bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

Vreugde en verdriet liggen dicht bij elkaar. Dat kon je afgelopen zondag na afloop ook goed zien aan de gezichten die hoorden bij de ploegen uit de derby Weerdinge – WKE’16. De gezichten die lachten behoorden bij Weerdinge, de gezichten die op huilen stonden behoorden bij WKE’16. De nabesprekingen op de eerstvolgende trainingen van beide […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HARDENBERG – HHC Hardenberg gaat komend seizoen verder zonder Koos Werkman. De ervaren verdediger en tevens tweede aanvoerder gaat verhuizen naar Amsterdam en kan dat niet combineren met het spelen in Hardenberg. HHC respecteert zijn beslissing, maar vindt het ook jammer dat de vaste basisspeler de club verlaat. ,,We hebben jarenlang op Koos kunnen rekenen. […]

DEDEMSVAART – Na vier verliespartijen op rij, proefde Dedemsvaart eindelijk weer eens het zoet van de overwinning. In een meer rommelige dan goede wedstrijd was Dedemsvaart met 4-1 te sterk voor de gasten uit Zuidwolde. Danny Kuiper (zie archieffoto) maakte drie van de vier doelpunten voor het elftal van Arnoud Rouwenhorst. door Thijs Iliohan Dedemsvaart […]

De eerste nachtvorst moet ons land nog aandoen, maar toch draait de trainerscarrousel in het amateurvoetbal alweer op volle toeren. Daar waar in het verleden halverwege het seizoen de eerste clubs en trainers elkaar te kennen gaven uit elkaar te gaan, blijkt men nu na amper 1 periode gespeeld te hebben al een doordachte keuze […]

Print dit bericht Print dit bericht

06-09-2018: Verslag bekerwedstrijd JO9/JO10/JO11

Afgelopen weekend startte de bekercompetitie voor de jongste jeugd.

Vrijdag 31 Augustus mocht de jo9 de aftrap nemen tegen Berlikum jo9. Met nog niet alle spelers aanwezig trachten ze de overwinning naar zich toe te trekken in een leuke en sportieve wedstrijd. Met een verdiende 2 – 6 overwinning begint het team goed aan het nieuwe voetbalseizoen.

Maandag 3 september mocht ook jo10 los thuis tegen Berlikum jo10. Na een voorzichtige start en even wennen aan de nieuwe regels geldend voor dit seizoen, wist ook het team van vv Beetgum te winnen. Met een overtuigende zege van 12 – 1, kunnen ze trots zijn op zo’n mooie start van het seizoen.

Maandag 3 september kwam wederom Berlikum ons bezoeken op sportveld it Bosk  om het op te nemen tegen het jo11 team van Beetgum. Een spannende en vooral leuke en sportieve wedstrijd, waarbij het in de rust leek dat het alle kanten nog op kon gaan. Maar ook hier wist vv Beetgum jo11 de overwinning naar zich toe te trekken. Welverdiend en met mooie goals en leuk samenspel een einduitslag van 7- 4 voor jo11 van Beetgum.

Al om al beginnen de jeugdteams met een flitsende start. Zet ‘m op aankomend weekend!