bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

OPENDE – Bij Opende is de winterstop deze winter maar van korte duur. Mede gelet op het aanstaande EK wordt de competitie al in januari hervat. Dit geldt ook voor de jeugd. De jeugd start op 1 februari haar veldcompetitie weer. Daarvoor heeft de jeugd iedere week (de kerstvakantie daargelaten) kunnen trainen in sporthal De […]

HOOGEVEEN – Hoogeveen verloor zondag de topper tegen Hollandia met 3-0. Op een zwaar veld won de ploeg uit Hoorn met 3-0. Hoogeveen TV sprak na afloop met Hoogeveen-speler Emil Bijlsma.

KOEKANGE – Zaterdag 18 januari speelde FIT Boys de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar de start van de o zo belangrijke tweede competitiehelft uit in Koekange tegen Vitesse’63. FIT Boys startte nog uitstekend aan de wedstrijd en had de 1e 22 minuten de wedstrijd in handen. Het had meer de bal, speelde op de helft […]

VRIES – Het was een verschil van dag en nacht deze zondagmiddag op De Fielliettaz Goethart in Vries waar VAKO Muntendam op bezoek kreeg. VAKO zonder Patrick Zwiggelaar (geblesseerd) en Dennis Wollerich (wintersport) maar weer met Andre Manzeza in de gelederen. Ook Egar Dekker was als linksback in de basis door trainer Richard Poortman geposteerd […]

DRIEBORG – Drieborg, uitkomend in de Zondag vijfde klasse, is op zoek naar iemand in het bezit van een TC3-diploma of bereid is om deze te behalen. Van deze trainer wordt verwacht dat hij op de dinsdag- en donderdagavond de trainingen verzorgt en op de zondag begeleidend en coachend aanwezig is. Hierbij rekening houdend met […]

Print dit bericht Print dit bericht

17-09-2015: Femke Vlasma (MD1) Pupil van de week

Zaterdag a.s. is Femke Vlasma pupil van de week bij de dames.

Onderstaand kunt u het roekepraatsje lezen van Femke.

De dames spelen om 14:30 tegen DTD VR1.

Wat is je naam: Femke Vlasma
Hoe oud ben je: 10
Is er een van: Harmen en Aafke
Wie zijn je broertjes of zusjes: Sita
Welke school zit je: CBS.Mooitaki
Wat wil je later worden: Voetbalster
Lekkerste eten: Pizza
Eet nooit: Wreps!
Welke team speel je: Md1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: nee
Wie zijn je trainers: Kees en Jan
Wie vind je de beste trainer(s): Kees en Jan
Wat is je plekje op het voetbalveld: Aanvaller of Verdediger
Wat zijn je sterkste punten: Snelheid en
Heb je ook een zwakkere punten: De bal verliezen
Ritueel voor de wedstrijd: Iedereen succes wensen
Wat vind je leuk aan voetbal: Je bent lekker actief
Wat vind je niet leuk aan voetbal: verliezen
Wat is je doel op voetbalgebied: Dat ik een goeie voetbalster wil worden
Wie vind je de beste van Vrouwen 1 Marinthe
Wie vind je de beste club van de wereld: vv.Beetgum!
Wie vind je de beste speler van de wereld: Arjen Robben
Wie vind je de beste speler van het N Elftal: Arjen Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk en heel erg goed