bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

14-09-2014: Beetgum wint uitwedstrijd van Ouwe Syl (1-4)

Zaterdag 13 september 2014 wist Beetgum voor het eerst in 32 jaar in een uitwedstrijd van Ouwe Syl te winnen.

De overwinning was terecht gezien het groot aantal 100% kansen dat Beetgum kon afdwingen. Door een aantal blessures kon Ayrton Zittema verdienstelijk zijn debuut maken met een basisplaats.

Na een rommelige eerste helft kon Beetgum met een 2-0 ruststand aan de thee. De 0-1 in de 5de minuut kwam tot stand na een afstandschot van Robin Bruinsma, waarbij de keeper van Ouwe Syl niet geheel vrijuit ging (0-1).

Vlak voor rust scoorde Robin Bruinsma, na een overtreding op hem, uit een vrije trap fraai in de kruising (0-2).

In de tweede helft kon Ouwe Syl in de 50ste minuut de achterstand verkleinen door de 1-2 in te koppen. Hierna was het Bauke Reitsma die in de 84ste minuut, na een goede pass van Simon Hoogland, een prima actie inzette en een voorzet op maat gaf waarna Robin Bruinsma zijn derde doelpunt van de middag binnen kon tikken (1-3). Hiermee was de wedstrijd beslist en vlak voor tijd kon Marten de Vries een voorzet van Robin Bruinsma afronden, eindstand 1-4.

Na de knappe overwinning heeft het team van hoofdcoach John Hofte 4 punten uit twee wedstrijden en staat het op de 2de plaats in de 4de klasse A. Volgende week heeft Beetgum een vrij weekend en zal de stand er weer heel anders uitzien. Dit neemt niet weg dat v.v. Beetgum als debutant een prima seizoensstart heeft.

De komende weken kunnen een aantal geblesseerde spelers verder aan het herstel werken en is de eerstvolgende wedstrijd op zaterdag 27 september 2014 uit tegen Oudehaske.

stand