bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NIEUWLEUSEN – USV begon zondag met een driepunter aan de nieuwe competitie. Makkelijk ging dat niet bij Olyphia. In Noordwolde keek USV lang tegen een achterstand aan, maar had uiteindelijk toch de langste adem. Een prima teamprestatie tegen deze stugge, hardwerkende opponent. De zelfbenoemde voetbalkenners krabden zich rond 4 uur wel even achter de oren. […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

WIERDEN – De eerste thuiswedstrijd is altijd al bijzonder, maar als het dan meteen de derby tegen DOS’37 is, dan is het wel extra bijzonder. door Gerrit Koers DOS’37 komt al jaren uit op 1e klasse niveau.  Onder leiding van de huidige SVZW trainer Philip Agteres promoveerde  de club in 2016 naar de hoofdklasse, maar […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DAMWOUDE – Waarom zaalvoetbal bij de jeugd? In landen als Spanje en Brazilië hoef je niemand te overtuigen van de gedachte dat zaalvoetbal helpt aan de ontwikkeling van een (veld)voetballer en dat het een extra platform is voor spelers en speelsters. Negen spelers van Barcelona hebben als voorbeeld in hun jeugd ook zaalvoetbal gespeeld. De […]

Print dit bericht Print dit bericht

03-02-2015: Themabijeenkomst ‘Eerste Hulp Bij Sport Ongevallen’

Binnenkort organiseert sportstimuleringsproject GO-4 Sport i.s.m. Reitsma Opleidingen weer een themabijeenkomst ‘Eerste Hulp Bij Sport Ongevallen’:

Voor:      trainers, coaches, verzorgers en andere belangstellenden

Datum:   woensdag 25 maart 2015

Tijd:        van 19.15 tot ongeveer 21.45 uur

Plaats:    kantine sportcomplex De Waaie, Statenweg 2, 9076 ZZ, St.-Annaparochie

Docent:   dhr. Piet Reitsma (www.reitsma-opleidingen.nl)

Kosten:   geen

Aanmelden:   uiterlijk woensdag 18 maart 2015

EHBSO

Een sportongeval zit in een klein hoekje. Per jaar gebeuren op en rond de sportvelden ongeveer 2,9 miljoen sportongevallen. Bij blessurevrij sporten zijn twee zaken van groot belang: het behandelen van blessures én het voorkomen van sportblessures, zodat kans op herhaling kleiner wordt en behandeling in de toekomst minder vaak nodig is. Tijdens deze bijeenkomst word stilgestaan bij het voorkomen en behandelen van veelvoorkomende blessures en ongevallen in de sport. U krijgt ook voldoende gelegenheid om vragen te stellen en praktijkvoorbeelden ter sprake te brengen.

U kunt zich aanmelden voor deze bijeenkomst door het inschrijfformulier (zie bijlage) in te vullen en terug te sturen aan GO-4 Sport of door een e-mail met uw gegevens te sturen naar go4sport@ferwerderadiel.nl. U ontvangt ongeveer een week voor de bijeenkomst een bevestiging van uw aanmelding.

Uitnodiging workshop EHBSO 25 mrt 2015 e-mail