komende weken agenda

bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

BEILEN – Klaas Huisman zou zeggen: de blauwe Marionbus brengt de polderboys van het mooie sportpark Ervenbos naar de gouden klompen in Beilen. Mooie woorden maar het betreft een gewone competitiewedstrijd tussen de VV Beilen tegen SC Emmeloord en waar hij de term gouden klompen vandaan heeft gehaald? Joost mag het weten. Er wordt wel […]

HAREN – Zondag wacht de laatste ronde van het seizoen 2017/2018. Voor vlaggenschip staat voor een zeer belangrijk duel. Er moet minimaal een punt veiliggesteld worden voor een plaats in de nacompetitie tegen degradatie. En dat nog wel tegen de kersverse kampioen Jong Vitesse. Afgelopen weekend veroverden de Arnhemmers het kampioenschap door een overtuigende 4-1 […]

VRIEZENVEEN – In deze laatste (26e) speelronde van het seizoen 2017-2018 krijgt DETO het gerenommeerde WHC op bezoek. Voor beide ploegen staat er deze wedstrijd niets meer op het spel. Waar in het verleden vaak grote belangen op het spel stonden in de onderlinge wedstrijden, daar is het dit keer een wedstrijd om des keizers […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

VEENWOUDEN – Zaterdag staat de laatste wedstrijd van de reguliere competitie op het programma. SC Veenwouden treft FC Grootegast, die afgelopen zaterdag officieel is gedegradeerd uit de tweede klasse. Voor SC Veenwouden is deze laatste wedstrijd de opmaat naar de nacompetitie en dus zijn de Feanwaldsters gebrand op een goed resultaat. Het kampioenschap in deze […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-09-2017: Afgelastingen

Ivm het weer tot zover alle afgelastingen, let op deze wordt zo nu en dan ge-updatet!

Beetgum J011-MKV J011-2

Beetgum J09-1 – Tzummarrum J09-1

Beetgum J09-2 – Berlikum J09-2

Beetgum M015 – Berlikum M015-1

Beetgum J013 – Minnertsga J013-1  Deze wedstrijd wordt in Minnertsga gespeeld om 11:30

Beetgum J015 – Dokkum J015

Beetgum M017 – Deinum M017

Beetgum M013 – Leeuwarder zwaluwen M013

Beetgum J017 – OOsterlittens J017-1

Beetgum J011-1  – Berlikum J011-1

 

BeetgumZA1 – Leovardia 1   Deze wedstrijd wordt bij Leovardia gespeeld om 15:00

De wedstrijden die afgelast zijn voor morgen worden op een doordeweekse avond opnieuw gepland.

logo4