bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VEENDAM – De zaalvoetballers van V&Z Veendam moesten aantreden tegen het tweede elftal van Drs. Vijfje. Vanaf het eerste fluitsignaal was het een open wedstrijd het spel golfde op en neer. De eerste kans was voor de thuisploeg maar Joop Uuldriks suite op de keeper. Na een kleine tien minuten kreeg V&Z Veendam een strafschop […]

SNEEK – LSC 1890 krijgt zondag bezoek van Dalen. LSC kwam vorige week, ondanks een wisselvallige voorbereiding, sterk uit de startblokken met een 6-2 overwinning bij Emmeloord. Maarten Kingma had daarbij een prachtige middag met vier treffers en een welverdiende publiekswissel. De overwinning was na een stroeve start en een 2-0 achterstand niet eens geflatteerd. […]

VEENENDAAL – Zaterdag 26 september is een dag waar Veenendaler Roy Terschegget lang naar zal hebben uitgekeken. De middenvelder speelde van 2010 tot 2019 in het eerste van GVVV, stapte toen over naar Spakenburg, maar miste het hele vorige seizoen vanwege een knieblessure. Zaterdag gaat de inmiddels 33-jarige middenvelder met Spakenburg op bezoek bij GVVV, […]

HOORN – Leekster Eagles/Amysoft boekte vrijdagavond een knap resultaat door het gerenommeerde HV Veerhuys in Hoorn op 3-3 te houden. Het betekende het eerste punt voor de Leeksters als eredivisionist. Vooral dankzij Rochendy Constansia (ex-Avanti Stiens) die de complete gastenproductie voor zijn rekening nam. Na beide thuisnederlagen tegen FCK De Hommel en FC Marlène betekent […]

KATWIJK – Samuel Scheimann tekende eind augustus een contract bij Katwijk. De 32-jarige speler, die beschikt over een Nederlands en Israëlisch paspoort, speelde jarenlang betaald voetbal in Israël en kwam in Nederland onder andere uit voor FC Den Bosch, VVV-Venlo en Excelsior. Maar ook het niveau in de Nederlandse tweede divisie bt hem goed. Lees […]

Print dit bericht Print dit bericht

09-02-2015: Edwin Geerdink Vrijwilliger van het jaar!!

Edwin Geerdink Vrijwilliger van het jaar!

Edwin Geerdink Vrijwilliger van het jaar!

Afgelopen zaterdag waren alle vrijwilligers van VV Beetgum uitgenodigd voor het vrijwilligersfeest. De kantine was prachtig aangekleed in de clubkleuren groen en zwart, bij binnenkomst kreeg iedereen een prachtig groene cocktail en er waren heerlijke hapjes.

En niet te missen uiteraard de benoeming van vrijwilliger van het jaar!

Hieronder een kleine impressie van Johannes Buursma zn tekst.

 

Een naam zien we op de lijst staan als trainer van de F1 pupillen, een naam die we de afgelopen 15 jaar ieder jaar weer terug zijn op de lijst van kaderleden.
 
Edwin Geerdink.
 
Ieder jaar weer als trainer voor de jeugd, AL 15 JAAR twee keer in de week jeugdtrainer. Discipline hoog in het vaandel en altijd oog voor de voetballers om ze beter te maken.
 
Inmiddels ook al jaren actief als clubscheidsrechter, ook zelfs twee wedstrijden fluiten op een dag is voor Edwin geen probleem.
 
Iemand die zich al zoveel jaren belangeloos inzet voor de v.v. Beetgum verdient met recht de titel 
 
vrijwilliger van het jaar v.v. Beetgum 2015
 
Edwin nogmaals hartelijk dank voor je inzet, en we hopen je de komende 15 jaar nog met regelmaat tegen te komen bij VV Beetgum!
 
Hoofdbestuur & Jeugdbestuur
VV Beetgum