bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

Vreugde en verdriet liggen dicht bij elkaar. Dat kon je afgelopen zondag na afloop ook goed zien aan de gezichten die hoorden bij de ploegen uit de derby Weerdinge – WKE’16. De gezichten die lachten behoorden bij Weerdinge, de gezichten die op huilen stonden behoorden bij WKE’16. De nabesprekingen op de eerstvolgende trainingen van beide […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HARDENBERG – HHC Hardenberg gaat komend seizoen verder zonder Koos Werkman. De ervaren verdediger en tevens tweede aanvoerder gaat verhuizen naar Amsterdam en kan dat niet combineren met het spelen in Hardenberg. HHC respecteert zijn beslissing, maar vindt het ook jammer dat de vaste basisspeler de club verlaat. ,,We hebben jarenlang op Koos kunnen rekenen. […]

DEDEMSVAART – Na vier verliespartijen op rij, proefde Dedemsvaart eindelijk weer eens het zoet van de overwinning. In een meer rommelige dan goede wedstrijd was Dedemsvaart met 4-1 te sterk voor de gasten uit Zuidwolde. Danny Kuiper (zie archieffoto) maakte drie van de vier doelpunten voor het elftal van Arnoud Rouwenhorst. door Thijs Iliohan Dedemsvaart […]

De eerste nachtvorst moet ons land nog aandoen, maar toch draait de trainerscarrousel in het amateurvoetbal alweer op volle toeren. Daar waar in het verleden halverwege het seizoen de eerste clubs en trainers elkaar te kennen gaven uit elkaar te gaan, blijkt men nu na amper 1 periode gespeeld te hebben al een doordachte keuze […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Bekerwedstrijd: Beetgum 1 – SDS 1

Zaterdag 8 september 2018 speelt Beetgum 1 een thuiswedstrijd in het kader van de KNVB Beker. Tegenstander is het in de 3de klasse uitkomende SDS.

Vorige week zaterdag 1 september was de vuurdoop voor Beetgum 1  de bekerwedstrijd uit tegen Bolsward.

Hoofdtrainer Danny Span

Hoofdtrainer Danny Span tijdens de wedstrijd Bolsward – Beetgum

Hoofdtrainer Danny Span kon nog niet beschikken over zijn complete selectie. Het laatste kwartier kon Bolsward met nog twee doelpunten uitlopen naar een vertekende 5-0. Ondanks de nederlaag waren er genoeg positieve aanknopingspunten. Gedurende grote delen van de wedstrijd kon Beetgum goed meekomen met de tegenstander Bolsward.

Foto’s van Marinthe Dijkstra van de wedstrijd: Foto’s Bolsward – Beetgum

Naast de debuterende Hoofdtrainer Danny Span bestaat de technische staf en begeleiding voor het seizoen 2018-2019 uit Jos Smit, Lennart vd Meer, Jan Postma en Kor Elzinga. De assistent scheidsrechter is Adamski Joostema.

Zaterdag 8 september 2018

Bekerwedstrijd Beetgum 1 – SDS 1

Sportcomplex ’t Bosk

Aanvang: 14.30 uur

Scheidsrechter: J. de Groot