komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-09-2016: Roekepraatsje Ynte Sjoerd

Afgelopen zaterdag was Ynte Sjoerd pupil van de week bij Beetgum1.yntes1

Onderstaand zijn Roekepraatsje:

 

 

 

 

 

 

yntes3

 

 

 

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Ynte Sjoerd
Hoe oud ben je: 6
Is er een van: Tiede en Lucie
Wie zijn je broertjes of zusjes: Foeke Pieter
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Arbeider bij Firma Wassenaar
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Pizza
Welke team speel je: JO09-2
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Minipupillen
Wie zijn je trainers: Jacob Laverman
Wie vind je de beste trainer(s): Jacob Laverman
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld en Keeper
Wat zijn je sterkste punten: Keepen
Heb je ook zwakkere punten: Met links schoppen
Ritueel voor de wedstrijd: Warming up
Wat vind je leuk aan voetbal: Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Alles is machtig
Wat is je doel op voetbalgebied: Spelen bij Heerenveen
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Lennart vd Meer
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messie
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Sneijder
Wat vind je van VV Beetgum: Super

yntes2