bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

OPEINDE – Met een 5-0 overwinning op Grijpskerk stelde ONT het derdeklasserschap voor volgend seizoen veilig. Daar zag het vóór de winterstop nog niet naar uit, maar de schamele tien punten van toen zijn er nu inmiddels dertig. En dat is genoeg voor handhaving. Lees verder.

GRONINGEN – De SC Stiens VR1 hebben zaterdag een geweldige stap in de goede richting gezet voor promotie naar de landelijke Hoofdklasse. De wedstrijd bij Helpman werd met minimaal verschil gewonnen, terwijl directe concurrent The Knickerbockers haar thuiswedstrijd verrassend verloor tegen De Weide. door Klaas Hoekstra Met nog twee wedstrijden te gaan was het voor […]

BUITENPOST – Buitenpost had zaterdag een lastige middag tegen SV Urk. De Blauwkes waren duidelijk niet opgewassen tegen de degelijke opponent. Na de openingsgoal van de Urkers in de eerste helft, mocht Buitenpost lang hopen op een gelijkspel, maar had daar eigenlijk geen recht op en creëerde daarvoor bovendien ook onvoldoende kansen. Halverwege de tweede […]

GROOTEGAST – Zaterdag 18 mei speelde Fc. Grootegast de laatste thuiswedstrijd van de competitie 2018-2019 in de 3e klasse C. Pupil van de week Mart Zweers mocht als eerste in actie. Hij ging gedreven op weg naar het doel van Noordwolde, omspeelde met een mooie schijnbeweging de laatste man en schoot de bal keurig in […]

BORGER – Borger begint goed aan de wedstrijd en laat zien dat ze in de 4e klasse willen blijven en zetten gelijk druk. SC Angelslo blijft rustig en speelt de bal rond. door Wietze de Jong Al in de 9e minuut krijgt SC Angelslo een grote kans op de 16 meterlijn en Dennis Gossen schiet […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Verslag bekerwedstrijd JO9/JO10/JO11

Afgelopen weekend startte de bekercompetitie voor de jongste jeugd.

Vrijdag 31 Augustus mocht de jo9 de aftrap nemen tegen Berlikum jo9. Met nog niet alle spelers aanwezig trachten ze de overwinning naar zich toe te trekken in een leuke en sportieve wedstrijd. Met een verdiende 2 – 6 overwinning begint het team goed aan het nieuwe voetbalseizoen.

Maandag 3 september mocht ook jo10 los thuis tegen Berlikum jo10. Na een voorzichtige start en even wennen aan de nieuwe regels geldend voor dit seizoen, wist ook het team van vv Beetgum te winnen. Met een overtuigende zege van 12 – 1, kunnen ze trots zijn op zo’n mooie start van het seizoen.

Maandag 3 september kwam wederom Berlikum ons bezoeken op sportveld it Bosk  om het op te nemen tegen het jo11 team van Beetgum. Een spannende en vooral leuke en sportieve wedstrijd, waarbij het in de rust leek dat het alle kanten nog op kon gaan. Maar ook hier wist vv Beetgum jo11 de overwinning naar zich toe te trekken. Welverdiend en met mooie goals en leuk samenspel een einduitslag van 7- 4 voor jo11 van Beetgum.

Al om al beginnen de jeugdteams met een flitsende start. Zet ‘m op aankomend weekend!