bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – TweeNul probeert een totaalbeeld te geven van de mutaties. Aanvullingen zijn welkom. Overschrijvingen kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl. A Achilles 1894 zaterdag NIEUW: Wouter van der Molen (Achilles 1894 zondag) Achilles 1894 zondag WEG: Wouter van der Molen (Achilles 1894 zaterdag), Stef Beute (MSC), Joost Bosma (De Weide) NIEUW: Rick Wiersma (Be Quick […]

SNEEK – Hoofdklasser SWZ Boso Sneek heeft zich versterkt met Ruben Ybema (24) en Gustavo van der Veen (25). Beide spelers maken na de zomer onderdeel uit van de formatie van hoofdtrainer Germ de Jong. Ybema komt over van VV Workum, waar hij als linker centrumverdediger actief is. Afgelopen wedstrijden speelde hij ook als stormram […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – De Weide treedt in een uitduel aan tegen de de gedoodverfde titelkandidaat Pelikaan S. De ploeg uit Oostwold van voorzitter/geldschieter Wim Bulten, beschikt over een selectie die bij menig hoofdklasser niet zou misstaan. Het puntenverschil tussen beide ploegen is gering. Een zege van de groenwitten brengt de Hoogeveners volledig terug in de titelrace. […]

OPEINDE – ONT 4, reserve 5e klasse, wil het komende seizoen de competitiewedstrijden op vrijdagavond spelen. Dat geeft een aantal spelers de mogelijkheid om op zaterdag te werken en tóch te voetballen. De KNVB ondersteunt de vrijdagavond competitie. Als er genoeg teams van gelijk niveau gevonden worden, dan is de KNVB bereid een vrijdagavondcompetitie samen […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-04-2018: Roekepraatsje Roan Luimstra

Gisteren was Roan Pupil van de week bij Beetgum1 tegen Bolsward1.RoanLuimstra

Hieronder Roan zn Roekepraatsje!

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Roan Luimstra
Hoe oud ben je: 7
Is er een van: Sjouke en Nynke
Wie zijn je broertjes of zusjes: Jelmer
Welke school zit je: Obs de Polle
Wat wil je later worden: Voetballer
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Suiker
Welke team speel je: Jo8-1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Sjouke
Wat is je plekje op het voetbalveld: Spits
Wat zijn je sterkste punten: Doelpunten maken
Heb je ook zwakkere punten: Nee J
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: 100 goals maken
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik niet
Wie vind je de beste club van de wereld: Real Madrid
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Heel leuk