komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

19-09-2016: Beetgum pakt drie punten in Garijp

Zaterdag 17 september 2016 moest v.v. Beetgum 1 op bezoek bij V en V’68 uit Garijp. Door een knappe 3-1 winst stijgt Beetgum naar een 5de plaats op de ranglijst.

V en V’68 had de eerste twee wedstrijden verloren, dit tegen teams waarvan dit seizoen veel wordt verwacht. Van Trynwalden (1-3) en Twijzel (2-3) wist V en V’68 niet te winnen.

Beetgum ging met enig vertrouwen richting Garijp, van de kleine nederlaag tegen Leovardia werd een video-analyse gemaakt die donderdagavond tijdens de wedstrijdbespreking uitvoering werd besproken. Hoofdtrainer John Hofte moest tegen V en V’68 in vergelijking met een week eerder noodgedwongen drie wijzigingen in de startopstelling doorvoeren.

Beetgum had het betere van het spel en in de 31ste minuut kwam een lange bal van Anne de Groot terecht bij Robin Bruinsma, deze kon met een mooie boogbal de keeper passeren (0-1). Dit was tevens de ruststand.

Na de thee was het Joshua de Jong die in de 53ste minuut de voorsprong met een prachtig afstandschot kon verdubbelen (0-2). Door de aansluitingstreffer van V en V’68 (1-2) kwam de spanning terug in de wedstrijd. V en V’68 bracht iedere bal richting de 16 van Beetgum, de verdediging bleef alert en vlak voor het einde was het Willem Jan Dijkstra die na een tegenaanval koelbloeding de eindstand op 1-3 kon bepalen.

Met 6 punten uit 3 wedstrijden doet Beetgum knap bovenin mee, het seizoen is nog pril en de verschillen op de ranglijst zijn klein.

Zaterdag 24 september 2016 komt het nog ongeslagen Twijzel naar sportcomplex ’t Bosk.