bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

BOIJL – Een goede voorbereiding is geen garantie voor succes. Na grote bekeroverwinningen tegen drie vijfdeklassers, ruime overwinningen op Irnsum en Alcides 2 en een verdienstelijk gelijkspel tegen Olyphia, leek Trinitas klaar voor de competitie tegen promovendus Veno uit Vollenhove. Alleen René Terpstra ontbrak wegens een schorsing en zijn plaats werd ingenomen door nieuwkomer Remon […]

NIJLAND – Nijland heeft afgelopen zaterdag met 3-1 gewonnen van het Lemster CVVO. Na een onwennige start bogen de blauwhemden een 0-1 achterstand om en vierden ze zo een succesvolle rentree in de tweede klasse. Na drie verloren bekerwedstrijden tegen Balk (6-0), LSC (1-2) en Sneek SWZ Boso Sneek (0-3) begon VV Nijland afgelopen zaterdag […]

YDE – Yde de Punt had zondagmiddag halverwege de wedstrijd al met 5-0 voor moeten staan, maar in plaats daarvan werd het een onterechte nederlaag. GKC had maar twee kansen nodig om de wedstrijd te beslissen. Het begon allemaal prima voor Yde dat domineerde en veel beter veldspel liet zien dan de gasten uit Gasselte […]

LEEK – Het inmiddels 33ste Leekster Voetbalgala begint op vrijdag 21 december. Zoals gewoonlijk vindt het immer drukbezochte megaspektakel plaats in Sportcentrum Leek. De afsluitende Gala-avond staat gepland voor zaterdag 12 januari 2019. Op 21 december wordt het B-toernooi met onder meer de regionale vijfdeklassers afgewerkt. Zaterdag 22 december is ‘Ladiesday’. Het vrouwentoernooi is toe […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-10-2017: Wedstrijdprogramma senioren

Vrijdag 13 oktober 
Speelt Beetgum 35+1 vier wedstrijden. Deze vinden plaats bij Leovardia.
Zaterdag 14 oktober:

Beetgum VR1 speelt uit tegen SC Franker VR1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 40Beetgum 1 speelt thuis tegen AVC 1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 41Beetgum 2 speelt thuis tegen AVC 3. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 43Beetgum 3 speelt uit tegen Be Quick Dokkum 6. Aftrap is om 15:30.FullSizeRender 42Om 16:30 start het Oktoberfest in de kantine! VVBeetgum_Oktoberfest_WEB

Zondag 15 oktober:

Beetgum zo2 speelt om 11:00 uit tegen LAC Frisia 1883 7.
FullSizeRender 39


Mochten er wedstrijden afgelast worden zal dat zo snel mogelijk op de website komen.