komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-03-2016: Roekepraatsje Douwe Wieling

douwewieling16Douwe Wieling was afgelopen maandag pupil van de week bij de wedstrijd Beetgum 1 – Arum 1.

Beetgum won met 2-0, op onze Facebook pagina zijn nog meer foto’s van deze topper te zien!

Onderstaand kun je het Roekepraatsje van Douwe lezen.

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Douwe Wieling
Hoe oud ben je: 7 jaar
Is er een van: Jacob en Tineke Wieling
Wie zijn je broertjes of zusjes: Nynke, Hielke en Ilse
Welke school zit je: Martenaskoalle
Wat wil je later worden: Bij de Welkoop werken en voetballer
Lekkerste eten: Kroket op brood
Eet nooit: Spinazie
Welke team speel je: VV beetgum F1G
Heb je ook nog in ander team gespeeld: In de F2G
Wie zijn je trainers: Stanley en Harry
Wie vind je de beste trainer(s): Allebei
Wat is je plekje op het voetbalveld: midden
Wat zijn je sterkste punten: overspelen
Heb je ook zwakkere punten: Goals maken
Ritueel voor de wedstrijd: Warming up
Wat vind je leuk aan voetbal: Ik wil later beter dan heit worden
Wat vind je niet leuk aan voetbal: verliezen
Wat is je doel op voetbalgebied: Bij Ajax of Heerenveen voetballen
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Jaap
Wie vind je de beste club van de wereld: Heerenveen en Ajax
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk, sportief