bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

ARNHEM – De zaalvoetballers van Excelsior’31 zijn er sinds lange tijd weer in geslaagd om de derde ronde van de bekercompetitie te bereiken. In de uitwedstrijd tegen Sportclub Olympic won het gisteravond nipt met 4-5. Matchwinner Tom Kamphuis bezorgde Excelsior’31 in de absolute slotfase de winst. Excelsior’31 leek met een 1-2 voorsprong te gaan rusten […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Zaterdag 21 oktober Omlandia JO7. (thuis, 09:30 uur). […]

COEVORDEN – Na de verliespartij tegen Zuidwolde van afgelopen weekend volgt voor Raptim opnieuw een uitwedstrijd. Komende zondag speelt het team in en tegen Emmeloord. Als de weergoden het toelaten begint de wedstrijd om 14:00 uur op sportpark Ervenbos aan de Espelerlaan 84 in Emmeloord. De enige keer dat Raptim en Emmeloord elkaar tegenkwamen in de competitie […]

BEILEN – Donderdagavond 19 oktober hield FIT Boys de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Belangrijkste punten waren de bestuurlijke wisselingen en Sportpark Noord-West. Voorzitter Ed Sikkema begon aan zijn laatste voorzitterschap in een Algemene Ledenvergadering. Nadat de verslagen en de financiën zijn goedgekeurd, de kascommissie vraagt de vergadering decharge te verlenen en dat gebeurd met een applaus, […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

12-10-2017: Wedstrijdprogramma senioren

Vrijdag 13 oktober 
Speelt Beetgum 35+1 vier wedstrijden. Deze vinden plaats bij Leovardia.
Zaterdag 14 oktober:

Beetgum VR1 speelt uit tegen SC Franker VR1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 40Beetgum 1 speelt thuis tegen AVC 1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 41Beetgum 2 speelt thuis tegen AVC 3. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 43Beetgum 3 speelt uit tegen Be Quick Dokkum 6. Aftrap is om 15:30.FullSizeRender 42Om 16:30 start het Oktoberfest in de kantine! VVBeetgum_Oktoberfest_WEB

Zondag 15 oktober:

Beetgum zo2 speelt om 11:00 uit tegen LAC Frisia 1883 7.
FullSizeRender 39


Mochten er wedstrijden afgelast worden zal dat zo snel mogelijk op de website komen.