bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VROOMSHOOP – In een volgepakt clubhuis ‘t Flierhuus leidde Harry Lantink als voorzitter van de sponsorcommissie van Vroomshoopse Boys op woensdagavond 12 december een bijzondere sponsorbijeenkomst. De ervaren journalist Tom van den Berg van TC Tubantia presenteerde, bijgestaan door z’n tafeldame Marie-José Temmink, een Boys-variant op het tv-programma De Wereld Draait door. De beide wethouders […]

DEDEMSVAART – Zondag 16 december komt SV Dalfsen naar sportpark de Boekweit. Na twee kampioenschappen en promoties op rij, is Dalfsen nu de koploper in de noordelijke 2e klasse L. De Dalfsenaren hebben de eerste periode al in the pocket. Nummer twee Lemelerveld volgt op drie punten en nummer 3 Heerde heeft al zeven punten […]

Het idee om de zaterdag- en zondag hoofdklassen regionaal samen te voegen klinkt positief wanneer ik de berichtgeving in de media lees. Ergens begrijp ik het wel, maar dan vooral van de clubs met een ‘zondagbril’ op. Voor de zondagclubs bestaat de zondag nu vooral uit veelal ver reizen, een wedstrijdje voetballen voor 3 man […]

BOORNBERGUM – SC Boornbergum’80 en hoofdtrainer Gerard Blaakmeer hebben het contract met een jaar verlengd. Na anderhalf seizoen is gebleken dat er een ware chemie is tussen de trainer en de jonge spelersgroep, wat resulteert in een uitermate goede trainingsopkomst en uitstekende resultaten in de competitie. Waar vorig jaar een periode werd behaalt aan het […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

14-11-2018: Beetgum VR1 wint van fc Harlingen VR1

VV Beetgum VR1 – fc Harlingen VR1

Afgelopen zaterdag 10 november stond de thuiswedstrijd tegen fc Harlingen VR1 op het programma.  De vrouwen uit Harlingen waren al aardig bekend bij Beetgum, dit omdat Samir Tawafra het team een tijdje getraind heeft. Hierdoor gaf het niet alleen Beetgum maar ook Harlingen de kracht om van elkaar te winnen!

Na een vroege tegengoal wisten de alerte spitsen van Beetgum de wedstrijd binnen 5 minuten om te zetten in een 2-1 voorsprong. Hoewel de vrouwen van Harlingen goed hun best deden wisten ze moeilijk langs de sterke achterhoede te komen en kon Beetgum met een 5-2 voorsprong de rust in gaan! In de tweede helft hebben we de stand nog uit weten te breiden tot een 7-3 winst. Deze wedstrijd was volop strijden voor beide teams en een leuke wedstrijd voor zowel de thuissupporters als de mee gereisde uitsupporters.

Hermine Bakker en Sanne Roorda scoorden in deze wedstrijd hun eerste goal  voor VR1, deze vreugde is dan ook duidelijk zichtbaar in bijgevoegde foto’s.

De 3 punten bleven in Beetgum. Komende zaterdag spelen de dames uit tegen Tzum VR1, en ook hier zullen zij alles uit te kast trekken om met 3 punten terug te keren op sportcomplex ‘it Bosk’, en aan te schuiven voor het supportersfeest!

 

1 2