bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

DELFZIJL – Zaterdag speelde SV Gramsbergen een belangrijke wedstrijd tegen directe concurrent NEC uit Delfzijl. Bij winst zou men aangehaakt blijven bij de middenmoot en verlies zou wegzakken betekenen naar de lagere posities op de ranglijst. Vooraf was onduidelijk wie er als winnaar uit de bus zou komen omdat NEC vorig seizoen beide wedstrijden wist […]

EMMERSCHANS – Op een erbarmelijk veld heeft EHS’85 met 2-1 gewonnen van DVC’59. Alle doelpunten vielen na rust. Matchwinner was Mark Linneman. Hij scoorde twee keer voor de Schanskers. Voor rust golfde het spel op en neer en kwam er van goed voetbal weinig terecht. Er waren wat kansen over en weer maar echt tot […]

SCHOONEBEEK – Een positie op de ranglijst weergeeft niet altijd de krachtsverhouding binnen de lijnen. En kampioen word je niet door alleen de toppers te winnen, maar ook door geen punten te laten liggen tegen de lagere teams. Motivatie tegen de toppers is vaak geen probleem voor de jonge Schoonebeek groep, maar het is wel […]

ZWARTSLUIS – Het vlaggenschip van DESZ blijft zonder puntverlies in eigen huis. Ditmaal werd Omlandia opzij gezet. De rood-witten legden de basis voor de driepunter in de eerste helft door twee keer doel te treffen. Na de theepauze waren zij niet meer trefzeker. Hetgeen ook gold voor de bezoekers: 2-0. Nadat het veld bladvrij was […]

EMMELOORD – Vrijdagavond reisde het vlaggenschip van ONT/CHZ af naar Emmeloord om daar te spelen tegen de lokale Futsal. Een geduchte tegenstander, want ze wonnen tweemaal ruim, mede door inbreng van spelers van de eerste selectie. Ondanks dat werd er ook tweemaal verloren en hebben ze drie punten in mindering. Emmeloord is in het bezit […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-09-2017: Afgelastingen

Ivm het weer tot zover alle afgelastingen, let op deze wordt zo nu en dan ge-updatet!

Beetgum J011-MKV J011-2

Beetgum J09-1 – Tzummarrum J09-1

Beetgum J09-2 – Berlikum J09-2

Beetgum M015 – Berlikum M015-1

Beetgum J013 – Minnertsga J013-1  Deze wedstrijd wordt in Minnertsga gespeeld om 11:30

Beetgum J015 – Dokkum J015

Beetgum M017 – Deinum M017

Beetgum M013 – Leeuwarder zwaluwen M013

Beetgum J017 – OOsterlittens J017-1

Beetgum J011-1  – Berlikum J011-1

 

BeetgumZA1 – Leovardia 1   Deze wedstrijd wordt bij Leovardia gespeeld om 15:00

De wedstrijden die afgelast zijn voor morgen worden op een doordeweekse avond opnieuw gepland.

logo4