bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

BOIJL – Een goede voorbereiding is geen garantie voor succes. Na grote bekeroverwinningen tegen drie vijfdeklassers, ruime overwinningen op Irnsum en Alcides 2 en een verdienstelijk gelijkspel tegen Olyphia, leek Trinitas klaar voor de competitie tegen promovendus Veno uit Vollenhove. Alleen René Terpstra ontbrak wegens een schorsing en zijn plaats werd ingenomen door nieuwkomer Remon […]

NIJLAND – Nijland heeft afgelopen zaterdag met 3-1 gewonnen van het Lemster CVVO. Na een onwennige start bogen de blauwhemden een 0-1 achterstand om en vierden ze zo een succesvolle rentree in de tweede klasse. Na drie verloren bekerwedstrijden tegen Balk (6-0), LSC (1-2) en Sneek SWZ Boso Sneek (0-3) begon VV Nijland afgelopen zaterdag […]

YDE – Yde de Punt had zondagmiddag halverwege de wedstrijd al met 5-0 voor moeten staan, maar in plaats daarvan werd het een onterechte nederlaag. GKC had maar twee kansen nodig om de wedstrijd te beslissen. Het begon allemaal prima voor Yde dat domineerde en veel beter veldspel liet zien dan de gasten uit Gasselte […]

LEEK – Het inmiddels 33ste Leekster Voetbalgala begint op vrijdag 21 december. Zoals gewoonlijk vindt het immer drukbezochte megaspektakel plaats in Sportcentrum Leek. De afsluitende Gala-avond staat gepland voor zaterdag 12 januari 2019. Op 21 december wordt het B-toernooi met onder meer de regionale vijfdeklassers afgewerkt. Zaterdag 22 december is ‘Ladiesday’. Het vrouwentoernooi is toe […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Bekerwedstrijd: Beetgum 1 – SDS 1

Zaterdag 8 september 2018 speelt Beetgum 1 een thuiswedstrijd in het kader van de KNVB Beker. Tegenstander is het in de 3de klasse uitkomende SDS.

Vorige week zaterdag 1 september was de vuurdoop voor Beetgum 1  de bekerwedstrijd uit tegen Bolsward.

Hoofdtrainer Danny Span

Hoofdtrainer Danny Span tijdens de wedstrijd Bolsward – Beetgum

Hoofdtrainer Danny Span kon nog niet beschikken over zijn complete selectie. Het laatste kwartier kon Bolsward met nog twee doelpunten uitlopen naar een vertekende 5-0. Ondanks de nederlaag waren er genoeg positieve aanknopingspunten. Gedurende grote delen van de wedstrijd kon Beetgum goed meekomen met de tegenstander Bolsward.

Foto’s van Marinthe Dijkstra van de wedstrijd: Foto’s Bolsward – Beetgum

Naast de debuterende Hoofdtrainer Danny Span bestaat de technische staf en begeleiding voor het seizoen 2018-2019 uit Jos Smit, Lennart vd Meer, Jan Postma en Kor Elzinga. De assistent scheidsrechter is Adamski Joostema.

Zaterdag 8 september 2018

Bekerwedstrijd Beetgum 1 – SDS 1

Sportcomplex ’t Bosk

Aanvang: 14.30 uur

Scheidsrechter: J. de Groot