komende weken agenda

bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

BEILEN – Klaas Huisman zou zeggen: de blauwe Marionbus brengt de polderboys van het mooie sportpark Ervenbos naar de gouden klompen in Beilen. Mooie woorden maar het betreft een gewone competitiewedstrijd tussen de VV Beilen tegen SC Emmeloord en waar hij de term gouden klompen vandaan heeft gehaald? Joost mag het weten. Er wordt wel […]

HAREN – Zondag wacht de laatste ronde van het seizoen 2017/2018. Voor vlaggenschip staat voor een zeer belangrijk duel. Er moet minimaal een punt veiliggesteld worden voor een plaats in de nacompetitie tegen degradatie. En dat nog wel tegen de kersverse kampioen Jong Vitesse. Afgelopen weekend veroverden de Arnhemmers het kampioenschap door een overtuigende 4-1 […]

VRIEZENVEEN – In deze laatste (26e) speelronde van het seizoen 2017-2018 krijgt DETO het gerenommeerde WHC op bezoek. Voor beide ploegen staat er deze wedstrijd niets meer op het spel. Waar in het verleden vaak grote belangen op het spel stonden in de onderlinge wedstrijden, daar is het dit keer een wedstrijd om des keizers […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

VEENWOUDEN – Zaterdag staat de laatste wedstrijd van de reguliere competitie op het programma. SC Veenwouden treft FC Grootegast, die afgelopen zaterdag officieel is gedegradeerd uit de tweede klasse. Voor SC Veenwouden is deze laatste wedstrijd de opmaat naar de nacompetitie en dus zijn de Feanwaldsters gebrand op een goed resultaat. Het kampioenschap in deze […]

Print dit bericht Print dit bericht

26-08-2017: MO17 is weer los!

OOK WIJ ZIJN WEER LOS

Foto 2 MO17

Als eerste jeugdteam zijn de dames van Beetgum MO17 afgelopen maandag gestart met de trainingen voor het seizoen 2017/2018. Onder aangename weersomstandigheden werd er fanatiek getraind. Tijdens de eerste trainingen konden we ook onze twee nieuwe aanwinsten, Cassandra en Amarins begroeten, die de MO17 dit jaar komen versterken. Beide dames succes en bovenal veel plezier toegewenst bij de V.V. Beetgum (hetgeen gelet op de overige teamgenotes ongetwijfeld gaat lukken).

Op 2 september aanstaande staat de eerste bekerwedstrijd op het programma en wel tegen Leovardia waarna nog een tweetal wedstrijden volgen tegen gerenommeerde tegenstanders alvorens de competitie aanvangt. Bijgaand een tweetal foto’s die een beeld geven van de inzet waarmee er werd getraind. Klasse dames!!

Als je interesse hebben om eens mee te trainen met de MO17 (leeftijd 15,16,17) dan ben je van harte welkom. Mocht je belangstelling hebben aarzel dan niet en neem contact op met Sietse Buursma (06-06-23602108) of Marten Roorda (06-29192455). Je bent van harte welkom!!!

Foto 1 MO17