bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

MAKKUM – Afgelopen zaterdag vond de eerste wedstrijd van de nieuwe competitie plaats voor  FC Birdaard. Een competitie met veel nieuwe tegenstanders, met afgelopen weekend de eerste: Makkum. Makkum is een ploeg die al jaren bungelt tussen de 3e en 4e klasse. Net als Birdaard wist ook Makkum al haar bekerduels te winnen. Voor beide […]

TWIJZELERHEIDE – Afgelopen zaterdag kon SC Twijzel zich opmaken voor het debuut in de 3e klasse. Om 15:30 uur werd er afgetrapt tegen ‘t Fean ’58 op het zonovergoten sportpark de Tille. Het begin van de wedstrijd begon erg onrustig voor de thuisploeg. Bij de mannen uit Twijzel overheersten de zenuwen boven de kwaliteit die […]

KOOTSTERTILLE – SC Kootstertille doet al een flink aantal jaren mee om de bovenste posities in de zaterdag vijfde klasse: vijfde, achtste, vierde en vorig seizoen derde. Het moet dus een keer lukken met de formatie van trainer Jan van Dijk. Als het aan speler Wilco van der Heide ligt moet het de komende voetbalcompetitie […]

OPEINDE – Harkema Opeinde speelde de laatste jaren in de zondag vierde klasse en daarvoor zelfs hoger. Inmiddels speelt de club op zaterdag en werd vorig seizoen het kampioenschap in de vijfde klasse binnengesleept. Het was de kroon op het werk van trainer Willem Schokker die Wierd Kuipers opvolgde. Schokker kwam over van UDIROS en […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2017: Zaterdag Beetgum – Leovardia (In Leeuwarden)

UPDATE: wedstrijd wordt om 15.00 uur bij Leovardia in Leeuwarden gespeeld.

De volgende bekerwedstrijd voor v.v. Beetgum 1 is komende zaterdag 9 september thuis tegen SC Leovardia.

Na een aantal oefen- en bekerwedstrijden zal het de eerste thuiswedstrijd zijn voor het team van Stef Hansma.

Leovardia komt uit in de 3de klasse en wist hun eerste bekerwedstrijd tegen Lions ’66 met maar liefst 12-0 te winnen. Leovardia heeft de nodige versterkingen binnen de selectie en zal een geduchte tegenstander zijn. In de voorbereiding verloor Leovardia nipt met 1 -0 van eerste klasser LAC Frisia.

Vorige week zaterdag 2 september 2017 moest v.v. Beetgum voor de eerste bekerwedstrijd afreizen naar Sneek om te spelen tegen derdeklasser Waterpoort Boys (WPB).

De ruststand was 2-1 en de doelpunten van WPB werden gemaakt in de 2de en 44ste minuut, het doelpunt van Beetgum in de 30ste minuut kwam op naam van Jort Dijkstra. WPB kon gelijk na rust en in de laatste 10 minuten nog twee keer scoren en was de eindstand 5-1.

Ondanks de nederlaag waren er genoeg aanknopingspunten om met een positief gevoel verder te kijken.

Ondanks een nederlaag  een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

Ondanks de nederlaag een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

De aftrap op het sportcomplex ’t Bosk is zaterdag 9 september om 14.30 uur.