bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Op de hoogte blijven van het laatste amateurvoetbalnieuws? Volg ons naast Twitter op Facebook!

HOOGEVEEN – De doelstelling van VV Hoogeveen talenten die nog niet in aanmerking komen voor een basisplaats op zondag krijgt steeds meer vorm. De club weet zo de eigen talenten te behouden en deze kunnen zich op een goed niveau blijven door ontwikkelen. Een van die spelers is Nicky Seinen. Hoogeveen TV sprak met de […]

SNEEK – Martijn Barto gaat na zijn vertrek bij Cambuur bij derdedivisionist ONS Sneek voetballen. Hij zegt daarmee het profvoetbal vaarwel. Het contract van Barto werd bij Cambuur niet verlengd. Hij kon ook naar zijn oude club Harkemase Boys, maar kiest voor ONS. Barto kwam in zeven jaar bij Cambuur tot 238 wedstrijden en 64 […]

BAFLO – Voetbalvereniging Rood Zwart Baflo is voor de tweede selectie met spoed op zoek naar een trainer. Dit team speelt haar wedstrijden, op zaterdagmiddag, in de reserve 5e klasse. Rood Zwart Baflo zoekt een trainer (of in opleiding) die tussen de groep staat als het kan en boven de groep staat als het moet. […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Zaterdag 28 juli SV Borussia Leer VR1. (uit). […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-05-2018: Roekepraatsje Klaas Merijn

Deze week is  Klaas Merijn Pupil van de week, afgelopen zaterdag was hij aanwezig bij de wedstrijd van het eerste. Hieronder Klaas Merijn zijn roekpraatsje!klaas merijn

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Klaas Merijn
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Lieuwe Jan & Baukje
Wie zijn je broertjes of zusjes: Geert Jesse & Iris Marije
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Prof voetballer
Lekkerste eten: Jachtschotel
Eet nooit: Champions
Welke team speel je: Jo-8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Jo-9-2
Wie zijn je trainers: Lieuwe, Andries en Sjouke
Wie vind je de beste trainer(s): Durk Kroondijk
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld
Wat zijn je sterkste punten: Truckjes
Heb je ook zwakkere punten: Heb ik niet
Ritueel voor de wedstrijd: Warming-up
Wat vind je leuk aan voetbal: Tegen de bal aan schoppen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Bij Barcelona voetballen
Wie vind je de beste van Beetgum 1:
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Robben
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk!