bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VEENDAM – De zaalvoetballers van V&Z Veendam moesten aantreden tegen het tweede elftal van Drs. Vijfje. Vanaf het eerste fluitsignaal was het een open wedstrijd het spel golfde op en neer. De eerste kans was voor de thuisploeg maar Joop Uuldriks suite op de keeper. Na een kleine tien minuten kreeg V&Z Veendam een strafschop […]

SNEEK – LSC 1890 krijgt zondag bezoek van Dalen. LSC kwam vorige week, ondanks een wisselvallige voorbereiding, sterk uit de startblokken met een 6-2 overwinning bij Emmeloord. Maarten Kingma had daarbij een prachtige middag met vier treffers en een welverdiende publiekswissel. De overwinning was na een stroeve start en een 2-0 achterstand niet eens geflatteerd. […]

VEENENDAAL – Zaterdag 26 september is een dag waar Veenendaler Roy Terschegget lang naar zal hebben uitgekeken. De middenvelder speelde van 2010 tot 2019 in het eerste van GVVV, stapte toen over naar Spakenburg, maar miste het hele vorige seizoen vanwege een knieblessure. Zaterdag gaat de inmiddels 33-jarige middenvelder met Spakenburg op bezoek bij GVVV, […]

HOORN – Leekster Eagles/Amysoft boekte vrijdagavond een knap resultaat door het gerenommeerde HV Veerhuys in Hoorn op 3-3 te houden. Het betekende het eerste punt voor de Leeksters als eredivisionist. Vooral dankzij Rochendy Constansia (ex-Avanti Stiens) die de complete gastenproductie voor zijn rekening nam. Na beide thuisnederlagen tegen FCK De Hommel en FC Marlène betekent […]

KATWIJK – Samuel Scheimann tekende eind augustus een contract bij Katwijk. De 32-jarige speler, die beschikt over een Nederlands en Israëlisch paspoort, speelde jarenlang betaald voetbal in Israël en kwam in Nederland onder andere uit voor FC Den Bosch, VVV-Venlo en Excelsior. Maar ook het niveau in de Nederlandse tweede divisie bt hem goed. Lees […]

Print dit bericht Print dit bericht

11-02-2014: v.v. Beetgum zaterdag weer los!

Na een lange winterstop van ruim twee maanden staat er voor komende zaterdag 14 februari 2015 weer een competitiewedstrijd op het programma voor Beetgum 1.
 
In de winterstop zijn er wel 6 oefenwedstrijden gespeeld. Afgelopen dinsdag 10 februari werd er met 3-2 verloren van 3de klasser DTD, het team van oud-trainer Stef Hansma staat op een keurige 2de plaats. Een goede en nuttige oefenwedstrijd voor de selectie van John Hofte.
 
Ouwe Syl is zaterdag 14 februari 2015 de tegenstander en gezien de stand op de ranglijst kan er gesproken worden van een 6-punten wedstrijd. Voor beide teams zijn de 3 punten belangrijk. Beetgum heeft 6 punten meer dan het op de voorlaatste plaats staande Ouwe Syl.
 
Pupil van de week is Iwan Postma van v.v. Beetgum F1.
 
Balsponsor is
 
muta sport 
Na afloop van de wedstrijd is er weer een Draaiend Rad met mooie vleesprijzen.
 
zaterdag 14 februari 2015
v.v. Beetgum 1 – Ouwe Syl 1
Sportcomplex It Bosk
aanvang 14.30 uur