bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DELFZIJL – De technische commissie van NEC Delfzijl is erin geslaagd om het contract van de zeer talentvolle ambitieuze trainer Kees Pranger te continueren voor het seizoen 2018/2019. Kees Pranger, woonachtig in Tolbert, heeft als voetballer een verleden bij onder andere VEV’67 en CSVH en is momenteel bezig met zijn eerste seizoen als  hoofdtrainer van […]

ZUIDLAREN – Voor het jaarlijkse Rabobank jeugdtoernooi is FC Zuidlaren op zoek naar jeugdteams. Er wordt gespeeld op 9 en 16 juni. Op 9 juni start het toernooi ‘s ochtends met de JO13 en in de middag met de JO15 . Er is in beide categorieën plaats voor 20 teams van diverse niveaus. Op 16 […]

BEILEN – AutoFirst Doornbos sponsorde al jaren de FIT Boys Europacup-/Mixtoernooidag en zal nu voor de komende vijf jaar het toernooi gaan sponsoren. Het toernooi dat in de laatste week van het jaar al jaren wordt georganiseerd voor de jeugd en de senioren van FIT Boys en ST Beilen/FIT Boys. Jordy Doornbos tekende een contract […]

STAPHORST – IJs en weder dienende staat de brigade van Jan Vlap aanstaande zaterdag in NSC Nijkerk de laatste competitiewedstrijd van het omgevlogen jaar 2017 te wachten. Dat de ploeg uit Nijkerk een zwaar seizoen voor de kiezen zou krijgen stond bij voorbaat al vast. Het is dan ook niet verwonderlijk dat de pupillen van […]

Print dit bericht Print dit bericht

12-10-2017: Wedstrijdprogramma senioren

Vrijdag 13 oktober 
Speelt Beetgum 35+1 vier wedstrijden. Deze vinden plaats bij Leovardia.
Zaterdag 14 oktober:

Beetgum VR1 speelt uit tegen SC Franker VR1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 40Beetgum 1 speelt thuis tegen AVC 1. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 41Beetgum 2 speelt thuis tegen AVC 3. Aftrap is om 14:30.FullSizeRender 43Beetgum 3 speelt uit tegen Be Quick Dokkum 6. Aftrap is om 15:30.FullSizeRender 42Om 16:30 start het Oktoberfest in de kantine! VVBeetgum_Oktoberfest_WEB

Zondag 15 oktober:

Beetgum zo2 speelt om 11:00 uit tegen LAC Frisia 1883 7.
FullSizeRender 39


Mochten er wedstrijden afgelast worden zal dat zo snel mogelijk op de website komen.