bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VEENENDAAL – Rodny Hofman speelt ook komend seizoen voor GVVV. De rechterverdediger van de Tweede divisionist uit Veenendaal heeft een nieuw contract getekend dat hem tot de zomer van 2020 aan de club bindt. Hij gaat daarmee zijn tiende seizoen in bij GVVV. Eerder twijfelde Hofman nog over een langer verblijf. Hofman miste vrijwel het […]

AMSTERDAM – AFC wordt komende dinsdag door ongeveer 500 man aangemoedigd tegen Willem II. Dat betekent dat er tien volle bussen naar Tilburg afreizen voor de achtste finale van de KNVB Beker. AFC is komende dinsdag op jacht naar alweer de derde stunt van dit seizoen. De ploeg van trainer Uli Landvreugd schakelde met Telstar […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Friese Boys – VenV ’68, 14.00 uur

GRONINGEN – Robert Bos is met ingang van het seizoen 2019/2020 de nieuwe hoofdtrainer van SC Stadspark. Voor sommigen binnen SC Stadspark is Bos een oude bekende. De trainer is meerdere jaren actief geweest als trainer van SC Gronitas. Na gesprekken met de bestuur, TC en spelers heeft Robert Bos een contract voor drie jaar getekend […]

KATWIJK – Zaterdag speelt Katwijk de laatste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. Een ware topper in de Tweede Divisie als koploper AFC de tegenstander is. Katwijk, de huidige nummer 2 op de ranglijst zal zich moeten wapenen tegen het imponerende scorend vermogen van de Amsterdammers. ‘Natuurlijk ben je je er bewust van dat zij veel scoren’, […]

Print dit bericht Print dit bericht

04-11-2017: Vrijwilligersfeest v.v. Beetgum niet op de 11 maar op zaterdag de 25e november!

logo_v.v.BeetgumVrijwilligersfeest v.v. Beetgum niet op de 11 maar op zaterdag de 25e november!
‘ Zonder vrijwilligers geen v.v. Beetgum maar zonder voldoende deelname geen feest’ 
 
Vanwege vele andere feestjes en activiteiten op zaterdag de 11e hebben we besloten om het vrijwilligersfeest te verplaatsen naar ZATERDAG de 25e!!
Daarom nodigen we  jou en je partner nogmaals uit voor het jaarlijkse vrijwilligersfeest van de v.v. Beetgum.
 
Het programma blijft onverminderd sterk!
19.30 Ontvangst in de kantine met koffie
 
20.00 Bierproeverij. Het proeven van diverse soorten bier van de tap onder leiding van Gerard Ypenga van BrouwDok uit Harlingen!!
 
22.00 Start winter-BBQ
 
En uiteraard ook dit jaar weer de bekendmaking van de ‘vrijwilliger van het jaar’ !
 
Je ontvangt een persoonlijke uitnodiging via de mail!
Komt allen en zegt het voort!

Met sportieve groet,
V.v.Beetgum