bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

BOIJL – Een goede voorbereiding is geen garantie voor succes. Na grote bekeroverwinningen tegen drie vijfdeklassers, ruime overwinningen op Irnsum en Alcides 2 en een verdienstelijk gelijkspel tegen Olyphia, leek Trinitas klaar voor de competitie tegen promovendus Veno uit Vollenhove. Alleen René Terpstra ontbrak wegens een schorsing en zijn plaats werd ingenomen door nieuwkomer Remon […]

NIJLAND – Nijland heeft afgelopen zaterdag met 3-1 gewonnen van het Lemster CVVO. Na een onwennige start bogen de blauwhemden een 0-1 achterstand om en vierden ze zo een succesvolle rentree in de tweede klasse. Na drie verloren bekerwedstrijden tegen Balk (6-0), LSC (1-2) en Sneek SWZ Boso Sneek (0-3) begon VV Nijland afgelopen zaterdag […]

YDE – Yde de Punt had zondagmiddag halverwege de wedstrijd al met 5-0 voor moeten staan, maar in plaats daarvan werd het een onterechte nederlaag. GKC had maar twee kansen nodig om de wedstrijd te beslissen. Het begon allemaal prima voor Yde dat domineerde en veel beter veldspel liet zien dan de gasten uit Gasselte […]

LEEK – Het inmiddels 33ste Leekster Voetbalgala begint op vrijdag 21 december. Zoals gewoonlijk vindt het immer drukbezochte megaspektakel plaats in Sportcentrum Leek. De afsluitende Gala-avond staat gepland voor zaterdag 12 januari 2019. Op 21 december wordt het B-toernooi met onder meer de regionale vijfdeklassers afgewerkt. Zaterdag 22 december is ‘Ladiesday’. Het vrouwentoernooi is toe […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-05-2018: Roekepraatsje Klaas Merijn

Deze week is  Klaas Merijn Pupil van de week, afgelopen zaterdag was hij aanwezig bij de wedstrijd van het eerste. Hieronder Klaas Merijn zijn roekpraatsje!klaas merijn

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Klaas Merijn
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Geert Jesse & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Prof voetballer
Lekkerste eten: Jachtschotel
Eet nooit: Champions
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Jo-9-2
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Durk Kroondijk
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld
Wat zijn je sterkste punten: Truckjes
Heb je ook zwakkere punten: Heb ik niet
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Tegen de bal aan schoppen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Bij Barcelona voetballen
Wie vind je de beste van Beetgum 1:
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk!