bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Veel clubs hebben zijn bezig met het op orde brengen van de selectie voor het voetbalseizoen 2020/2021. Hieronder een overzicht op alfabetische volgorde van alle selecties die inmiddels naar TweeNul.nl zijn gemaild. Ontbreekt de selectie van uw voetbalvereniging nog in dit overzicht? Mail deze dan naar redactie@tweenul.nl. AACVAchilles 1894FC AssenAVCBBakkeveenBalk BareveldBe Quick 1887Be […]

MEPPEL – Bekijk hier de selectie van FC Meppel. Sander van de Belt     Erik Kampherbeek Bauke ScholtensSalim AouledRik BeensRamon BijkerHugo Bisschop Jordy Blijham  Rense van Dijk Camiel Fidom Jos Fidom Niels Harke          Maan de Jong          Wiebe de Jong Remco van Keulen Dieter Kroek Emiel Kwant                          Lard Kwant                            Hans Mansveld Maik Scheltinga Justin Torn                            Yannick van Veen Pim ten Voorde Brian van de Zweerde 

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 14 augustus Groninger Boys 2. Niveau: 3e/4e/5e […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Trinitas – THOR, 20.15 uurGeel Wit – Winsum, 19.30 uur Steenwijk – WackerNoordscheschut – Emmen, 19.30 uur

REGIO – Binnenkort start de ‘Soccer Academy 4 Girls’ met de najaarscursus. Heb je interesse? Geef je dan snel op voor de Open Training op vrijdag 21 augustus.

Print dit bericht Print dit bericht

28-04-2016: Beetgum pakt knap punt bij Tollebeek

Zaterdag 23 april 2016 kwam Beetgum 1 door een 2-2 gelijkspel bij Tollebeek met 1 punt terug uit de polder.

Om in de race te blijven voor de 2de periodetitel was de opdracht voor het team van John Hofte om niet te verliezen. In het verleden speelde Beetgum vijf keer eerder uit tegen Tollebeek en alle wedstrijden werden verloren. Lang leek het erop dat ook deze wedstrijd op verlies zou uitdraaien, echter in de slotminuten kon Beetgum nog de stand gelijktrekken (2-2).

Al vroeg in de wedstrijd (7de minuut) kwam Beetgum op een 1-0 achterstand. Voor rust werd er niet meer gescoord en was dit ook de ruststand. In de 2de helft werd een crosspass van Robby Efde door Shaquille van der Velde in de 55ste minuut koelbloedig over de uitkomende keeper gelobd (1-1).

Shaquille van der Velde de doelpuntenmaker van de 1-1

Shaquille van der Velde de doelpuntenmaker van de 1-1

Hierdoor kreeg Beetgum meer vertrouwen en kwam de wedstrijd meer in balans. In de 75ste minuut kwam Tollebeek uit een corner toch weer op voorsprong (2-1).  Een schot van Bauke Reitsma werd in de 88ste minuut door Geert-Jan de Vries binnen getikt (2-2).

Geert-Jan de Vries maakt vlak voor tijd de 2-2

Geert-Jan de Vries maakt vlak voor tijd de 2-2

In de slotminuut was het keeper Jaap Montsma die met een uitstekende redding een nederlaag kon voorkomen.

Jaap Montsma redt punt voor Beetgum in laatste minuut

Jaap Montsma redt punt voor Beetgum in laatste minuut

Door de late gelijkmaker was Beetgum de morele winnaar en blijven vier ploegen waaronder Beetgum mee doen voor het 2de periodekampioenschap. Qua verliespunten heeft Beetgum de beste papieren, maar er volgen nog drie zware wedstrijden.

30 april          thuis    Bolsward

7 mei             thuis    Heeg

14 mei           uit        Tzummarum

Stand 2de periode, Bant is al periodekampioen 1ste periode

Stand 2de periode, Bant is al periodekampioen 1ste periode

Komende zaterdag 30 april 2016 om 14.30 uur de volgende finalewedstrijd thuis op het sportcomplex ’t Bosk tegen Bolsward. Bolsward heeft nog een theoretische  kans om via de ranglijst een plaats in de nacompetitie af te dwingen, maar is dan wel afhankelijk van puntverlies van concurrenten.

Beetgum zal met de steun van het thuispubliek proberen de drie punten in Beetgum te houden.

Pupil van week v.v. Beetgum 1 – SC Bolsward 1

Riemer Postma, v.v. Beetgum F2

 

Balsponsor v.v. Beetgum 1 – SC Bolsward 1

Las- & sierhekwerk Postuma

Adres: Frânskeleane 35, 9044 NH BEETGUM

Telefoonnummer: +31(0)6 53 71 96 10

E-mailadres: info@ouwepostuma.nl

Website: www.ouwepostuma.nl

Foto’s: Marinthe Dijkstra, voor meer foto’s zie: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1323567594326314.1073741896.233157630033988&type=3