komende weken agenda

bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

SURHUISTERVEEN – De voorbereidingen voor de wedstrijd ’t Fean ’58 – FC Groningen zijn in volle gang. De jubilerende Feanster zaterdagclub spaart kosten nog moeite om De Trots van het Noorden Eredivisie-waardig te ontvangen. “We liggen prima op schema”, zegt een enthousiaste organisatievoorzitter Pieter van der Meer. Inmiddels is de voorverkoop van start gegaan. FC […]

Dagblad van het Noorden bracht vorige week een interessant artikel. Onder de kop ‘Is er nog wel hoop voor het noordelijke amateurvoetbal?’ wees auteur Symen Bosma op de afwezigheid van Groninger en Drentse amateurclubs in de eerste divisie (Jupiler is gestopt als naamgever), tweede divisie en derde divisie. Beetje suggestieve kop trouwens, want hoort Friesland […]

GRONINGEN – Beilen heeft een grote kans gemist om voor het eerst in het 88-jarig bestaan te promoveren naar de eerste klasse. De club van trainer Erik de Jong ging in de finale van de nacompetitie ruim onderuit. De uitwedstrijd tegen Stadspark eindigde in 4-1. door Ger Hensen Droomstart Beilen, dat eerder in de nacompetitie […]

WOLVEGA – LEMMER – Bekijk hier de selectie van FC Wolvega voor het seizoen 2018/2019. 1. Dani Grevelink 2. Jordy Boes 3. Gino Tromp 4. Anne Faro 5. Boy Vledder 6. Joran Vrind 7. Hilco Krikken 8. Yanick Lenis 9. Ludo Potiek 10. Lieuwe Oorsterling 11. Sjouke-Pieter Oosterling 12. Friso Bakker 13. Dennis Schouwstra 14. […]

EMMELOORD – Dalen is er niet in geslaagd te promoveren naar de 2e klasse. Emmeloord was in eigen huis met 3-1 te sterk voor de Drenten. door René Posthuma Dalen keek binnen drie minuten al tegen een achterstand aan. Ruben Sinnema schoot een voorzet van Rik Beekman achter zijn eigen doelman Rick Braam (0-1). Dalen […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-10-2017: Beetgum knap gelijk tegen Makkum

Een bewogen zaterdag 30 september was het. Zaterdagmorgen had de voltallige selectie en staf van v.v. Beetgum de afscheidsdienst bijgewoond van Kor van der Meer (64 jaar), vader van selectiespeler Lennart , Evan en Yasmin. Uiteraard wensen wij hen, Anneke, Astrid en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies.

Na een minuut stilte en de aftrap van de pupil van de week Tymen Krikke was het een eerste helft waarin het tactisch plan van trainer Stef Hansma uitstekend werd uitgevoerd. Makkum wordt gezien als een titelkandidaat en zag het betere Beetgum twee 100% kansen missen.

In de 2de helft kwam Makkum beter uit de verf, een uitstekend keepende Jaap Montsma en de paal waren obstakels. Beetgum bleef echter knap overeind en had nog een aantal aanvallen waar meer in had gezeten.

Een bijzonder moment was er in de 64ste minuut. Op zijn verzoek werd Lennart van der Meer in de 64ste minuut (de leeftijd van zijn overleden vader) gewisseld.

De 16-jarige getalenteerde invaller Teun Kuipers kwam ongelukkig in botsing met de paal en later werd in het ziekenhuis een scheur in zijn elleboog vastgesteld.

Na 90 minuten was de beginstand ook de eindstand 0-0. Over een hele wedstrijd genomen een uitslag waren beide teams tevreden mee kunnen zijn.

Volgende week zaterdag 7 oktober staat er een uitwedstrijd tegen SC Franeker op het programma, aftrap in Franeker is om 15.00 uur.