bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VLAGTWEDDE – Regelmatig komen we de kolderieke voetbalbelevenissen tegen van de mannen van het tweede elftal van Veelerveen. Allemaal geschreven vanuit de humoristische pen van Erik Rouppé. De vriendenploeg ging dit seizoen een trapje omhoog en heeft het even wat moeilijker. Gevolgd werden hun verrichtingen tegen het tweede elftal van buurtgenoot Westerwolde. door Gert Meulman […]

ALMERE – Het beloftenelftal van Almere City FC heeft zaterdagmiddag een belangrijke zege geboekt in de Tweede Divisie. De ploeg van coach Ivar van Dinteren won met 3-2 van hekkensluiter VVSB uit Noordwijkerhout. Jong City FC kwam in de eerste helft na een half uur spelen op voorsprong door een goal van spits Stijn Meijer. Vlak […]

HOOGEVEEN – Hoogeveen heeft in de zevende speelronde van de Hoofdklasse A een overtuigende zege gepakt op naaste concurrent RKZVC. De koplopers vochten zich in de uitwedstrijd tegen de nummer twee van de ranglijst naar een 3-6 overwinning. Door de zege op RKZVC staat Hoogeveen nog vaster aan de leiding in de Hoofdklasse A. met […]

MUSSELKANAAL – Dat het een moeilijke wedstrijd voor Musselkanaal zou worden hadden velen al verwacht, de thuisclub miste maar liefst vijf spelers wegens blessures, maar dat het zo’n kat en muis spelletje werd was nou ook weer niet verwacht. Eigenlijk was het na elf minuten al weer bekeken, EMMS leidde toen al met 2-0. Het […]

NOORDWOLDE – Bekijk hier een samenvatting van SV Olyphia – Helpman.

Print dit bericht Print dit bericht

01-04-2018: Roekepraatsje Roan Luimstra

Gisteren was Roan Pupil van de week bij Beetgum1 tegen Bolsward1.RoanLuimstra

Hieronder Roan zn Roekepraatsje!

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Roan Luimstra
Hoe oud ben je: 7
Is er een van: Sjouke en Nynke
Wie zijn je broertjes of zusjes: Jelmer
Welke school zit je: Obs de Polle
Wat wil je later worden: Voetballer
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Suiker
Welke team speel je: Jo8-1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Sjouke
Wat is je plekje op het voetbalveld: Spits
Wat zijn je sterkste punten: Doelpunten maken
Heb je ook zwakkere punten: Nee J
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: 100 goals maken
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik niet
Wie vind je de beste club van de wereld: Real Madrid
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Heel leuk