komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

23-03-2016: Verslag AVC 1 – Beetgum 1 (1-1)

Zaterdag 19 maart 2016 werd de wedstrijd AVC 1 – Beetgum 1 gespeeld en de eindstand was 1-1.

AVC heeft in het verleden meerdere seizoenen op 3de klasse niveau gespeeld en heeft ook nu weer titelaspiraties. Middenmoter Beetgum is met een goede reeks bezig met maar één nederlaag in de laatste negen competitiewedstrijden.

Na 2 minuten was het al 1-0 voor AVC, in het vervolg van de eerste helft kon Beetgum geen kansen creëren en raakte AVC nog de paal.

In de tweede helft kwam Beetgum meer uit haar schulp en werd het een gelijkwaardige partij met veel strijd en felle duels. Was het eerder in het seizoen AVC dat in Beetgum in de laatste 15 minuten scoorde, nu waren de rollen omgedraaid en kon Beetgum tien minuten voor tijd de 1-1 maken. Jort Dijkstra werd in het strafschopgebied getackeld en scoorde zelf beheerst de 1-1 uit de toegekende penalty.

Door winst van concurrent Bant en het puntverlies van AVC neemt Bant verder afstand in de race om het kampioenschap. Beetgum kan op basis van de tweede helft tevreden zijn met een terecht punt in een lastige uitwedstrijd.

Beetgum heeft in het komende paasweekend een dubbel inhaalprogramma.

Paaszaterdag 26 maart gaat Beetgum 1 op bezoek bij de koploper Bant, aanvang 15.00 uur.

Paasmaandag 28 maart komt Arum naar het sportcomplex ’t Bosk, deze wedstrijd begint om 14.30 uur.