bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

MAKKUM – Afgelopen zaterdag vond de eerste wedstrijd van de nieuwe competitie plaats voor  FC Birdaard. Een competitie met veel nieuwe tegenstanders, met afgelopen weekend de eerste: Makkum. Makkum is een ploeg die al jaren bungelt tussen de 3e en 4e klasse. Net als Birdaard wist ook Makkum al haar bekerduels te winnen. Voor beide […]

TWIJZELERHEIDE – Afgelopen zaterdag kon SC Twijzel zich opmaken voor het debuut in de 3e klasse. Om 15:30 uur werd er afgetrapt tegen ‘t Fean ’58 op het zonovergoten sportpark de Tille. Het begin van de wedstrijd begon erg onrustig voor de thuisploeg. Bij de mannen uit Twijzel overheersten de zenuwen boven de kwaliteit die […]

KOOTSTERTILLE – SC Kootstertille doet al een flink aantal jaren mee om de bovenste posities in de zaterdag vijfde klasse: vijfde, achtste, vierde en vorig seizoen derde. Het moet dus een keer lukken met de formatie van trainer Jan van Dijk. Als het aan speler Wilco van der Heide ligt moet het de komende voetbalcompetitie […]

OPEINDE – Harkema Opeinde speelde de laatste jaren in de zondag vierde klasse en daarvoor zelfs hoger. Inmiddels speelt de club op zaterdag en werd vorig seizoen het kampioenschap in de vijfde klasse binnengesleept. Het was de kroon op het werk van trainer Willem Schokker die Wierd Kuipers opvolgde. Schokker kwam over van UDIROS en […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

08-09-2017: Afgelastingen

Ivm het weer tot zover alle afgelastingen, let op deze wordt zo nu en dan ge-updatet!

Beetgum J011-MKV J011-2

Beetgum J09-1 – Tzummarrum J09-1

Beetgum J09-2 – Berlikum J09-2

Beetgum M015 – Berlikum M015-1

Beetgum J013 – Minnertsga J013-1  Deze wedstrijd wordt in Minnertsga gespeeld om 11:30

Beetgum J015 – Dokkum J015

Beetgum M017 – Deinum M017

Beetgum M013 – Leeuwarder zwaluwen M013

Beetgum J017 – OOsterlittens J017-1

Beetgum J011-1  – Berlikum J011-1

 

BeetgumZA1 – Leovardia 1   Deze wedstrijd wordt bij Leovardia gespeeld om 15:00

De wedstrijden die afgelast zijn voor morgen worden op een doordeweekse avond opnieuw gepland.

logo4