bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VROOMSHOOP – In een volgepakt clubhuis ‘t Flierhuus leidde Harry Lantink als voorzitter van de sponsorcommissie van Vroomshoopse Boys op woensdagavond 12 december een bijzondere sponsorbijeenkomst. De ervaren journalist Tom van den Berg van TC Tubantia presenteerde, bijgestaan door z’n tafeldame Marie-José Temmink, een Boys-variant op het tv-programma De Wereld Draait door. De beide wethouders […]

DEDEMSVAART – Zondag 16 december komt SV Dalfsen naar sportpark de Boekweit. Na twee kampioenschappen en promoties op rij, is Dalfsen nu de koploper in de noordelijke 2e klasse L. De Dalfsenaren hebben de eerste periode al in the pocket. Nummer twee Lemelerveld volgt op drie punten en nummer 3 Heerde heeft al zeven punten […]

Het idee om de zaterdag- en zondag hoofdklassen regionaal samen te voegen klinkt positief wanneer ik de berichtgeving in de media lees. Ergens begrijp ik het wel, maar dan vooral van de clubs met een ‘zondagbril’ op. Voor de zondagclubs bestaat de zondag nu vooral uit veelal ver reizen, een wedstrijdje voetballen voor 3 man […]

BOORNBERGUM – SC Boornbergum’80 en hoofdtrainer Gerard Blaakmeer hebben het contract met een jaar verlengd. Na anderhalf seizoen is gebleken dat er een ware chemie is tussen de trainer en de jonge spelersgroep, wat resulteert in een uitermate goede trainingsopkomst en uitstekende resultaten in de competitie. Waar vorig jaar een periode werd behaalt aan het […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

05-11-2018: Loon naar werken voor Beetgum

Na een 2-0 achterstand kon v.v. Beetgum zaterdag 3 november 2018 de wedstrijd tegen Arum nog ombuigen in een knappe 3-2 overwinning.

Na een moeizame start laat het team van Danny Span de laatste weken een stijgende lijn zien en ook de resultaten mogen er zijn. Garanties geeft het niet, maar de uitstekende trainingsopkomst geeft vertrouwen voor de rest van het seizoen.

De winst, op het op 3de plaatst staande Arum, kwam echter niet gemakkelijk tot stand. Een week eerder in de derby tegen SSS’68 werd in de slotminuten nog de winst weggegeven, tegen Arum kon Beetgum door een terechte penalty de winst naar zich toetrekken in de blessuretijd.

De 3-2 door een penalty van Jort H. Dijkstra in de 91ste minuut

Voor rust kwam Beetgum op een 2-0 achterstand maar kon vlak voor rust de belangrijke aansluitingstreffer maken.

In de rust zorgde hoofdtrainer Danny Span met een tactische zet mede voor de ommekeer in de wedstrijd en was Beetgum de tweede helft de bovenliggende partij. Arum voetbalde tegen zichzelf, reageerde op iedere beslissing van de scheidsrechter en alle klutsballen vielen in het voordeel van Beetgum uit. De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Geert Jan de Vries (43ste minuut), Walter Snieder (71ste minuut) en Jort Dijkstra (91ste minuut uit een penalty).

Het schot van Marten Johannes Bloem wordt ingetikt door Walter Snieder (2-2)

Volgende week zaterdag 10 november 2018 staat de uitwedstrijd tegen Tzummarum op het programma (aftrap 14.30 uur) en zal moeten blijken of Beetgum de positieve lijn kan vasthouden.