bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

MAKKUM – Afgelopen zaterdag vond de eerste wedstrijd van de nieuwe competitie plaats voor  FC Birdaard. Een competitie met veel nieuwe tegenstanders, met afgelopen weekend de eerste: Makkum. Makkum is een ploeg die al jaren bungelt tussen de 3e en 4e klasse. Net als Birdaard wist ook Makkum al haar bekerduels te winnen. Voor beide […]

TWIJZELERHEIDE – Afgelopen zaterdag kon SC Twijzel zich opmaken voor het debuut in de 3e klasse. Om 15:30 uur werd er afgetrapt tegen ‘t Fean ’58 op het zonovergoten sportpark de Tille. Het begin van de wedstrijd begon erg onrustig voor de thuisploeg. Bij de mannen uit Twijzel overheersten de zenuwen boven de kwaliteit die […]

KOOTSTERTILLE – SC Kootstertille doet al een flink aantal jaren mee om de bovenste posities in de zaterdag vijfde klasse: vijfde, achtste, vierde en vorig seizoen derde. Het moet dus een keer lukken met de formatie van trainer Jan van Dijk. Als het aan speler Wilco van der Heide ligt moet het de komende voetbalcompetitie […]

OPEINDE – Harkema Opeinde speelde de laatste jaren in de zondag vierde klasse en daarvoor zelfs hoger. Inmiddels speelt de club op zaterdag en werd vorig seizoen het kampioenschap in de vijfde klasse binnengesleept. Het was de kroon op het werk van trainer Willem Schokker die Wierd Kuipers opvolgde. Schokker kwam over van UDIROS en […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

26-08-2017: MO17 is weer los!

OOK WIJ ZIJN WEER LOS

Foto 2 MO17

Als eerste jeugdteam zijn de dames van Beetgum MO17 afgelopen maandag gestart met de trainingen voor het seizoen 2017/2018. Onder aangename weersomstandigheden werd er fanatiek getraind. Tijdens de eerste trainingen konden we ook onze twee nieuwe aanwinsten, Cassandra en Amarins begroeten, die de MO17 dit jaar komen versterken. Beide dames succes en bovenal veel plezier toegewenst bij de V.V. Beetgum (hetgeen gelet op de overige teamgenotes ongetwijfeld gaat lukken).

Op 2 september aanstaande staat de eerste bekerwedstrijd op het programma en wel tegen Leovardia waarna nog een tweetal wedstrijden volgen tegen gerenommeerde tegenstanders alvorens de competitie aanvangt. Bijgaand een tweetal foto’s die een beeld geven van de inzet waarmee er werd getraind. Klasse dames!!

Als je interesse hebben om eens mee te trainen met de MO17 (leeftijd 15,16,17) dan ben je van harte welkom. Mocht je belangstelling hebben aarzel dan niet en neem contact op met Sietse Buursma (06-06-23602108) of Marten Roorda (06-29192455). Je bent van harte welkom!!!

Foto 1 MO17