bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

OOST Zaterdag Vierde klasse A, Mannen zaterdag: Woezik – Elisthalater. STAND DVE-Trajanus  18 15 3 0 48 72 18 Quick 1888  17 13 3 1 42 57 23 Juliana ’31  17 10 3 4 33 53 19 Woezik  17 9 3 5 30 46 34 Kolping-Dynamo  18 8 3 7 27 41 30 Alverna  18 […]

GRONINGEN – Komende zaterdag de afsluiting van de competitie van de eerste klasse E. Verschillende wedstrijden doen er nog toe. Ook de ontmoeting tussen Noordscheschut en Oranje Nassau is niet om des keizers baard. door Siemon Aikema Voor Noordscheschut lijkt de wedstrijd van zaterdag belangrijker dan voor Oranje Nassau. De Schutters hebben bij winst nog […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

05-11-2018: Loon naar werken voor Beetgum

Na een 2-0 achterstand kon v.v. Beetgum zaterdag 3 november 2018 de wedstrijd tegen Arum nog ombuigen in een knappe 3-2 overwinning.

Na een moeizame start laat het team van Danny Span de laatste weken een stijgende lijn zien en ook de resultaten mogen er zijn. Garanties geeft het niet, maar de uitstekende trainingsopkomst geeft vertrouwen voor de rest van het seizoen.

De winst, op het op 3de plaatst staande Arum, kwam echter niet gemakkelijk tot stand. Een week eerder in de derby tegen SSS’68 werd in de slotminuten nog de winst weggegeven, tegen Arum kon Beetgum door een terechte penalty de winst naar zich toetrekken in de blessuretijd.

De 3-2 door een penalty van Jort H. Dijkstra in de 91ste minuut

Voor rust kwam Beetgum op een 2-0 achterstand maar kon vlak voor rust de belangrijke aansluitingstreffer maken.

In de rust zorgde hoofdtrainer Danny Span met een tactische zet mede voor de ommekeer in de wedstrijd en was Beetgum de tweede helft de bovenliggende partij. Arum voetbalde tegen zichzelf, reageerde op iedere beslissing van de scheidsrechter en alle klutsballen vielen in het voordeel van Beetgum uit. De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Geert Jan de Vries (43ste minuut), Walter Snieder (71ste minuut) en Jort Dijkstra (91ste minuut uit een penalty).

Het schot van Marten Johannes Bloem wordt ingetikt door Walter Snieder (2-2)

Volgende week zaterdag 10 november 2018 staat de uitwedstrijd tegen Tzummarum op het programma (aftrap 14.30 uur) en zal moeten blijken of Beetgum de positieve lijn kan vasthouden.