bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

HOORN – Tijdens de wedstrijd Hovocubo tegen Avanti Keuning Advocaten afgelopen vrijdagavond gebeurde er de eerste vier minuten niet veel in de sporthal van Zwaag. Avanti kreeg enkele kansjes en Hovocubo kwam helemaal niet voor het doel van Avanti tot in de 5e minuut, maar keepster Ingrid Kars kon simpel redden. In de 6e minuut […]

ALMERE – Jong Almere City heeft in eigen huis de topper tegen Quick boys met 1-4 verloren. Door het resultaat en de winst van Spakenburg lijkt een kampioenschap voor de ploeg van Ivar van Dinteren ver weg. In een vermakelijke eerste helft waren er veel kansen aan beide kanten. Na zes minuten zette Achille Vaarnold […]

REGIO – In de tweede divisie gaf AFC een 0-2 voorsprong weg op bezoek bij Jong Sparta. De Amsterdammers verloren uiteindelijk met 3-4. De wedstrijd begon een kwartier te laat, omdat de scheidsrechter het veld vijf minuten voor aanvang afkeurde. Na overleg met de KNVB werd het duel toch gespeeld. De Dijk verloor op eigen […]

DELFZIJL – NEC Delfzijl heeft de afgelopen tijd verschillende preventieve maatregelen doorgevoerd om de veiligheid bij het trainen en begeleiden van jeugd te waarborgen. Naast de normale normen en waarden voeren we actief beleid en zetten we hulpmiddelen in om ongewenst gedrag te voorkomen. NEC Delfzijl heeft ongeveer 400 jeugdleden verdeeld over 30 teams. Een […]

 REGIO – Quick heeft zondag in de derde divisie voor het eerst sinds begin december vorig jaar weer een nederlaag geleden. Voor het eigen publiek gingen de Hagenaars met 2-3 onderuit tegen Be Quick 1887, notabene de hekkensluiter van de competitie. Ook HBS slaagde er niet in drie punten te pakken. Tegen Quick ’20 kwam […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-10-2017: Wedstrijdprogramma senioren

Vrijdag 13 oktober 
Speelt Beetgum 35+1 vier wedstrijden. Deze vinden plaats bij Leovardia.
Zaterdag 14 oktober:

Beetgum VR1 speelt uit tegen SC Franker VR1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 40Beetgum 1 speelt thuis tegen AVC 1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 41Beetgum 2 speelt thuis tegen AVC 3. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 43Beetgum 3 speelt uit tegen Be Quick Dokkum 6. Aftrap is om 15:30.FullSizeRender 42Om 16:30 start het Oktoberfest in de kantine! VVBeetgum_Oktoberfest_WEB

Zondag 15 oktober:

Beetgum zo2 speelt om 11:00 uit tegen LAC Frisia 1883 7.
FullSizeRender 39


Mochten er wedstrijden afgelast worden zal dat zo snel mogelijk op de website komen.