bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DAMWOUDE – Op vrijdag 3 mei 2019 stond Houtigehaagster Joukje van der Meer voor het laatst onder de lat. Met haar team KTP Nieuw Roden verloor zij in de halve finale om het Nederlands kampioenschap van Drs. Vijfje. De teleurstelling was groot in het kamp van Wiebe Kooiker cs., die in de reguliere competitie met […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Vrijdag 7 augustus Langezwaag – Read Swart 2, 19.30 uur Zaterdag 8 augustus FC Grootegast- ONR, 14.30 uur ZEC – Loppersum, 14.30 uur Onstwedder Boys – JVV, 14.00 uur afgelast Urk – Flevo Boys, 11.00 uur SC Scheemda-WVV, 14:30 uur Corenos – Veendam 1894, 14.30 uur CVVO […]

WILDERVANK – Voor het seizoen 2020/2021 is Wildervank op zoek naar een assistent-trainer voor de zaterdagselectie. Samen met de hoofdtrainer ben je verantwoordelijk voor de trainingen op maandag- en woensdagavond en het begeleiden van het 1e elftal op zaterdag. Dit team speelt in de 4e klasse en heeft veel jonge spelers. Wij zoeken dan ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

30-11-2015: Beetgum wint ook van Tzummarum

Zaterdag 28 november 2015 behaalde Beetgum door een 3-0 overwinning op Tzummarum voor de 3de keer op rij drie punten. Het werd niet het vooraf verwachtte doelpuntenfestijn. Beetgum wist achterin knap de nul te houden maar nam pas na rust afstand.

Pupil van de Week was Siedrick Tuinstra

Pupil van de Week was Siedrick Tuinstra

Na de aftrap van pupil van de week Siedrick Tuinstra speelde v.v. Beetgum in de eerste helft een beetje met de handrem erop. Een redding van Lennart van der Meer op de doellijn voorkwam een achterstand voor de rust.

Na rust was het in de 49ste minuut een verlengde kopbal van Robin Bruinsma waardoor Jort Dijkstra na een rush prima kon afronden (1-0).

Vlak na rust scoort Jort Dijkstra de 1-0

Vlak na rust scoort Jort Dijkstra de 1-0

Een corner van Bauke Reitsma werd in de 56ste door Marten Johannes Bloem prima teruggekopt en Geert-Jan de Vries kon tussen acht spelers van Tzummarum de 2-0 binnenkoppen.

7 verdedigers en de keeper kunnen niet voorkomen dat Geert-Jan de Vries de 2-0 binnenkopt

7 verdedigers en de keeper kunnen niet voorkomen dat Geert-Jan de Vries de 2-0 binnenkopt

Tzummarum zorgde nog voor wat hectische taferelen in het doelgebied van Beetgum, maar Jaap Montsma en zijn verdediging hielden het hoofd koel.

De verdediging houdt de nul met nodige kunst- en vliegwerk

De verdediging houdt de nul met nodige kunst- en vliegwerk

In de 81ste minuut maakte Shaquille van der Velde aan alle onzekerheid een einde door met een afstandschot de 3-0 aan te tekenen, dit was ook de eindstand.

doelpunt Shaquille van der Velde

doelpunt Shaquille van der Velde

Weer een prima overwinning voor het team van John Hofte. Door de winst sluit Beetgum aan bij de middenmoot en door het verlies van de vier ploegen onder Beetgum neemt men afstand van de onderste plaatsen.

Volgende week zaterdag 5 december 2015 wacht om 14.30 de uitwedstrijd tegen Heeg. Heeg presteert verrassend goed en staat op de 6de plaats met vijf punten meer dan Beetgum.

De foto’s zijn van JF Promotie, voor meer foto’s zie:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1000017176702509.1073741894.473478312689734&type=3