komende weken agenda

bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

BEILEN – Klaas Huisman zou zeggen: de blauwe Marionbus brengt de polderboys van het mooie sportpark Ervenbos naar de gouden klompen in Beilen. Mooie woorden maar het betreft een gewone competitiewedstrijd tussen de VV Beilen tegen SC Emmeloord en waar hij de term gouden klompen vandaan heeft gehaald? Joost mag het weten. Er wordt wel […]

HAREN – Zondag wacht de laatste ronde van het seizoen 2017/2018. Voor vlaggenschip staat voor een zeer belangrijk duel. Er moet minimaal een punt veiliggesteld worden voor een plaats in de nacompetitie tegen degradatie. En dat nog wel tegen de kersverse kampioen Jong Vitesse. Afgelopen weekend veroverden de Arnhemmers het kampioenschap door een overtuigende 4-1 […]

VRIEZENVEEN – In deze laatste (26e) speelronde van het seizoen 2017-2018 krijgt DETO het gerenommeerde WHC op bezoek. Voor beide ploegen staat er deze wedstrijd niets meer op het spel. Waar in het verleden vaak grote belangen op het spel stonden in de onderlinge wedstrijden, daar is het dit keer een wedstrijd om des keizers […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

VEENWOUDEN – Zaterdag staat de laatste wedstrijd van de reguliere competitie op het programma. SC Veenwouden treft FC Grootegast, die afgelopen zaterdag officieel is gedegradeerd uit de tweede klasse. Voor SC Veenwouden is deze laatste wedstrijd de opmaat naar de nacompetitie en dus zijn de Feanwaldsters gebrand op een goed resultaat. Het kampioenschap in deze […]

Print dit bericht Print dit bericht

05-07-2017: indeling v.v. Beetgum 1 bekend

De KNVB heeft vandaag de competitie-indeling voor het seizoen 2017-2018 bekend gemaakt.

v.v. Beetgum 1 is ingedeeld in klasse 4B. De teams zijn met name afkomstig aan de regio Noord-West Friesland.

competitie indeling v.v. Beetgum seizoen 2017 - 2018 klasse 4B

Teammanager Jan Drost was in een eerste reactie positief en tevreden met de indeling: “ een pittige maar mooie indeling”

Onderstaande de complete indeling van de klasse 4B, met tussen haakjes de klassering van de teams in het afgelopen seizoen.

Beetgum (4B 10de)

Arum (4A 10de)

AVC (degradant 3B 14de)

Makkum (4A 3de)

Marrum (promotie 5C 2de)

Franeker (4b 3de)

Mulier (4A 8ste)

VCR (promotie 5C 1ste )

Birdaard (4B 8ste)

Scharnegoutum (4A 4de)

Bolsward (4A 7de)

V en V (4B 9de)

De start van de competitie is zaterdag 23 september 2017.