bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

KAMPEN – Tussen begin- en eindsignaal behaalden de rood-gelen in de thuiswedstrijd tegen het vrij laagstaande De Merino’s uit Veenendaal een 4-2 overwinning in een toch wel merkwaardig duel. In de eerste 25 minuten was Go-Ahead heer en meester en kwamen de Kampenaren op een ruime 3-0 voorsprong. Er leek niets aan de hand. Maar […]

MIDWOLDE –  MOVV houdt op vrijdagavond 14 juni een meidentoernooi. Vanaf 18.30 uur spelen MO13 en MO15 hun toernooi. Er is al veel belangstelling uit zowel Nederland als Duitsland. Belangstellenden kunnen zich opgeven via mail hdl76@ziggo.nl en voor vragen kun je altijd bellen met 0652446085. Voor dit toernooi zijn geen kosten en vol is vol.

VEENENDAAL – Het is vandaag op de kop af vier jaar geleden dat GVVV-voetballer Joey Snijders een zwaar auto-ong kreeg. De aanvaller werd achter het stuur getroffen door een herseninfarct en raakte met zijn auto van de weg. Hij vocht maanden voor zijn leven, en zal nooit meer volledig herstellen. De afgelopen jaren werden verschillende acties […]

COEVORDEN – Na de verdiende winst in Borger liet CSVC op eigen veld een behoorlijke steek vallen in de race om de titel. Hoewel een 0-2 achterstand bij rust nog wel weggepoetst werd in de tweede helft gingen toch twee punten verloren. Daar mede koploper Onstwedder Boys eveneens niet wist te winnen door thuis op […]

ZWOLLE – Berkum heeft opnieuw vier spelers langer vastgelegd. Johnsen Bacuna, Dennis Horstman, Patrick van der Veen en Michel van Aggele spelen ook komend seizoen voor de Zwolse club. Bacuna gaat zijn vijfde seizoen in, Horstman zijn vierde, Van der Veen en Van Aggele zijn bezig aan hun eerste seizoen bij de Zwolse club. Eerder […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Verslag bekerwedstrijd JO9/JO10/JO11

Afgelopen weekend startte de bekercompetitie voor de jongste jeugd.

Vrijdag 31 Augustus mocht de jo9 de aftrap nemen tegen Berlikum jo9. Met nog niet alle spelers aanwezig trachten ze de overwinning naar zich toe te trekken in een leuke en sportieve wedstrijd. Met een verdiende 2 – 6 overwinning begint het team goed aan het nieuwe voetbalseizoen.

Maandag 3 september mocht ook jo10 los thuis tegen Berlikum jo10. Na een voorzichtige start en even wennen aan de nieuwe regels geldend voor dit seizoen, wist ook het team van vv Beetgum te winnen. Met een overtuigende zege van 12 – 1, kunnen ze trots zijn op zo’n mooie start van het seizoen.

Maandag 3 september kwam wederom Berlikum ons bezoeken op sportveld it Bosk  om het op te nemen tegen het jo11 team van Beetgum. Een spannende en vooral leuke en sportieve wedstrijd, waarbij het in de rust leek dat het alle kanten nog op kon gaan. Maar ook hier wist vv Beetgum jo11 de overwinning naar zich toe te trekken. Welverdiend en met mooie goals en leuk samenspel een einduitslag van 7- 4 voor jo11 van Beetgum.

Al om al beginnen de jeugdteams met een flitsende start. Zet ‘m op aankomend weekend!