bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NOORD Vierde ronde Groep 1, Mannen: Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 3 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 SWZ Boso Sneek – Hoogeveen 0 – 2. OOST Vierde ronde Groep 1, Mannen: […]

BUITENPOST – Zaterdag hoofdklasser Buitenpost heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de noordelijke bekerstrijd. Op sportpark De Swadde ging zondag hoofdklasser Achilles 1894 met 4-1 ten onder. De thuisclub sloeg na de pauze toe, want na de eerste 45 minuten stond het 1-1. Beide clubs hebben het in de competitie lastig. De Blauwkes […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 (Flevo Boys wint na strafschoppen) SWZ Sneek (zo) – Hoogeveen 0 – 2 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 1 – 0 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 Uitslagen  van dinsdag 19 februari: Pelikaan S – Staphorst […]

HOOGEVEEN – Nagenoeg de gehele huidige selectie van De Weide heeft aangegeven volgend seizoen bij De Weide te blijven voetballen. Ook de begeleidingsstaf (m.u.v. assistent-trainer Rob van der Sleen, die vanwege drukke werkzaamheden stopt), blijft intact. Momenteel bezet de club uit Hoogeveen de 7e plek in de 2e klasse 2J. De goede sfeer binnen de […]

Print dit bericht Print dit bericht

05-11-2018: Roekepraatsje Milan de Haan

Afgelopen weekend was Milan de Haan pupil van de week, onderstaand Milan zn roekepraatsje!milandehaan

 

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam:  Milan de Haan
Hoe oud ben je:  6
Is er een van:  Bert & Anna
Wie zijn je broertjes of zusjes:  Jarno
Welke school zit je:  Mooitaki
Wat wil je later worden:  Boer, Schipper en automonteur
Lekkerste eten:  Patat
Eet nooit:  Wat ik niet ken
Welke team speel je:  JO7
Heb je ook nog in ander team gespeeld:  Kabouters
Wie zijn je trainers:  Teun Kuipers
Wie vind je de beste trainer(s):  Teun
Wat is je plekje op het voetbalveld:  Overal en nergens
Wat zijn je sterkste punten:  Trappen
Heb je ook zwakkere punten:  Nee
Ritueel voor de wedstrijd:  Trappen met de bal
Wat vind je leuk aan voetbal:  Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal:  Niets
Wat is je doel op voetbalgebied:  De beste te zijn
Wie vind je de beste van Beetgum 1:  Teun
Wie vind je de beste club van de wereld:  Real Madrid
Wie vind je de beste speler van de wereld:  Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal:  Wesley Sneijder
Wat vind je van VV Beetgum:  Geweldig!

 

 

nn