bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOORN – Tijdens de wedstrijd Hovocubo tegen Avanti Keuning Advocaten afgelopen vrijdagavond gebeurde er de eerste vier minuten niet veel in de sporthal van Zwaag. Avanti kreeg enkele kansjes en Hovocubo kwam helemaal niet voor het doel van Avanti tot in de 5e minuut, maar keepster Ingrid Kars kon simpel redden. In de 6e minuut […]

ALMERE – Jong Almere City heeft in eigen huis de topper tegen Quick boys met 1-4 verloren. Door het resultaat en de winst van Spakenburg lijkt een kampioenschap voor de ploeg van Ivar van Dinteren ver weg. In een vermakelijke eerste helft waren er veel kansen aan beide kanten. Na zes minuten zette Achille Vaarnold […]

REGIO – In de tweede divisie gaf AFC een 0-2 voorsprong weg op bezoek bij Jong Sparta. De Amsterdammers verloren uiteindelijk met 3-4. De wedstrijd begon een kwartier te laat, omdat de scheidsrechter het veld vijf minuten voor aanvang afkeurde. Na overleg met de KNVB werd het duel toch gespeeld. De Dijk verloor op eigen […]

DELFZIJL – NEC Delfzijl heeft de afgelopen tijd verschillende preventieve maatregelen doorgevoerd om de veiligheid bij het trainen en begeleiden van jeugd te waarborgen. Naast de normale normen en waarden voeren we actief beleid en zetten we hulpmiddelen in om ongewenst gedrag te voorkomen. NEC Delfzijl heeft ongeveer 400 jeugdleden verdeeld over 30 teams. Een […]

 REGIO – Quick heeft zondag in de derde divisie voor het eerst sinds begin december vorig jaar weer een nederlaag geleden. Voor het eigen publiek gingen de Hagenaars met 2-3 onderuit tegen Be Quick 1887, notabene de hekkensluiter van de competitie. Ook HBS slaagde er niet in drie punten te pakken. Tegen Quick ’20 kwam […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-10-2017: Beetgum knap gelijk tegen Makkum

Een bewogen zaterdag 30 september was het. Zaterdagmorgen had de voltallige selectie en staf van v.v. Beetgum de afscheidsdienst bijgewoond van Kor van der Meer (64 jaar), vader van selectiespeler Lennart , Evan en Yasmin. Uiteraard wensen wij hen, Anneke, Astrid en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies.

Na een minuut stilte en de aftrap van de pupil van de week Tymen Krikke was het een eerste helft waarin het tactisch plan van trainer Stef Hansma uitstekend werd uitgevoerd. Makkum wordt gezien als een titelkandidaat en zag het betere Beetgum twee 100% kansen missen.

In de 2de helft kwam Makkum beter uit de verf, een uitstekend keepende Jaap Montsma en de paal waren obstakels. Beetgum bleef echter knap overeind en had nog een aantal aanvallen waar meer in had gezeten.

Een bijzonder moment was er in de 64ste minuut. Op zijn verzoek werd Lennart van der Meer in de 64ste minuut (de leeftijd van zijn overleden vader) gewisseld.

De 16-jarige getalenteerde invaller Teun Kuipers kwam ongelukkig in botsing met de paal en later werd in het ziekenhuis een scheur in zijn elleboog vastgesteld.

Na 90 minuten was de beginstand ook de eindstand 0-0. Over een hele wedstrijd genomen een uitslag waren beide teams tevreden mee kunnen zijn.

Volgende week zaterdag 7 oktober staat er een uitwedstrijd tegen SC Franeker op het programma, aftrap in Franeker is om 15.00 uur.