bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

DELFZIJL – Zaterdag speelde SV Gramsbergen een belangrijke wedstrijd tegen directe concurrent NEC uit Delfzijl. Bij winst zou men aangehaakt blijven bij de middenmoot en verlies zou wegzakken betekenen naar de lagere posities op de ranglijst. Vooraf was onduidelijk wie er als winnaar uit de bus zou komen omdat NEC vorig seizoen beide wedstrijden wist […]

EMMERSCHANS – Op een erbarmelijk veld heeft EHS’85 met 2-1 gewonnen van DVC’59. Alle doelpunten vielen na rust. Matchwinner was Mark Linneman. Hij scoorde twee keer voor de Schanskers. Voor rust golfde het spel op en neer en kwam er van goed voetbal weinig terecht. Er waren wat kansen over en weer maar echt tot […]

SCHOONEBEEK – Een positie op de ranglijst weergeeft niet altijd de krachtsverhouding binnen de lijnen. En kampioen word je niet door alleen de toppers te winnen, maar ook door geen punten te laten liggen tegen de lagere teams. Motivatie tegen de toppers is vaak geen probleem voor de jonge Schoonebeek groep, maar het is wel […]

ZWARTSLUIS – Het vlaggenschip van DESZ blijft zonder puntverlies in eigen huis. Ditmaal werd Omlandia opzij gezet. De rood-witten legden de basis voor de driepunter in de eerste helft door twee keer doel te treffen. Na de theepauze waren zij niet meer trefzeker. Hetgeen ook gold voor de bezoekers: 2-0. Nadat het veld bladvrij was […]

EMMELOORD – Vrijdagavond reisde het vlaggenschip van ONT/CHZ af naar Emmeloord om daar te spelen tegen de lokale Futsal. Een geduchte tegenstander, want ze wonnen tweemaal ruim, mede door inbreng van spelers van de eerste selectie. Ondanks dat werd er ook tweemaal verloren en hebben ze drie punten in mindering. Emmeloord is in het bezit […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2017: Zaterdag Beetgum – Leovardia (In Leeuwarden)

UPDATE: wedstrijd wordt om 15.00 uur bij Leovardia in Leeuwarden gespeeld.

De volgende bekerwedstrijd voor v.v. Beetgum 1 is komende zaterdag 9 september thuis tegen SC Leovardia.

Na een aantal oefen- en bekerwedstrijden zal het de eerste thuiswedstrijd zijn voor het team van Stef Hansma.

Leovardia komt uit in de 3de klasse en wist hun eerste bekerwedstrijd tegen Lions ’66 met maar liefst 12-0 te winnen. Leovardia heeft de nodige versterkingen binnen de selectie en zal een geduchte tegenstander zijn. In de voorbereiding verloor Leovardia nipt met 1 -0 van eerste klasser LAC Frisia.

Vorige week zaterdag 2 september 2017 moest v.v. Beetgum voor de eerste bekerwedstrijd afreizen naar Sneek om te spelen tegen derdeklasser Waterpoort Boys (WPB).

De ruststand was 2-1 en de doelpunten van WPB werden gemaakt in de 2de en 44ste minuut, het doelpunt van Beetgum in de 30ste minuut kwam op naam van Jort Dijkstra. WPB kon gelijk na rust en in de laatste 10 minuten nog twee keer scoren en was de eindstand 5-1.

Ondanks de nederlaag waren er genoeg aanknopingspunten om met een positief gevoel verder te kijken.

Ondanks een nederlaag  een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

Ondanks de nederlaag een nuttige wedstrijd voor de A- selectie van Stef Hansma

De aftrap op het sportcomplex ’t Bosk is zaterdag 9 september om 14.30 uur.