bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DAMWOUDE – Op vrijdag 3 mei 2019 stond Houtigehaagster Joukje van der Meer voor het laatst onder de lat. Met haar team KTP Nieuw Roden verloor zij in de halve finale om het Nederlands kampioenschap van Drs. Vijfje. De teleurstelling was groot in het kamp van Wiebe Kooiker cs., die in de reguliere competitie met […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Vrijdag 7 augustus Langezwaag – Read Swart 2, 19.30 uur Zaterdag 8 augustus FC Grootegast- ONR, 14.30 uur ZEC – Loppersum, 14.30 uur Onstwedder Boys – JVV, 14.00 uur afgelast Urk – Flevo Boys, 11.00 uur SC Scheemda-WVV, 14:30 uur Corenos – Veendam 1894, 14.30 uur CVVO […]

WILDERVANK – Voor het seizoen 2020/2021 is Wildervank op zoek naar een assistent-trainer voor de zaterdagselectie. Samen met de hoofdtrainer ben je verantwoordelijk voor de trainingen op maandag- en woensdagavond en het begeleiden van het 1e elftal op zaterdag. Dit team speelt in de 4e klasse en heeft veel jonge spelers. Wij zoeken dan ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

11-12-2014: Contractverlenging voor Gerrit Feenstra

Ook in het seizoen 2015-2016 zal Gerrit Feenstra trainer/coach zijn van v.v. Beetgum B1.

Gerrit Feenstra is een jonge ambitieuze jeugdtrainer die sinds 2009 in bezit is van het Trainer / Coach III diploma. Gerrit is dit seizoen ook al trainer/coach van v.v. Beetgum B1. In het verleden heeft hij verschillende jeugdteams (F, E, D pupillen en C junioren) bij v.v. Beetgum getraind. Verder is Gerrit als trainer actief geweest bij v.v. Sint Annaparochie B1 en allround jeugdtrainer bij SSS ’68 uit Marsum. Hier heeft hij de E- en D pupillen en B junioren getraind.

Gerrit Feenstra 2

Zelf heeft Gerrit een lang verleden als voetballer bij v.v. Beetgum. Hij doorliep alle jeugdteams en heeft 3 seizoenen bij de eerste selectie gespeeld en een aantal seizoenen actief geweest bij v.v. Sint Annaparochie ZM1. Als het qua tijd is te combineren met zijn functie bij v.v. Beetgum B1 voetbalt Gerrit dit seizoen bij v.v. Beetgum 2.

Gerrit Feenstra 3

Zijn trainer/coachschap blijft hij uitvoeren samen met de functie van hoofd jeugdopleiding vanuit de jeugdcommissie v.v. Beetgum. In dit kader is hij al actief betrokken geweest bij projecten zoals schoolvoetbal en de overgang van E- (klein veld) naar D pupillen (groot veld).

Gerrit Feenstra

We hebben vertrouwen in een goede verdere samenwerking en wensen Gerrit veel succes bij de B1 van v.v. Beetgum.

Jeugdcommissie en hoofdbestuur v.v. Beetgum