bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDHORN – Iemand heeft afgelopen zaterdagmiddag telefoons, portemonnees en jassen gestolen uit de kleedkamer van VV Zuidhorn 3. Dit gebeurde tijdens de wedstrijd tegen VV Groningen 3. Volgens Klaas Huizenga van VV Zuidhorn zat de kleedkamerdeur niet op slot. ‘We hebben wel kluisjes en die worden over het algemeen ook gebruikt. Dit is een beetje […]

ROSWINKEL – Zondag 27 september won SC Roswinkel thuis tegen Valther Boys met 2-1. De trainer van de thuisploeg, Cor Lubach, kon weer beschikken over Niels Neef en Dylon Meijering. Daartegenover stond weer het gemis van een van de spitsen, Lars Stap. In deze wedstrijd was er voetballend nog wel ruimte voor verbetering. Hoewel SC […]

REGIO – De kans bestaat dat binnenkort sportkantines eerder dicht moeten vanwege het coronavirus. Het is een van de mogelijke maatregelen die maandagavond worden besproken door de veiligheidsregio’s. De voorzitter van de veiligheidsregio’s, burgemeester Hubert Bruls, heeft voorgesteld om sportkantines in het weekend om 16.00 uur te sluiten, melden bronnen aan de politieke redactie van […]

DEN HAAG – De amateurs van Emmen hebben de competitie in de hoofdklasse A na een korte coronapauze weer hervat met een nederlaag. HBS uit Den Haag was zondag met 4-1 te sterk. Daardoor blijft de ploeg van Bjorn Zwikker 13e in de stand met 2 punten uit 3 wedstrijden. Vorige week moest vv Emmen […]

KOOTSTERTILLE – Een half uur eerder dan gebruikelijk werd er om 14:00 uur afgetrapt in Kootstertille. Dat het tijdschema van vanmiddag even wennen was, was voor één van de spelers van GSVV te merken. Hij vernam dat hij een hongerklop kreeg dus nam wat te eten. Het beestje, in het Latijn ook wel Caelifera genoemd, […]

Print dit bericht Print dit bericht

22-02-2015: Zaalteam D3 kampioen!!

 

Zaalteam D3 Kampioen!

Zaalteam D3 Kampioen!

Zaalteam D3 kampioen

Na drie super toernooien in de zaal zijn de jongens van D3 kampioen geworden.

De jongens staan na twee toernooien met 2 punten verschil op de eerste plaats, op plaats twee en drie Foarút en Berlikum. Dus het derde toernooi zou het moeten worden.

Direct de eerste wedstrijd van Beetgum tegen Foarút. Best wel spannend ook voor ons als leiders, gaan de jongens door met winnen of is de spanning te hoog? Maar wat een topteam stond er, ze konden elkaar goed vinden en maakten het goed af. Stand 4-0. Ppffff één wedstrijd gewonnen, op naar de rest.

Onze tweede was tegen Berlikum en weer stond er een gestroomlijnd team, alleen bleef de stand op 0-0. Maar maakt niet uit, Berlikum bleef hierdoor nog steeds onder ons staan.

En dan moet je drie wedstrijden wachten, hoe gaat ons team dat doen, kunnen ze in de flow blijven of komt er een cooling down. De derde wedstrijd was tegen Ouwe Syl en oh oh komt er dan toch die ene klap? 0-1 voor Ouwe Syl, daar wordt je dan toch niet vrolijk van! Ook de leiding gaat zich er mee bemoeien en probeert die flow weer bij de jongens terug te brengen. Jaaaaa daar is de 1-1 en later ook de 2-1! Yeah gewonnen. Maar ook Berlikum heeft dan weer gewonnen en mogen wij nog niet achterover leunen. Na weer drie wedstrijden wachten, staat St. Anna tegenover ons. Maar, ook de jongens van Berlikum staan op de tribune St. Anna aan te moedigen, dit was voor Beetgum in eerste instantie een moeilijk begrip en gaan dan ook eerst erop in, na wat begeleiding van de leiding en uitleg, kunnen ze zich hervatten en gaan juist de vrijkomende energie gebruiken in het spel en je ziet dat hoe meer er geroepen wordt van de bühne, hoe meer voetbal Beetgum laat zien. En de stand mag er weer wezen: 1-4.

De volgende wedstrijd is Berlikum tegen Foarút, hier laat Beetgum van zich horen, maar wint Berlikum net met 1-0. Blijft dus op de laatste wedstrijd spannend.

Beetgum moet nu nog tegen SSS, ze zitten weer lekker in de flow en al snel is het 3-1 en weten we dat we kampioen zijn geworden.

Wij, leiders, zijn trots op dit team, ze worden tweede in de najaarscompetitie en kampioen in de zaal.

Het zijn jongens die met passie spelen en goed aan te spreken zijn op spel en sportiviteit.

Maar wie zijn dan die jongens?

Ruben van Seijen, Jesse Visser, Jelmer Osinga, Jurrit Osinga, Wisse Meijerink, Wouter Meijerink, Allard de Vries, Jelle Nauta, Jarig Dijkstra en Kristiaan Plat

En aan het team? Vooral zo door gaan!!!! We gaan ons met elkaar nu weer voorbereiden op de

voorjaarscompetitie en zien het met plezier tegemoet!!

Margriet de Jong, Jelle-Wim de Vries, Yannick Hielkema en Ingrid Stellingwerf