bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Zaterdag 15 december FC Assen JO15-1 (thuis,14.00 uur/uit) […]

VEENWOUDEN – Zaterdag 15 december staat de laatste wedstrijd voor de winterstop voor SC Veenwouden op het programma. En wat voor een wedstrijd. De derby uit tegen VV Hardegarijp staat altijd garant voor spektakel. Een plezierige bijkomstigheid gelet de koude weersverwachting. Er wordt om 14.30 uur onder leiding van scheidsrechter Mauricio Rik Plat uit Groningen […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Friese Boys – VenV ’68, 14.00 uur

ZUIDWOLDE – Nog 90 minuten scheiden de 14 ploegen uit de 3e klasse D tot de winterstop. Nog 90 minuten waarna voor sommigen voetbal voor even op een wat lager pitje zal staan, rust zal worden gepakt en randzaken voor even hoofdzaken zullen worden. Voor (vele) anderen echter begint, na deze anderhalf uur, een hele […]

OOST Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag: NVC – Halle 0 – 1. STAND SC Meddo  10 8 0 2 24 38 15 Etten  10 7 2 1 23 27 10 Vosseveld  11 7 2 2 23 23 11 Marienveld  10 7 0 3 21 19 13 Kilder  10 6 1 3 19 26 14 […]

Print dit bericht Print dit bericht

05-11-2018: Roekepraatsje Milan de Haan

Afgelopen weekend was Milan de Haan pupil van de week, onderstaand Milan zn roekepraatsje!milandehaan

 

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam:  Milan de Haan
Hoe oud ben je:  6
Is er een van:  Bert & Anna
Wie zijn je broertjes of zusjes:  Jarno
Welke school zit je:  Mooitaki
Wat wil je later worden:  Boer, Schipper en automonteur
Lekkerste eten:  Patat
Eet nooit:  Wat ik niet ken
Welke team speel je:  JO7
Heb je ook nog in ander team gespeeld:  Kabouters
Wie zijn je trainers:  Teun Kuipers
Wie vind je de beste trainer(s):  Teun
Wat is je plekje op het voetbalveld:  Overal en nergens
Wat zijn je sterkste punten:  Trappen
Heb je ook zwakkere punten:  Nee
Ritueel voor de wedstrijd:  Trappen met de bal
Wat vind je leuk aan voetbal:  Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal:  Niets
Wat is je doel op voetbalgebied:  De beste te zijn
Wie vind je de beste van Beetgum 1:  Teun
Wie vind je de beste club van de wereld:  Real Madrid
Wie vind je de beste speler van de wereld:  Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal:  Wesley Sneijder
Wat vind je van VV Beetgum:  Geweldig!

 

 

nn