bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDHORN – Iemand heeft afgelopen zaterdagmiddag telefoons, portemonnees en jassen gestolen uit de kleedkamer van VV Zuidhorn 3. Dit gebeurde tijdens de wedstrijd tegen VV Groningen 3. Volgens Klaas Huizenga van VV Zuidhorn zat de kleedkamerdeur niet op slot. ‘We hebben wel kluisjes en die worden over het algemeen ook gebruikt. Dit is een beetje […]

ROSWINKEL – Zondag 27 september won SC Roswinkel thuis tegen Valther Boys met 2-1. De trainer van de thuisploeg, Cor Lubach, kon weer beschikken over Niels Neef en Dylon Meijering. Daartegenover stond weer het gemis van een van de spitsen, Lars Stap. In deze wedstrijd was er voetballend nog wel ruimte voor verbetering. Hoewel SC […]

REGIO – De kans bestaat dat binnenkort sportkantines eerder dicht moeten vanwege het coronavirus. Het is een van de mogelijke maatregelen die maandagavond worden besproken door de veiligheidsregio’s. De voorzitter van de veiligheidsregio’s, burgemeester Hubert Bruls, heeft voorgesteld om sportkantines in het weekend om 16.00 uur te sluiten, melden bronnen aan de politieke redactie van […]

DEN HAAG – De amateurs van Emmen hebben de competitie in de hoofdklasse A na een korte coronapauze weer hervat met een nederlaag. HBS uit Den Haag was zondag met 4-1 te sterk. Daardoor blijft de ploeg van Bjorn Zwikker 13e in de stand met 2 punten uit 3 wedstrijden. Vorige week moest vv Emmen […]

KOOTSTERTILLE – Een half uur eerder dan gebruikelijk werd er om 14:00 uur afgetrapt in Kootstertille. Dat het tijdschema van vanmiddag even wennen was, was voor één van de spelers van GSVV te merken. Hij vernam dat hij een hongerklop kreeg dus nam wat te eten. Het beestje, in het Latijn ook wel Caelifera genoemd, […]

Print dit bericht Print dit bericht

15-02-2015: Effectief Ouwe Syl wint van Beetgum

Zaterdag 14 februari 2015 was de eerste competitiewedstrijd voor Beetgum 1 tegen Ouwe Syl. Door de stand op de ranglijst was winst voor beide teams zeer belangrijk. Na 90 minuten stond de teller op 3 voor Ouwe Syl en 0 voor Beetgum.

Trainer John Hofte had van zijn 18 selectiespelers, door allerlei omstandigheden, maar de beschikking over 9 echt fitte spelers, hierdoor waren noodgedwongen Sybe Schaaf en Steven Koster aan de wedstrijdselectie Beetgum 1 toegevoegd.

Ondanks het puzzelen vooraf was het wedstrijdbeeld dat Beetgum gedurende driekwart van de wedstrijd het beste van het spel had en Ouwe Syl in 20 minuten door drie doelpunten de wedstrijd besliste.

Door een rode kaart en penalty kwam Beetgum in de 32ste minuut op een 2-0 achterstand en moest het met 10 man verder. Door de 3-0 van Ouwe Syl voor de rust was de 2de helft slechts een formaliteit. Toch liet Beetgum na rust met 10 man de nodige werklust zien en kwamen Robby Efde en Steven Koster met ballen op de lat dicht bij een treffer.

Bal van Steven Koster (nr. 14) op weg naar de lat

Bal van Steven Koster (nr. 14) op weg naar de lat

Door de nederlaag zit Beetgum in de gevarenzone en treft het volgende week zaterdag 21 februari 2015 in een uitwedstrijd Marrum.

Ondanks de nederlaag waren er in de wedstrijd tegen Ouwe Syl ook genoeg lichtpuntjes om met een positief gevoel naar Marrum af te reizen.

Voor een aantal foto’s van de wedstrijd van fotograaf Jacobus Feenstra zie:

Foto’s: Beetgum – Ouwe Syl