bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

Vreugde en verdriet liggen dicht bij elkaar. Dat kon je afgelopen zondag na afloop ook goed zien aan de gezichten die hoorden bij de ploegen uit de derby Weerdinge – WKE’16. De gezichten die lachten behoorden bij Weerdinge, de gezichten die op huilen stonden behoorden bij WKE’16. De nabesprekingen op de eerstvolgende trainingen van beide […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HARDENBERG – HHC Hardenberg gaat komend seizoen verder zonder Koos Werkman. De ervaren verdediger en tevens tweede aanvoerder gaat verhuizen naar Amsterdam en kan dat niet combineren met het spelen in Hardenberg. HHC respecteert zijn beslissing, maar vindt het ook jammer dat de vaste basisspeler de club verlaat. ,,We hebben jarenlang op Koos kunnen rekenen. […]

DEDEMSVAART – Na vier verliespartijen op rij, proefde Dedemsvaart eindelijk weer eens het zoet van de overwinning. In een meer rommelige dan goede wedstrijd was Dedemsvaart met 4-1 te sterk voor de gasten uit Zuidwolde. Danny Kuiper (zie archieffoto) maakte drie van de vier doelpunten voor het elftal van Arnoud Rouwenhorst. door Thijs Iliohan Dedemsvaart […]

De eerste nachtvorst moet ons land nog aandoen, maar toch draait de trainerscarrousel in het amateurvoetbal alweer op volle toeren. Daar waar in het verleden halverwege het seizoen de eerste clubs en trainers elkaar te kennen gaven uit elkaar te gaan, blijkt men nu na amper 1 periode gespeeld te hebben al een doordachte keuze […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-05-2018: Roekepraatsje Klaas Merijn

Deze week is  Klaas Merijn Pupil van de week, afgelopen zaterdag was hij aanwezig bij de wedstrijd van het eerste. Hieronder Klaas Merijn zijn roekpraatsje!klaas merijn

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Klaas Merijn
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Geert Jesse & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Prof voetballer
Lekkerste eten: Jachtschotel
Eet nooit: Champions
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Jo-9-2
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Durk Kroondijk
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld
Wat zijn je sterkste punten: Truckjes
Heb je ook zwakkere punten: Heb ik niet
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Tegen de bal aan schoppen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Bij Barcelona voetballen
Wie vind je de beste van Beetgum 1:
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk!