bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

ASSEN – SVBO verraste donderdagavond in de strijd om de noordelijke districtsbeker. Hoofdklasser Achilles 1894 werd op Marsdijk in Assen verslagen: 1-2. De bezoekende eersteklasser nam voor rust verdiend de leiding door Dylan Wessels: 0-1. Halverwege het tweede bedrijf maakte Ids Hannema er onverwacht 1-1 van. Met de strafschoppen in zicht sloeg Quentin Brands op […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

EMMELOORD – In een ijzige vrieskou staat deze zondagmiddag de inhaalwedstrijd SC Emmeloord tegen Beilen op het programma op De Ervenbos. Om 14:00 uur zal de aftrap worden verricht door de pupil van de week Moussa Bouhayouf van het jeugdteam sc Emmeloord JO11-1. Voorafgaand aan deze wedstrijd speelt om 11:00 uur het tweede elftal van […]

HAREN/ASSEN – Na een half jaar geen deel te hebben genomen aan de KNVB G-competitie zijn Gorecht en Asser Boys een samenwerkingsverband aangegaan. Omdat de spelers uit Assen om de week naar Haren gaan om te trainen, is er besloten om meer ‘thuis’ wedstrijden in Assen te laten plaatsvinden. Onder de naam Stichting AsserBoys-Gorecht gaan […]

Print dit bericht Print dit bericht

19-09-2017: Wedstrijdprogramma senioren

Zaterdag 23 september

v.v. Beetgum VR1 – SJO Bergum BCV Combinatie VR2. Aftrap 14:30.

FullSizeRender 39

 

Beetgum 1 gaat op bezoek bij VCR1. Aftrap 14:30.

FullSizeRender 40

Beetgum 2 gaat zaterdag op bezoek bij Lions ’66 3. Aftrap 14:00.

FullSizeRender 38

Beetgum 3 speelt thuis tegen sc Stiens 4. Aftrap 14:30.

FullSizeRender 41

Mochten er wedstrijden afgelast worden komt dat zo snel mogelijk op de website!