bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

BORGER – Mooier kon het haast niet; ZVV Borger 1 dat de jubileumeditie van het prestigieuze zaalvoetbaltoernooi wist te winnen. De 40e editie werd een heus een tweetje, want ZVV Borger 2 speelde zich naar een prima tweede plek en liet titelfavoriet Slingerij achter zich. Maar het ging niet alleen maar om het voetballende gedeelte, […]

ENSCHEDE – Het samenwerkingsteam Emos /Achilles Meisjes onder 19 (MO19) uit Enschede is afgelopen zaterdag kampioen geworden! Tijdens de kampioenswedstrijd tegen directe concurrent SVO Twickel MO19 werd er gewonnen met liefst 6-1. Op het Achillescomplex waren ruim 200 supporters getuige van een potje hoogstaand voetbal. De supportersvereniging van Achilles in combinatie met de jeugdactiviteiten commissie […]

REGIO – Clubs klagen wel eens dat ze te weinig aandacht krijgen. TweeNul biedt ze echter een platform om zich optimaal te presenteren aan een groot publiek. Bijvoorbeeld door voorbeschouwingen op de site te plaatsen. Het is een manier om naast de gebruikelijke uitingen middels de eigen website, affiches en vermeldingen in kranten om nog […]

REGIO – De trainerscarrousel begint weer te draaien. TweeNul wil de mutaties dagelijks bijhouden. Daarvoor is de hulp van de verenigingen nodig. Mail of de trainer al dan niet blijft en wie zijn opvolger wordt naar: redactie@tweenul.nl. Hieronder de mutaties tot dusver. Ook contractverlengingen graag doorgeven. A Achates. Verlengd: Michel van de Venn Achilles 1894. […]

ONSTWEDDE – Richard Streuding heeft zijn contract bij Onstwedder Boys met een seizoen verlengd. Dit maakte voorzitter René Jonker vorige week bekend tijdens de nieuwjaarreceptie van de oranjehemden. De 35-jarige oefenmeester gaat hiermee zijn tweede seizoen in op sportpark De Boskamp. Aan de hand van toenmalig hoofdtrainer Fokke de Jonge promoveerde Onstwedder Boys vorig seizoen […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2017: Zaterdag Beetgum – Leovardia (In Leeuwarden)

UPDATE: wedstrijd wordt om 15.00 uur bij Leovardia in Leeuwarden gespeeld.

De volgende bekerwedstrijd voor v.v. Beetgum 1 is komende zaterdag 9 september thuis tegen SC Leovardia.

Na een aantal oefen- en bekerwedstrijden zal het de eerste thuiswedstrijd zijn voor het team van Stef Hansma.

Leovardia komt uit in de 3de klasse en wist hun eerste bekerwedstrijd tegen Lions ’66 met maar liefst 12-0 te winnen. Leovardia heeft de nodige versterkingen binnen de selectie en zal een geduchte tegenstander zijn. In de voorbereiding verloor Leovardia nipt met 1 -0 van eerste klasser LAC Frisia.

Vorige week zaterdag 2 september 2017 moest v.v. Beetgum voor de eerste bekerwedstrijd afreizen naar Sneek om te spelen tegen derdeklasser Waterpoort Boys (WPB).

De ruststand was 2-1 en de doelpunten van WPB werden gemaakt in de 2de en 44ste minuut, het doelpunt van Beetgum in de 30ste minuut kwam op naam van Jort Dijkstra. WPB kon gelijk na rust en in de laatste 10 minuten nog twee keer scoren en was de eindstand 5-1.

Ondanks de nederlaag waren er genoeg aanknopingspunten om met een positief gevoel verder te kijken.

Ondanks een nederlaag  een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

Ondanks de nederlaag een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

De aftrap op het sportcomplex ’t Bosk is zaterdag 9 september om 14.30 uur.