bordsponsors

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

BOIJL – Een goede voorbereiding is geen garantie voor succes. Na grote bekeroverwinningen tegen drie vijfdeklassers, ruime overwinningen op Irnsum en Alcides 2 en een verdienstelijk gelijkspel tegen Olyphia, leek Trinitas klaar voor de competitie tegen promovendus Veno uit Vollenhove. Alleen René Terpstra ontbrak wegens een schorsing en zijn plaats werd ingenomen door nieuwkomer Remon […]

NIJLAND – Nijland heeft afgelopen zaterdag met 3-1 gewonnen van het Lemster CVVO. Na een onwennige start bogen de blauwhemden een 0-1 achterstand om en vierden ze zo een succesvolle rentree in de tweede klasse. Na drie verloren bekerwedstrijden tegen Balk (6-0), LSC (1-2) en Sneek SWZ Boso Sneek (0-3) begon VV Nijland afgelopen zaterdag […]

YDE – Yde de Punt had zondagmiddag halverwege de wedstrijd al met 5-0 voor moeten staan, maar in plaats daarvan werd het een onterechte nederlaag. GKC had maar twee kansen nodig om de wedstrijd te beslissen. Het begon allemaal prima voor Yde dat domineerde en veel beter veldspel liet zien dan de gasten uit Gasselte […]

LEEK – Het inmiddels 33ste Leekster Voetbalgala begint op vrijdag 21 december. Zoals gewoonlijk vindt het immer drukbezochte megaspektakel plaats in Sportcentrum Leek. De afsluitende Gala-avond staat gepland voor zaterdag 12 januari 2019. Op 21 december wordt het B-toernooi met onder meer de regionale vijfdeklassers afgewerkt. Zaterdag 22 december is ‘Ladiesday’. Het vrouwentoernooi is toe […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Verslag bekerwedstrijd JO9/JO10/JO11

Afgelopen weekend startte de bekercompetitie voor de jongste jeugd.

Vrijdag 31 Augustus mocht de jo9 de aftrap nemen tegen Berlikum jo9. Met nog niet alle spelers aanwezig trachten ze de overwinning naar zich toe te trekken in een leuke en sportieve wedstrijd. Met een verdiende 2 – 6 overwinning begint het team goed aan het nieuwe voetbalseizoen.

Maandag 3 september mocht ook jo10 los thuis tegen Berlikum jo10. Na een voorzichtige start en even wennen aan de nieuwe regels geldend voor dit seizoen, wist ook het team van vv Beetgum te winnen. Met een overtuigende zege van 12 – 1, kunnen ze trots zijn op zo’n mooie start van het seizoen.

Maandag 3 september kwam wederom Berlikum ons bezoeken op sportveld it Bosk  om het op te nemen tegen het jo11 team van Beetgum. Een spannende en vooral leuke en sportieve wedstrijd, waarbij het in de rust leek dat het alle kanten nog op kon gaan. Maar ook hier wist vv Beetgum jo11 de overwinning naar zich toe te trekken. Welverdiend en met mooie goals en leuk samenspel een einduitslag van 7- 4 voor jo11 van Beetgum.

Al om al beginnen de jeugdteams met een flitsende start. Zet ‘m op aankomend weekend!