bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

21-08-2014: Roekepraatsje Fenna Schaap, Pupil van de week

 

Afgelopen zaterdag was Fenna Schaap de pupil van de week bij de Dames. De dames speelden tegen Berlikum wat Fennaschaapresulteerde in een gelijkspel 2-2.

Hieronder kun je het Roekepraatsje lezen van Fenna!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum

VV Beetgum

Wat is je naam:

Fenna Gertine Schaap

Hoe oud ben je:

7

Is er een van:

tjisse

Wie zijn je broertjes of zusjes:

Joute en tjarko

Welke school zit je:

 

CBS mooitaki

Wat wil je later worden:

dierenarts

Lekkerste eten:

spinazie

Eet nooit:

spruitjes

Welke team speel je:

F 1

Heb je ook nog in ander team gespeeld:

nee

Wie zijn je trainers:

patrick

Wie vind je de beste trainer(s):

patrick

Wat is je plekje op het voetbalveld:

spits

Wat zijn je sterkste punten:

Hard op de goal schieten

Heb je ook een zwakkere punten:

nee

Ritueel voor de wedstrijd:

Voetbal kleren aan doen

Wat vind je leuk aan voetbal:

Goals maken

Wat vind je niet leuk aan voetbal

Ik vind alles leuk

Wat is je doel op voetbalgebied:

Nederlands elftal

Wie vind je de beste van Vrouwen 1:

Jetty Boterhoek

Wie vind je de beste club van de wereld:

ajax

Wie vind je de beste speler van de wereld:

messi

Wie vind je de beste speler van het N Elftal:

Arjen robben

Wat vind je van VV Beetgum:

Goed