bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Veel clubs hebben zijn bezig met het op orde brengen van de selectie voor het voetbalseizoen 2020/2021. Hieronder een overzicht op alfabetische volgorde van alle selecties die inmiddels naar TweeNul.nl zijn gemaild. Ontbreekt de selectie van uw voetbalvereniging nog in dit overzicht? Mail deze dan naar redactie@tweenul.nl. AACVAchilles 1894FC AssenAVCBBakkeveenBalk BareveldBe Quick 1887Be […]

MEPPEL – Bekijk hier de selectie van FC Meppel. Sander van de Belt     Erik Kampherbeek Bauke ScholtensSalim AouledRik BeensRamon BijkerHugo Bisschop Jordy Blijham  Rense van Dijk Camiel Fidom Jos Fidom Niels Harke          Maan de Jong          Wiebe de Jong Remco van Keulen Dieter Kroek Emiel Kwant                          Lard Kwant                            Hans Mansveld Maik Scheltinga Justin Torn                            Yannick van Veen Pim ten Voorde Brian van de Zweerde 

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 14 augustus Groninger Boys 2. Niveau: 3e/4e/5e […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Trinitas – THOR, 20.15 uurGeel Wit – Winsum, 19.30 uur Steenwijk – WackerNoordscheschut – Emmen, 19.30 uur

REGIO – Binnenkort start de ‘Soccer Academy 4 Girls’ met de najaarscursus. Heb je interesse? Geef je dan snel op voor de Open Training op vrijdag 21 augustus.

Print dit bericht Print dit bericht

22-10-2018: Derby SSS’68 – Beetgum

Beetgum maakt zich op voor de derby tegen de buren uit Marssum. Zaterdag 27 oktober 2018 staat deze wedstrijd om 14.30 uur op het programma in Marssum.

De Bundesliga heeft met Borussia Dortmund  tegen Schalke 04 de beladen Kohlenpottderby, in Engeland en Italië zijn City tegen United en Inter tegen AC ook aardige derby’s.

In de 5de klasse B kan de wedstrijd SSS’68 tegen Beetgum ook als een echte derby’s worden getypeerd. Hierbij de opmerking dat beide teams uiteraard gebrand zullen zijn op een overwinning, van een vijandelijke houding is echter beslist geen sprake, in tegendeel de verstandhouding is eerder vriendschappelijk.

SSS’68 heeft zich danig geroerd op de transfermarkt en heeft 7 nieuwe spelers aangetrokken. Dit heeft geresulteerd in een knappe 4de plaats op de ranglijst.

Beetgum hoopt de knappe winst op Wardy (5-0) een goed vervolg te geven en met een overwinning aan te sluiten bij de kopgroep in 5B.

Na 90 minuten zal het duidelijk wat de uitslag is. In ieder geval zal zangeres Somana met een optreden na afloop van wedstrijd zorgen voor gezellige nazit.42220388_2230644250504746_3547858233077006336_n