bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NIEUWLEUSEN – USV begon zondag met een driepunter aan de nieuwe competitie. Makkelijk ging dat niet bij Olyphia. In Noordwolde keek USV lang tegen een achterstand aan, maar had uiteindelijk toch de langste adem. Een prima teamprestatie tegen deze stugge, hardwerkende opponent. De zelfbenoemde voetbalkenners krabden zich rond 4 uur wel even achter de oren. […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

WIERDEN – De eerste thuiswedstrijd is altijd al bijzonder, maar als het dan meteen de derby tegen DOS’37 is, dan is het wel extra bijzonder. door Gerrit Koers DOS’37 komt al jaren uit op 1e klasse niveau.  Onder leiding van de huidige SVZW trainer Philip Agteres promoveerde  de club in 2016 naar de hoofdklasse, maar […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DAMWOUDE – Waarom zaalvoetbal bij de jeugd? In landen als Spanje en Brazilië hoef je niemand te overtuigen van de gedachte dat zaalvoetbal helpt aan de ontwikkeling van een (veld)voetballer en dat het een extra platform is voor spelers en speelsters. Negen spelers van Barcelona hebben als voorbeeld in hun jeugd ook zaalvoetbal gespeeld. De […]

Print dit bericht Print dit bericht

26-02-2015: Kantineschema voorjaarscomp.

In een brief van de VV Beetgum die onlangs is verzonden wordt ouders een jaarlijks éénmalige kantine-inzet gevraagd tijdens de jeugdvoetbalwedstrijden op zaterdagmorgen van de VV Beetgum.

 Onlangs hebben we van de KNVB het nieuwe schema van de voorjaarsreeks gekregen waarop de wedstrijden gespeeld moeten worden. Aan de hand van dit schema hebben we een kantinerooster gemaakt.

Deze lijst staat vermeld op de site van de VV Beetgum.  Wanneer u op de aangegeven datum niet kunt, willen we u verzoeken te ruilen met iemand anders op de lijst.

 We verzoeken u om ongeveer van 9.00 – 12.00 uur aanwezig te zijn in de kantine. U kunt zich melden bij degene die dienst heeft. De werkzaamheden bestaan uit wat hand- en spandiensten om de taak van het aanwezige kantinepersoneel te verlichten.

 Wij danken u op voorhand alvast hartelijk voor uw bijdrage.

 Met vriendelijke groet,

 

Beheerscommissie It Bosk