komende weken agenda

bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

BEILEN – Klaas Huisman zou zeggen: de blauwe Marionbus brengt de polderboys van het mooie sportpark Ervenbos naar de gouden klompen in Beilen. Mooie woorden maar het betreft een gewone competitiewedstrijd tussen de VV Beilen tegen SC Emmeloord en waar hij de term gouden klompen vandaan heeft gehaald? Joost mag het weten. Er wordt wel […]

HAREN – Zondag wacht de laatste ronde van het seizoen 2017/2018. Voor vlaggenschip staat voor een zeer belangrijk duel. Er moet minimaal een punt veiliggesteld worden voor een plaats in de nacompetitie tegen degradatie. En dat nog wel tegen de kersverse kampioen Jong Vitesse. Afgelopen weekend veroverden de Arnhemmers het kampioenschap door een overtuigende 4-1 […]

VRIEZENVEEN – In deze laatste (26e) speelronde van het seizoen 2017-2018 krijgt DETO het gerenommeerde WHC op bezoek. Voor beide ploegen staat er deze wedstrijd niets meer op het spel. Waar in het verleden vaak grote belangen op het spel stonden in de onderlinge wedstrijden, daar is het dit keer een wedstrijd om des keizers […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

VEENWOUDEN – Zaterdag staat de laatste wedstrijd van de reguliere competitie op het programma. SC Veenwouden treft FC Grootegast, die afgelopen zaterdag officieel is gedegradeerd uit de tweede klasse. Voor SC Veenwouden is deze laatste wedstrijd de opmaat naar de nacompetitie en dus zijn de Feanwaldsters gebrand op een goed resultaat. Het kampioenschap in deze […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2017: Zaterdag Beetgum – Leovardia (In Leeuwarden)

UPDATE: wedstrijd wordt om 15.00 uur bij Leovardia in Leeuwarden gespeeld.

De volgende bekerwedstrijd voor v.v. Beetgum 1 is komende zaterdag 9 september thuis tegen SC Leovardia.

Na een aantal oefen- en bekerwedstrijden zal het de eerste thuiswedstrijd zijn voor het team van Stef Hansma.

Leovardia komt uit in de 3de klasse en wist hun eerste bekerwedstrijd tegen Lions ’66 met maar liefst 12-0 te winnen. Leovardia heeft de nodige versterkingen binnen de selectie en zal een geduchte tegenstander zijn. In de voorbereiding verloor Leovardia nipt met 1 -0 van eerste klasser LAC Frisia.

Vorige week zaterdag 2 september 2017 moest v.v. Beetgum voor de eerste bekerwedstrijd afreizen naar Sneek om te spelen tegen derdeklasser Waterpoort Boys (WPB).

De ruststand was 2-1 en de doelpunten van WPB werden gemaakt in de 2de en 44ste minuut, het doelpunt van Beetgum in de 30ste minuut kwam op naam van Jort Dijkstra. WPB kon gelijk na rust en in de laatste 10 minuten nog twee keer scoren en was de eindstand 5-1.

Ondanks de nederlaag waren er genoeg aanknopingspunten om met een positief gevoel verder te kijken.

Ondanks een nederlaag  een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

Ondanks de nederlaag een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

De aftrap op het sportcomplex ’t Bosk is zaterdag 9 september om 14.30 uur.