bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

KAMPEN – Tussen begin- en eindsignaal behaalden de rood-gelen in de thuiswedstrijd tegen het vrij laagstaande De Merino’s uit Veenendaal een 4-2 overwinning in een toch wel merkwaardig duel. In de eerste 25 minuten was Go-Ahead heer en meester en kwamen de Kampenaren op een ruime 3-0 voorsprong. Er leek niets aan de hand. Maar […]

MIDWOLDE –  MOVV houdt op vrijdagavond 14 juni een meidentoernooi. Vanaf 18.30 uur spelen MO13 en MO15 hun toernooi. Er is al veel belangstelling uit zowel Nederland als Duitsland. Belangstellenden kunnen zich opgeven via mail hdl76@ziggo.nl en voor vragen kun je altijd bellen met 0652446085. Voor dit toernooi zijn geen kosten en vol is vol.

VEENENDAAL – Het is vandaag op de kop af vier jaar geleden dat GVVV-voetballer Joey Snijders een zwaar auto-ong kreeg. De aanvaller werd achter het stuur getroffen door een herseninfarct en raakte met zijn auto van de weg. Hij vocht maanden voor zijn leven, en zal nooit meer volledig herstellen. De afgelopen jaren werden verschillende acties […]

COEVORDEN – Na de verdiende winst in Borger liet CSVC op eigen veld een behoorlijke steek vallen in de race om de titel. Hoewel een 0-2 achterstand bij rust nog wel weggepoetst werd in de tweede helft gingen toch twee punten verloren. Daar mede koploper Onstwedder Boys eveneens niet wist te winnen door thuis op […]

ZWOLLE – Berkum heeft opnieuw vier spelers langer vastgelegd. Johnsen Bacuna, Dennis Horstman, Patrick van der Veen en Michel van Aggele spelen ook komend seizoen voor de Zwolse club. Bacuna gaat zijn vijfde seizoen in, Horstman zijn vierde, Van der Veen en Van Aggele zijn bezig aan hun eerste seizoen bij de Zwolse club. Eerder […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-05-2018: Roekepraatsje Klaas Merijn

Deze week is  Klaas Merijn Pupil van de week, afgelopen zaterdag was hij aanwezig bij de wedstrijd van het eerste. Hieronder Klaas Merijn zijn roekpraatsje!klaas merijn

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Klaas Merijn
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Geert Jesse & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Prof voetballer
Lekkerste eten: Jachtschotel
Eet nooit: Champions
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Jo-9-2
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Durk Kroondijk
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld
Wat zijn je sterkste punten: Truckjes
Heb je ook zwakkere punten: Heb ik niet
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Tegen de bal aan schoppen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Bij Barcelona voetballen
Wie vind je de beste van Beetgum 1:
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk!