bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Woensdag 26 juli  Jong FC Groningen – Jong Almere City, 14:00 uur Donderdag 3 augustus Regioteam Rottle – FC Dordrecht, 19.00 uur Zaterdag 5 augustus SDS – FC Dordrecht, 17.00 uur Achilles 1894 – HHC Hardenberg, (toernooi Staphorst) 16.00 uur SWZ Boso Sneek – IJsselmeervogels, 16.00 uur […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 4 augustus SV Olyphia. (in Sneek) Contact: christiaandewagt@gmail.com Zaterdag […]

LEEUWARDEN – Zaterdag eersteklasser Blauw Wit’34 uit Leeuwarden zag afgelopen zomer, naast trainer Kees Jansen en assistent trainer/speler Dennis van der Ree, veel spelers met de nodige ervaring en creativiteit vertrekken.  Komend seizoen zal de selectie, onder leiding van de nieuwe trainers Bert Hollander en Max Houttuin(assistent), er dus heel anders uitzien ten opzichte van […]

DRACHTEN – Vorige week overhandigde mevrouw Schreur, directeur van de Burgemeester Harmsmaschool uit Gorredijk, een beamer met toebehoren aan teammanager Conny Oosting-Wildeboer van de Drachtster Boys zaalvrouwen. De Burgemeester Harmsmaschool uit Gorredijk heeft sinds kort digitale schoolborden  waardoor de beamers op de school overbodig zijn geworden.  Om ze niet zo van de hand te doen, […]

MEEDHUIZEN – Voor het seizoen 2017/2018 is Meedhuizen op zoek naar scheidsrechters voor zaterdag 2 (14:30 uur) en zondag 2 (rond 11:00 uur). Ook is de club op zoek naar een elftalleider voor het zondag 2 elftal. Dit elftal is gemiddeld 19 jaar en heeft veel talenten die overgekomen zijn van NEC Delfzijl, Siddeburen, SJO DVC en […]

Print dit bericht Print dit bericht

05-07-2017: indeling v.v. Beetgum 1 bekend

De KNVB heeft vandaag de competitie-indeling voor het seizoen 2017-2018 bekend gemaakt.

v.v. Beetgum 1 is ingedeeld in klasse 4B. De teams zijn met name afkomstig aan de regio Noord-West Friesland.

competitie indeling v.v. Beetgum seizoen 2017 - 2018 klasse 4B

Teammanager Jan Drost was in een eerste reactie positief en tevreden met de indeling: “ een pittige maar mooie indeling”

Onderstaande de complete indeling van de klasse 4B, met tussen haakjes de klassering van de teams in het afgelopen seizoen.

Beetgum (4B 10de)

Arum (4A 10de)

AVC (degradant 3B 14de)

Makkum (4A 3de)

Marrum (promotie 5C 2de)

Franeker (4b 3de)

Mulier (4A 8ste)

VCR (promotie 5C 1ste )

Birdaard (4B 8ste)

Scharnegoutum (4A 4de)

Bolsward (4A 7de)

V en V (4B 9de)

De start van de competitie is zaterdag 23 september 2017.