bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

OOST Zaterdag Vierde klasse A, Mannen zaterdag: Woezik – Elisthalater. STAND DVE-Trajanus  18 15 3 0 48 72 18 Quick 1888  17 13 3 1 42 57 23 Juliana ’31  17 10 3 4 33 53 19 Woezik  17 9 3 5 30 46 34 Kolping-Dynamo  18 8 3 7 27 41 30 Alverna  18 […]

GRONINGEN – Komende zaterdag de afsluiting van de competitie van de eerste klasse E. Verschillende wedstrijden doen er nog toe. Ook de ontmoeting tussen Noordscheschut en Oranje Nassau is niet om des keizers baard. door Siemon Aikema Voor Noordscheschut lijkt de wedstrijd van zaterdag belangrijker dan voor Oranje Nassau. De Schutters hebben bij winst nog […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

14-11-2018: Beetgum VR1 wint van fc Harlingen VR1

VV Beetgum VR1 – fc Harlingen VR1

Afgelopen zaterdag 10 november stond de thuiswedstrijd tegen fc Harlingen VR1 op het programma.  De vrouwen uit Harlingen waren al aardig bekend bij Beetgum, dit omdat Samir Tawafra het team een tijdje getraind heeft. Hierdoor gaf het niet alleen Beetgum maar ook Harlingen de kracht om van elkaar te winnen!

Na een vroege tegengoal wisten de alerte spitsen van Beetgum de wedstrijd binnen 5 minuten om te zetten in een 2-1 voorsprong. Hoewel de vrouwen van Harlingen goed hun best deden wisten ze moeilijk langs de sterke achterhoede te komen en kon Beetgum met een 5-2 voorsprong de rust in gaan! In de tweede helft hebben we de stand nog uit weten te breiden tot een 7-3 winst. Deze wedstrijd was volop strijden voor beide teams en een leuke wedstrijd voor zowel de thuissupporters als de mee gereisde uitsupporters.

Hermine Bakker en Sanne Roorda scoorden in deze wedstrijd hun eerste goal  voor VR1, deze vreugde is dan ook duidelijk zichtbaar in bijgevoegde foto’s.

De 3 punten bleven in Beetgum. Komende zaterdag spelen de dames uit tegen Tzum VR1, en ook hier zullen zij alles uit te kast trekken om met 3 punten terug te keren op sportcomplex ‘it Bosk’, en aan te schuiven voor het supportersfeest!

 

1 2