bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-09-2014: Johannes Buursma nieuw lid Hoofdbestuur v.v. Beetgum

Afgelopen vrijdag 26 september 2014 is Johannes Buursma tijdens de algemene ledenvergadering gekozen als nieuw lid van het Hoofdbestuur v.v. Beetgum.

Na het aftreden van Frans Hoogland was Johannes Buursma voorgedragen voor de vrijkomende functie en werd met algehele stemmen benoemd.

Johannes heeft binnen de v.v. Beetgum al een lange staat van dienst, hij was onder andere hoofdtrainer en voorzitter van de jeugdcommissie.

In zijn nieuwe rol gaat hij zich met name bezig houden met de portefeuille beheercommissie.

Het complete Hoofdbestuur bestaat nu uit de volgende negen leden:

Johannes Kamstra, voorzitter

Anneke Annema, secretaris

Laurens Braaksma, penningmeester

Margriet de Jong, wedstrijdsecretaris, voorzitster Social Media/PR commissie

Jan Drost, voorzitter Jeugdcommissie

Klaas Ebbing Smit, voorzitter materiaalcommissie

Johannes Buursma, vertegenwoordiger Beheercommissie

Jan Willem van de Weerd, voorzitter commerciële commissie

Doede Bruinsma, voorzitter seniorencommissie

Hoofdbestuur v.v. Beetgum.  Voor van links naar rechts: Anneke Anneme, Johannes Kamstra, Laurens Braaksma en Margriet de Jong.  Achter van links naar rechts: Johannes Buursma, Klaas Ebbing Smit, Doede Bruinsma, Jan Willem van der Weerd en Jan Drost. (foto: Jacobus Feenstra)

Hoofdbestuur v.v. Beetgum.
Voor van links naar rechts: Anneke Annema, Johannes Kamstra, Laurens Braaksma en Margriet de Jong.
Achter van links naar rechts: Johannes Buursma, Klaas Ebbing Smit, Doede Bruinsma, Jan Willem van der Weerd en Jan Drost. (foto: Jacobus Feenstra)