bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-09-2014: Johannes Buursma nieuw lid Hoofdbestuur v.v. Beetgum

Afgelopen vrijdag 26 september 2014 is Johannes Buursma tijdens de algemene ledenvergadering gekozen als nieuw lid van het Hoofdbestuur v.v. Beetgum.

Na het aftreden van Frans Hoogland was Johannes Buursma voorgedragen voor de vrijkomende functie en werd met algehele stemmen benoemd.

Johannes heeft binnen de v.v. Beetgum al een lange staat van dienst, hij was onder andere hoofdtrainer en voorzitter van de jeugdcommissie.

In zijn nieuwe rol gaat hij zich met name bezig houden met de portefeuille beheercommissie.

Het complete Hoofdbestuur bestaat nu uit de volgende negen leden:

Johannes Kamstra, voorzitter

Anneke Annema, secretaris

Laurens Braaksma, penningmeester

Margriet de Jong, wedstrijdsecretaris, voorzitster Social Media/PR commissie

Jan Drost, voorzitter Jeugdcommissie

Klaas Ebbing Smit, voorzitter materiaalcommissie

Johannes Buursma, vertegenwoordiger Beheercommissie

Jan Willem van de Weerd, voorzitter commerciële commissie

Doede Bruinsma, voorzitter seniorencommissie

Hoofdbestuur v.v. Beetgum.  Voor van links naar rechts: Anneke Anneme, Johannes Kamstra, Laurens Braaksma en Margriet de Jong.  Achter van links naar rechts: Johannes Buursma, Klaas Ebbing Smit, Doede Bruinsma, Jan Willem van der Weerd en Jan Drost. (foto: Jacobus Feenstra)

Hoofdbestuur v.v. Beetgum.
Voor van links naar rechts: Anneke Annema, Johannes Kamstra, Laurens Braaksma en Margriet de Jong.
Achter van links naar rechts: Johannes Buursma, Klaas Ebbing Smit, Doede Bruinsma, Jan Willem van der Weerd en Jan Drost. (foto: Jacobus Feenstra)