komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

28-09-2016: Roekepraatsje met Rens Spanjer

Afgelopen zaterdag was Rens Spanjer pupil van de week, onderstaand het Roekepraatsje van Rens!rens-spanjer

 

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Rens Spanjer
Hoe oud ben je: 7 jaar
Is er een van: ALex en Aletta
Wie zijn je broertjes of zusjes: Heb ik niet
Welke school zit je: Martenaskoalle
Wat wil je later worden: Prof motorcrosser ( net als Jeffrey Herlings)
Lekkerste eten: Rabarber en frikandel
Eet nooit: spruitjes
Welke team speel je: JO-9-2
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Vorig jaar F2
Wie zijn je trainers: Jacob Laverman
Wie vind je de beste trainer(s): Jacob Laverman
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld en verdediger
Wat zijn je sterkste punten: Verdedigen en soms een goal maken
Heb je ook zwakkere punten: Ik zou het niet weten
Ritueel voor de wedstrijd: Broodje met hagelslag eten
Wat vind je leuk aan voetbal: Met elkaar goed spelen en dan winnen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Als we verliezen..
Wat is je doel op voetbalgebied: Spelen bij Cambuur
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Ik vind ze allemaal goed.
Wie vind je de beste club van de wereld: Cambuur
Wie vind je de beste speler van de wereld: Rusnack
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Van Persie
Wat vind je van VV Beetgum: Top !!