bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DELFZIJL – De technische commissie van NEC Delfzijl is erin geslaagd om het contract van de zeer talentvolle ambitieuze trainer Kees Pranger te continueren voor het seizoen 2018/2019. Kees Pranger, woonachtig in Tolbert, heeft als voetballer een verleden bij onder andere VEV’67 en CSVH en is momenteel bezig met zijn eerste seizoen als  hoofdtrainer van […]

ZUIDLAREN – Voor het jaarlijkse Rabobank jeugdtoernooi is FC Zuidlaren op zoek naar jeugdteams. Er wordt gespeeld op 9 en 16 juni. Op 9 juni start het toernooi ‘s ochtends met de JO13 en in de middag met de JO15 . Er is in beide categorieën plaats voor 20 teams van diverse niveaus. Op 16 […]

BEILEN – AutoFirst Doornbos sponsorde al jaren de FIT Boys Europacup-/Mixtoernooidag en zal nu voor de komende vijf jaar het toernooi gaan sponsoren. Het toernooi dat in de laatste week van het jaar al jaren wordt georganiseerd voor de jeugd en de senioren van FIT Boys en ST Beilen/FIT Boys. Jordy Doornbos tekende een contract […]

STAPHORST – IJs en weder dienende staat de brigade van Jan Vlap aanstaande zaterdag in NSC Nijkerk de laatste competitiewedstrijd van het omgevlogen jaar 2017 te wachten. Dat de ploeg uit Nijkerk een zwaar seizoen voor de kiezen zou krijgen stond bij voorbaat al vast. Het is dan ook niet verwonderlijk dat de pupillen van […]

Print dit bericht Print dit bericht

05-10-2017: Wedstrijdprogramma senioren

Zaterdag 07 oktober:

Beetgum 2 speelt uit tegen SC Franker 2. Aftrap is om 12:30

FullSizeRender 36

Beetgum VR1 speelt thuis tegen AVC VR1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 34

Beetgum 1 gaat op bezoek bij SC Franeker 1. Aftrap is om 15:00.FullSizeRender 35

Beetgum 3 speelt thuis tegen Noordbergum 2. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 37

Zondag 08 oktober:

Beetgum zo2 speelt om 14:00 thuis tegen fc Harlingen 5.
FullSizeRender 38

Mochten er wedstrijden afgelast worden zal dat zo snel mogelijk op de website komen.