bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NOORD Vierde ronde Groep 1, Mannen: Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 3 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 SWZ Boso Sneek – Hoogeveen 0 – 2. OOST Vierde ronde Groep 1, Mannen: […]

BUITENPOST – Zaterdag hoofdklasser Buitenpost heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de noordelijke bekerstrijd. Op sportpark De Swadde ging zondag hoofdklasser Achilles 1894 met 4-1 ten onder. De thuisclub sloeg na de pauze toe, want na de eerste 45 minuten stond het 1-1. Beide clubs hebben het in de competitie lastig. De Blauwkes […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 (Flevo Boys wint na strafschoppen) SWZ Sneek (zo) – Hoogeveen 0 – 2 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 1 – 0 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 Uitslagen  van dinsdag 19 februari: Pelikaan S – Staphorst […]

HOOGEVEEN – Nagenoeg de gehele huidige selectie van De Weide heeft aangegeven volgend seizoen bij De Weide te blijven voetballen. Ook de begeleidingsstaf (m.u.v. assistent-trainer Rob van der Sleen, die vanwege drukke werkzaamheden stopt), blijft intact. Momenteel bezet de club uit Hoogeveen de 7e plek in de 2e klasse 2J. De goede sfeer binnen de […]

Print dit bericht Print dit bericht

14-11-2018: Beetgum VR1 wint van fc Harlingen VR1

VV Beetgum VR1 – fc Harlingen VR1

Afgelopen zaterdag 10 november stond de thuiswedstrijd tegen fc Harlingen VR1 op het programma.  De vrouwen uit Harlingen waren al aardig bekend bij Beetgum, dit omdat Samir Tawafra het team een tijdje getraind heeft. Hierdoor gaf het niet alleen Beetgum maar ook Harlingen de kracht om van elkaar te winnen!

Na een vroege tegengoal wisten de alerte spitsen van Beetgum de wedstrijd binnen 5 minuten om te zetten in een 2-1 voorsprong. Hoewel de vrouwen van Harlingen goed hun best deden wisten ze moeilijk langs de sterke achterhoede te komen en kon Beetgum met een 5-2 voorsprong de rust in gaan! In de tweede helft hebben we de stand nog uit weten te breiden tot een 7-3 winst. Deze wedstrijd was volop strijden voor beide teams en een leuke wedstrijd voor zowel de thuissupporters als de mee gereisde uitsupporters.

Hermine Bakker en Sanne Roorda scoorden in deze wedstrijd hun eerste goal  voor VR1, deze vreugde is dan ook duidelijk zichtbaar in bijgevoegde foto’s.

De 3 punten bleven in Beetgum. Komende zaterdag spelen de dames uit tegen Tzum VR1, en ook hier zullen zij alles uit te kast trekken om met 3 punten terug te keren op sportcomplex ‘it Bosk’, en aan te schuiven voor het supportersfeest!

 

1 2