komende weken agenda

bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

BEILEN – Klaas Huisman zou zeggen: de blauwe Marionbus brengt de polderboys van het mooie sportpark Ervenbos naar de gouden klompen in Beilen. Mooie woorden maar het betreft een gewone competitiewedstrijd tussen de VV Beilen tegen SC Emmeloord en waar hij de term gouden klompen vandaan heeft gehaald? Joost mag het weten. Er wordt wel […]

HAREN – Zondag wacht de laatste ronde van het seizoen 2017/2018. Voor vlaggenschip staat voor een zeer belangrijk duel. Er moet minimaal een punt veiliggesteld worden voor een plaats in de nacompetitie tegen degradatie. En dat nog wel tegen de kersverse kampioen Jong Vitesse. Afgelopen weekend veroverden de Arnhemmers het kampioenschap door een overtuigende 4-1 […]

VRIEZENVEEN – In deze laatste (26e) speelronde van het seizoen 2017-2018 krijgt DETO het gerenommeerde WHC op bezoek. Voor beide ploegen staat er deze wedstrijd niets meer op het spel. Waar in het verleden vaak grote belangen op het spel stonden in de onderlinge wedstrijden, daar is het dit keer een wedstrijd om des keizers […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

VEENWOUDEN – Zaterdag staat de laatste wedstrijd van de reguliere competitie op het programma. SC Veenwouden treft FC Grootegast, die afgelopen zaterdag officieel is gedegradeerd uit de tweede klasse. Voor SC Veenwouden is deze laatste wedstrijd de opmaat naar de nacompetitie en dus zijn de Feanwaldsters gebrand op een goed resultaat. Het kampioenschap in deze […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-05-2018: Roekepraatsje Klaas Merijn

Deze week is  Klaas Merijn Pupil van de week, afgelopen zaterdag was hij aanwezig bij de wedstrijd van het eerste. Hieronder Klaas Merijn zijn roekpraatsje!klaas merijn

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Klaas Merijn
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Geert Jesse & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Prof voetballer
Lekkerste eten: Jachtschotel
Eet nooit: Champions
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Jo-9-2
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Durk Kroondijk
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld
Wat zijn je sterkste punten: Truckjes
Heb je ook zwakkere punten: Heb ik niet
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Tegen de bal aan schoppen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Bij Barcelona voetballen
Wie vind je de beste van Beetgum 1:
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk!