bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

14-09-2014: Beetgum wint uitwedstrijd van Ouwe Syl (1-4)

Zaterdag 13 september 2014 wist Beetgum voor het eerst in 32 jaar in een uitwedstrijd van Ouwe Syl te winnen.

De overwinning was terecht gezien het groot aantal 100% kansen dat Beetgum kon afdwingen. Door een aantal blessures kon Ayrton Zittema verdienstelijk zijn debuut maken met een basisplaats.

Na een rommelige eerste helft kon Beetgum met een 2-0 ruststand aan de thee. De 0-1 in de 5de minuut kwam tot stand na een afstandschot van Robin Bruinsma, waarbij de keeper van Ouwe Syl niet geheel vrijuit ging (0-1).

Vlak voor rust scoorde Robin Bruinsma, na een overtreding op hem, uit een vrije trap fraai in de kruising (0-2).

In de tweede helft kon Ouwe Syl in de 50ste minuut de achterstand verkleinen door de 1-2 in te koppen. Hierna was het Bauke Reitsma die in de 84ste minuut, na een goede pass van Simon Hoogland, een prima actie inzette en een voorzet op maat gaf waarna Robin Bruinsma zijn derde doelpunt van de middag binnen kon tikken (1-3). Hiermee was de wedstrijd beslist en vlak voor tijd kon Marten de Vries een voorzet van Robin Bruinsma afronden, eindstand 1-4.

Na de knappe overwinning heeft het team van hoofdcoach John Hofte 4 punten uit twee wedstrijden en staat het op de 2de plaats in de 4de klasse A. Volgende week heeft Beetgum een vrij weekend en zal de stand er weer heel anders uitzien. Dit neemt niet weg dat v.v. Beetgum als debutant een prima seizoensstart heeft.

De komende weken kunnen een aantal geblesseerde spelers verder aan het herstel werken en is de eerstvolgende wedstrijd op zaterdag 27 september 2014 uit tegen Oudehaske.

stand