bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

OPEINDE – Met een 5-0 overwinning op Grijpskerk stelde ONT het derdeklasserschap voor volgend seizoen veilig. Daar zag het vóór de winterstop nog niet naar uit, maar de schamele tien punten van toen zijn er nu inmiddels dertig. En dat is genoeg voor handhaving. Lees verder.

GRONINGEN – De SC Stiens VR1 hebben zaterdag een geweldige stap in de goede richting gezet voor promotie naar de landelijke Hoofdklasse. De wedstrijd bij Helpman werd met minimaal verschil gewonnen, terwijl directe concurrent The Knickerbockers haar thuiswedstrijd verrassend verloor tegen De Weide. door Klaas Hoekstra Met nog twee wedstrijden te gaan was het voor […]

BUITENPOST – Buitenpost had zaterdag een lastige middag tegen SV Urk. De Blauwkes waren duidelijk niet opgewassen tegen de degelijke opponent. Na de openingsgoal van de Urkers in de eerste helft, mocht Buitenpost lang hopen op een gelijkspel, maar had daar eigenlijk geen recht op en creëerde daarvoor bovendien ook onvoldoende kansen. Halverwege de tweede […]

GROOTEGAST – Zaterdag 18 mei speelde Fc. Grootegast de laatste thuiswedstrijd van de competitie 2018-2019 in de 3e klasse C. Pupil van de week Mart Zweers mocht als eerste in actie. Hij ging gedreven op weg naar het doel van Noordwolde, omspeelde met een mooie schijnbeweging de laatste man en schoot de bal keurig in […]

BORGER – Borger begint goed aan de wedstrijd en laat zien dat ze in de 4e klasse willen blijven en zetten gelijk druk. SC Angelslo blijft rustig en speelt de bal rond. door Wietze de Jong Al in de 9e minuut krijgt SC Angelslo een grote kans op de 16 meterlijn en Dennis Gossen schiet […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Bekerwedstrijd: Beetgum 1 – SDS 1

Zaterdag 8 september 2018 speelt Beetgum 1 een thuiswedstrijd in het kader van de KNVB Beker. Tegenstander is het in de 3de klasse uitkomende SDS.

Vorige week zaterdag 1 september was de vuurdoop voor Beetgum 1  de bekerwedstrijd uit tegen Bolsward.

Hoofdtrainer Danny Span

Hoofdtrainer Danny Span tijdens de wedstrijd Bolsward – Beetgum

Hoofdtrainer Danny Span kon nog niet beschikken over zijn complete selectie. Het laatste kwartier kon Bolsward met nog twee doelpunten uitlopen naar een vertekende 5-0. Ondanks de nederlaag waren er genoeg positieve aanknopingspunten. Gedurende grote delen van de wedstrijd kon Beetgum goed meekomen met de tegenstander Bolsward.

Foto’s van Marinthe Dijkstra van de wedstrijd: Foto’s Bolsward – Beetgum

Naast de debuterende Hoofdtrainer Danny Span bestaat de technische staf en begeleiding voor het seizoen 2018-2019 uit Jos Smit, Lennart vd Meer, Jan Postma en Kor Elzinga. De assistent scheidsrechter is Adamski Joostema.

Zaterdag 8 september 2018

Bekerwedstrijd Beetgum 1 – SDS 1

Sportcomplex ’t Bosk

Aanvang: 14.30 uur

Scheidsrechter: J. de Groot