bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Op de hoogte blijven van het laatste amateurvoetbalnieuws? Volg ons naast Twitter op Facebook!

HOOGEVEEN – De doelstelling van VV Hoogeveen talenten die nog niet in aanmerking komen voor een basisplaats op zondag krijgt steeds meer vorm. De club weet zo de eigen talenten te behouden en deze kunnen zich op een goed niveau blijven door ontwikkelen. Een van die spelers is Nicky Seinen. Hoogeveen TV sprak met de […]

SNEEK – Martijn Barto gaat na zijn vertrek bij Cambuur bij derdedivisionist ONS Sneek voetballen. Hij zegt daarmee het profvoetbal vaarwel. Het contract van Barto werd bij Cambuur niet verlengd. Hij kon ook naar zijn oude club Harkemase Boys, maar kiest voor ONS. Barto kwam in zeven jaar bij Cambuur tot 238 wedstrijden en 64 […]

BAFLO – Voetbalvereniging Rood Zwart Baflo is voor de tweede selectie met spoed op zoek naar een trainer. Dit team speelt haar wedstrijden, op zaterdagmiddag, in de reserve 5e klasse. Rood Zwart Baflo zoekt een trainer (of in opleiding) die tussen de groep staat als het kan en boven de groep staat als het moet. […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Zaterdag 28 juli SV Borussia Leer VR1. (uit). […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-04-2018: Roekepraatsje Roan Luimstra

Gisteren was Roan Pupil van de week bij Beetgum1 tegen Bolsward1.RoanLuimstra

Hieronder Roan zn Roekepraatsje!

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Roan Luimstra
Hoe oud ben je: 7
Is er een van: Sjouke en Nynke
Wie zijn je broertjes of zusjes: Jelmer
Welke school zit je: Obs de Polle
Wat wil je later worden: Voetballer
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Suiker
Welke team speel je: Jo8-1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Sjouke
Wat is je plekje op het voetbalveld: Spits
Wat zijn je sterkste punten: Doelpunten maken
Heb je ook zwakkere punten: Nee J
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: 100 goals maken
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik niet
Wie vind je de beste club van de wereld: Real Madrid
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Heel leuk