bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VEENENDAAL – Rodny Hofman speelt ook komend seizoen voor GVVV. De rechterverdediger van de Tweede divisionist uit Veenendaal heeft een nieuw contract getekend dat hem tot de zomer van 2020 aan de club bindt. Hij gaat daarmee zijn tiende seizoen in bij GVVV. Eerder twijfelde Hofman nog over een langer verblijf. Hofman miste vrijwel het […]

AMSTERDAM – AFC wordt komende dinsdag door ongeveer 500 man aangemoedigd tegen Willem II. Dat betekent dat er tien volle bussen naar Tilburg afreizen voor de achtste finale van de KNVB Beker. AFC is komende dinsdag op jacht naar alweer de derde stunt van dit seizoen. De ploeg van trainer Uli Landvreugd schakelde met Telstar […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Friese Boys – VenV ’68, 14.00 uur

GRONINGEN – Robert Bos is met ingang van het seizoen 2019/2020 de nieuwe hoofdtrainer van SC Stadspark. Voor sommigen binnen SC Stadspark is Bos een oude bekende. De trainer is meerdere jaren actief geweest als trainer van SC Gronitas. Na gesprekken met de bestuur, TC en spelers heeft Robert Bos een contract voor drie jaar getekend […]

KATWIJK – Zaterdag speelt Katwijk de laatste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. Een ware topper in de Tweede Divisie als koploper AFC de tegenstander is. Katwijk, de huidige nummer 2 op de ranglijst zal zich moeten wapenen tegen het imponerende scorend vermogen van de Amsterdammers. ‘Natuurlijk ben je je er bewust van dat zij veel scoren’, […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-11-2017: Geen punten voor Beetgum 1

Zaterdag 4 november 2017 kon Scharnegoutum ’70 na 90 minuten door de winst op Beetgum drie punten toevoegen en stijgen naar de 3de plaats op de ranglijst.

Beetgum 1 moest na een 0-1 achterstand als ruststand in de 64ste minuut de 0-2 toestaan en in het  laatste kwartier nog driemaal een doelpunt incasseren.

De komende week zal Beetgum zich weer moeten opladen voor de volgende wedstrijd op zaterdag 11 november tegen Mulier. Beetgum heeft in het verleden laten zien dat het met de juiste inzet en instellingen tot goed voetbal in staat is en zal zich willen revancheren.

De wedstrijd tegen Mulier begint zaterdag 11 november om 14.30 op sportpark It Fliet in Witmarsum.

Mulier - Beetgum