bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

21-08-2014: Roekepraatsje Fenna Schaap, Pupil van de week

 

Afgelopen zaterdag was Fenna Schaap de pupil van de week bij de Dames. De dames speelden tegen Berlikum wat Fennaschaapresulteerde in een gelijkspel 2-2.

Hieronder kun je het Roekepraatsje lezen van Fenna!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum

VV Beetgum

Wat is je naam:

Fenna Gertine Schaap

Hoe oud ben je:

7

Is er een van:

tjisse

Wie zijn je broertjes of zusjes:

Joute en tjarko

Welke school zit je:

 

CBS mooitaki

Wat wil je later worden:

dierenarts

Lekkerste eten:

spinazie

Eet nooit:

spruitjes

Welke team speel je:

F 1

Heb je ook nog in ander team gespeeld:

nee

Wie zijn je trainers:

patrick

Wie vind je de beste trainer(s):

patrick

Wat is je plekje op het voetbalveld:

spits

Wat zijn je sterkste punten:

Hard op de goal schieten

Heb je ook een zwakkere punten:

nee

Ritueel voor de wedstrijd:

Voetbal kleren aan doen

Wat vind je leuk aan voetbal:

Goals maken

Wat vind je niet leuk aan voetbal

Ik vind alles leuk

Wat is je doel op voetbalgebied:

Nederlands elftal

Wie vind je de beste van Vrouwen 1:

Jetty Boterhoek

Wie vind je de beste club van de wereld:

ajax

Wie vind je de beste speler van de wereld:

messi

Wie vind je de beste speler van het N Elftal:

Arjen robben

Wat vind je van VV Beetgum:

Goed