bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NOORD Vierde ronde Groep 1, Mannen: Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 3 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 SWZ Boso Sneek – Hoogeveen 0 – 2. OOST Vierde ronde Groep 1, Mannen: […]

BUITENPOST – Zaterdag hoofdklasser Buitenpost heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de noordelijke bekerstrijd. Op sportpark De Swadde ging zondag hoofdklasser Achilles 1894 met 4-1 ten onder. De thuisclub sloeg na de pauze toe, want na de eerste 45 minuten stond het 1-1. Beide clubs hebben het in de competitie lastig. De Blauwkes […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 (Flevo Boys wint na strafschoppen) SWZ Sneek (zo) – Hoogeveen 0 – 2 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 1 – 0 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 Uitslagen  van dinsdag 19 februari: Pelikaan S – Staphorst […]

HOOGEVEEN – Nagenoeg de gehele huidige selectie van De Weide heeft aangegeven volgend seizoen bij De Weide te blijven voetballen. Ook de begeleidingsstaf (m.u.v. assistent-trainer Rob van der Sleen, die vanwege drukke werkzaamheden stopt), blijft intact. Momenteel bezet de club uit Hoogeveen de 7e plek in de 2e klasse 2J. De goede sfeer binnen de […]

Print dit bericht Print dit bericht

05-11-2018: Loon naar werken voor Beetgum

Na een 2-0 achterstand kon v.v. Beetgum zaterdag 3 november 2018 de wedstrijd tegen Arum nog ombuigen in een knappe 3-2 overwinning.

Na een moeizame start laat het team van Danny Span de laatste weken een stijgende lijn zien en ook de resultaten mogen er zijn. Garanties geeft het niet, maar de uitstekende trainingsopkomst geeft vertrouwen voor de rest van het seizoen.

De winst, op het op 3de plaatst staande Arum, kwam echter niet gemakkelijk tot stand. Een week eerder in de derby tegen SSS’68 werd in de slotminuten nog de winst weggegeven, tegen Arum kon Beetgum door een terechte penalty de winst naar zich toetrekken in de blessuretijd.

De 3-2 door een penalty van Jort H. Dijkstra in de 91ste minuut

Voor rust kwam Beetgum op een 2-0 achterstand maar kon vlak voor rust de belangrijke aansluitingstreffer maken.

In de rust zorgde hoofdtrainer Danny Span met een tactische zet mede voor de ommekeer in de wedstrijd en was Beetgum de tweede helft de bovenliggende partij. Arum voetbalde tegen zichzelf, reageerde op iedere beslissing van de scheidsrechter en alle klutsballen vielen in het voordeel van Beetgum uit. De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Geert Jan de Vries (43ste minuut), Walter Snieder (71ste minuut) en Jort Dijkstra (91ste minuut uit een penalty).

Het schot van Marten Johannes Bloem wordt ingetikt door Walter Snieder (2-2)

Volgende week zaterdag 10 november 2018 staat de uitwedstrijd tegen Tzummarum op het programma (aftrap 14.30 uur) en zal moeten blijken of Beetgum de positieve lijn kan vasthouden.