bestaat de staf van de A selectie verder uit teammanager Tiede Dijkstra, leider Sybren Zwalua, keeperstrainer Cor de Vries en assistent scheidsrechter Jan Bakker. De medische begeleiding wordt weer verzorgd door fysiotherapeut Alle Sterk van Impuls Fysiotherapie.

Zaterdag 2 augustus 2014 start de A selectie met de trainingen, hiervoor zijn ook de spelers van de B selectie uitgenodigd. Een gezamenlijke lunch maakt onderdeel uit van deze dag.

Hoofdcoach John Hofte en het technisch kader hebben een intensief programma opgesteld met 3 trainingen per week, ook zijn er de nodige oefenwedstrijden vastgelegd:

  • Zaterdag 9 augustus 2014:    toernooi ACS’75 (deelnemers Marrum, ASC en Marum)
  • Zaterdag 16 augustus 2014:  toernooi Birdaard (deelnemers o.a. Birdaard en VCR)
  • Dinsdag 19 augustus 2014:    oefenwedstrijd thuis tegen Holwerd

Het toernooi bij ASC’75 is onderdeel van een tweedaags trainingskamp, tijdens het trainingskamp worden meerdere trainingen gepland en op zaterdag 9 augustus wordt er vanaf 13.30 uur deelgenomen aan het toernooi.

Zaterdag 23 augustus 2014 begint het KNVB bekertoernooi met een uitwedstrijd tegen de buren van SSS’68.

Het complete bekerprogramma is:

  • Zaterdag 23 augustus 2014:   SSS’68 – 5de klasse (uit 14.30 uur, )
  • Dinsdag 26 augustus 2014:    Dokkum – 3de klasse (thuis 18.45 uur)
  • Zaterdag 30 augustus 2014:   Anjum – 4de klasse (uit 14.30 uur)

De competitie start op zaterdag 6 september 2014 met een thuiswedstrijd om 14.30 uur tegen Tollebeek. Het seizoen wordt op zaterdag 9 mei 2015 afgesloten met een thuiswedstrijd tegen Makkum.

De indeling voor de competitie is met ploegen uit Noordwest Friesland (AVC, Leovardia, Marrum, Ouwe Syl en Arum) deels in de regio, maar ook een aantal ploegen uit de Polder (Nagele, Ens en Tollebeek), dit betekent langere reistijden.

Er zijn ook drie degradanten uit de 3de klasse (Ens, TOP’63 en Oudehaske) in klasse 4A ingedeeld.

De complete indeling van klasse 4A:

Beetgum

AVC

Leovardia

Marrum

Ouwe Syl

Arum

Nagele

Ens

Tollebeek

TOP’63

Oudehaske

Makkum

Heeg

Het speelschema voor het seizoen 2014-2015 is als volgt:

Dat

 

 

6-9

Beetgum

Tollebeek

13-9

Ouwe Syl

Beetgum

27-9

Oudehaske

Beetgum

4-10

Beetgum

Marrum

11-10

Arum

Beetgum

25-10

Beetgum

Nagele

1-11

Ens

Beetgum

8-11

Beetgum

Leovardia SC

22-11

Beetgum

AVC

29-11

Makkum

Beetgum

6-12

Beetgum

TOP ’63

13-12

Heeg

Beetgum

24-1

Beetgum

Ouwe Syl

7-2

Beetgum

Oudehaske

21-2

Marrum

Beetgum

28-2

Beetgum

Arum

7-3

Nagele

Beetgum

21-3

Beetgum

Ens

28-3

Leovardia SC

Beetgum

11-4

AVC

Beetgum

18-4

Beetgum

Heeg

25-4

Tollebeek

Beetgum

2-5

TOP ’63

Beetgum

9-5

Beetgum

Makkum