bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

KAMPEN – Tussen begin- en eindsignaal behaalden de rood-gelen in de thuiswedstrijd tegen het vrij laagstaande De Merino’s uit Veenendaal een 4-2 overwinning in een toch wel merkwaardig duel. In de eerste 25 minuten was Go-Ahead heer en meester en kwamen de Kampenaren op een ruime 3-0 voorsprong. Er leek niets aan de hand. Maar […]

MIDWOLDE –  MOVV houdt op vrijdagavond 14 juni een meidentoernooi. Vanaf 18.30 uur spelen MO13 en MO15 hun toernooi. Er is al veel belangstelling uit zowel Nederland als Duitsland. Belangstellenden kunnen zich opgeven via mail hdl76@ziggo.nl en voor vragen kun je altijd bellen met 0652446085. Voor dit toernooi zijn geen kosten en vol is vol.

VEENENDAAL – Het is vandaag op de kop af vier jaar geleden dat GVVV-voetballer Joey Snijders een zwaar auto-ong kreeg. De aanvaller werd achter het stuur getroffen door een herseninfarct en raakte met zijn auto van de weg. Hij vocht maanden voor zijn leven, en zal nooit meer volledig herstellen. De afgelopen jaren werden verschillende acties […]

COEVORDEN – Na de verdiende winst in Borger liet CSVC op eigen veld een behoorlijke steek vallen in de race om de titel. Hoewel een 0-2 achterstand bij rust nog wel weggepoetst werd in de tweede helft gingen toch twee punten verloren. Daar mede koploper Onstwedder Boys eveneens niet wist te winnen door thuis op […]

ZWOLLE – Berkum heeft opnieuw vier spelers langer vastgelegd. Johnsen Bacuna, Dennis Horstman, Patrick van der Veen en Michel van Aggele spelen ook komend seizoen voor de Zwolse club. Bacuna gaat zijn vijfde seizoen in, Horstman zijn vierde, Van der Veen en Van Aggele zijn bezig aan hun eerste seizoen bij de Zwolse club. Eerder […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Bekerwedstrijd: Beetgum 1 – SDS 1

Zaterdag 8 september 2018 speelt Beetgum 1 een thuiswedstrijd in het kader van de KNVB Beker. Tegenstander is het in de 3de klasse uitkomende SDS.

Vorige week zaterdag 1 september was de vuurdoop voor Beetgum 1  de bekerwedstrijd uit tegen Bolsward.

Hoofdtrainer Danny Span

Hoofdtrainer Danny Span tijdens de wedstrijd Bolsward – Beetgum

Hoofdtrainer Danny Span kon nog niet beschikken over zijn complete selectie. Het laatste kwartier kon Bolsward met nog twee doelpunten uitlopen naar een vertekende 5-0. Ondanks de nederlaag waren er genoeg positieve aanknopingspunten. Gedurende grote delen van de wedstrijd kon Beetgum goed meekomen met de tegenstander Bolsward.

Foto’s van Marinthe Dijkstra van de wedstrijd: Foto’s Bolsward – Beetgum

Naast de debuterende Hoofdtrainer Danny Span bestaat de technische staf en begeleiding voor het seizoen 2018-2019 uit Jos Smit, Lennart vd Meer, Jan Postma en Kor Elzinga. De assistent scheidsrechter is Adamski Joostema.

Zaterdag 8 september 2018

Bekerwedstrijd Beetgum 1 – SDS 1

Sportcomplex ’t Bosk

Aanvang: 14.30 uur

Scheidsrechter: J. de Groot