bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

MAKKUM – Afgelopen zaterdag vond de eerste wedstrijd van de nieuwe competitie plaats voor  FC Birdaard. Een competitie met veel nieuwe tegenstanders, met afgelopen weekend de eerste: Makkum. Makkum is een ploeg die al jaren bungelt tussen de 3e en 4e klasse. Net als Birdaard wist ook Makkum al haar bekerduels te winnen. Voor beide […]

TWIJZELERHEIDE – Afgelopen zaterdag kon SC Twijzel zich opmaken voor het debuut in de 3e klasse. Om 15:30 uur werd er afgetrapt tegen ‘t Fean ’58 op het zonovergoten sportpark de Tille. Het begin van de wedstrijd begon erg onrustig voor de thuisploeg. Bij de mannen uit Twijzel overheersten de zenuwen boven de kwaliteit die […]

KOOTSTERTILLE – SC Kootstertille doet al een flink aantal jaren mee om de bovenste posities in de zaterdag vijfde klasse: vijfde, achtste, vierde en vorig seizoen derde. Het moet dus een keer lukken met de formatie van trainer Jan van Dijk. Als het aan speler Wilco van der Heide ligt moet het de komende voetbalcompetitie […]

OPEINDE – Harkema Opeinde speelde de laatste jaren in de zondag vierde klasse en daarvoor zelfs hoger. Inmiddels speelt de club op zaterdag en werd vorig seizoen het kampioenschap in de vijfde klasse binnengesleept. Het was de kroon op het werk van trainer Willem Schokker die Wierd Kuipers opvolgde. Schokker kwam over van UDIROS en […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

05-07-2017: indeling v.v. Beetgum 1 bekend

De KNVB heeft vandaag de competitie-indeling voor het seizoen 2017-2018 bekend gemaakt.

v.v. Beetgum 1 is ingedeeld in klasse 4B. De teams zijn met name afkomstig aan de regio Noord-West Friesland.

competitie indeling v.v. Beetgum seizoen 2017 - 2018 klasse 4B

Teammanager Jan Drost was in een eerste reactie positief en tevreden met de indeling: “ een pittige maar mooie indeling”

Onderstaande de complete indeling van de klasse 4B, met tussen haakjes de klassering van de teams in het afgelopen seizoen.

Beetgum (4B 10de)

Arum (4A 10de)

AVC (degradant 3B 14de)

Makkum (4A 3de)

Marrum (promotie 5C 2de)

Franeker (4b 3de)

Mulier (4A 8ste)

VCR (promotie 5C 1ste )

Birdaard (4B 8ste)

Scharnegoutum (4A 4de)

Bolsward (4A 7de)

V en V (4B 9de)

De start van de competitie is zaterdag 23 september 2017.