bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VROOMSHOOP – In een volgepakt clubhuis ‘t Flierhuus leidde Harry Lantink als voorzitter van de sponsorcommissie van Vroomshoopse Boys op woensdagavond 12 december een bijzondere sponsorbijeenkomst. De ervaren journalist Tom van den Berg van TC Tubantia presenteerde, bijgestaan door z’n tafeldame Marie-José Temmink, een Boys-variant op het tv-programma De Wereld Draait door. De beide wethouders […]

DEDEMSVAART – Zondag 16 december komt SV Dalfsen naar sportpark de Boekweit. Na twee kampioenschappen en promoties op rij, is Dalfsen nu de koploper in de noordelijke 2e klasse L. De Dalfsenaren hebben de eerste periode al in the pocket. Nummer twee Lemelerveld volgt op drie punten en nummer 3 Heerde heeft al zeven punten […]

Het idee om de zaterdag- en zondag hoofdklassen regionaal samen te voegen klinkt positief wanneer ik de berichtgeving in de media lees. Ergens begrijp ik het wel, maar dan vooral van de clubs met een ‘zondagbril’ op. Voor de zondagclubs bestaat de zondag nu vooral uit veelal ver reizen, een wedstrijdje voetballen voor 3 man […]

BOORNBERGUM – SC Boornbergum’80 en hoofdtrainer Gerard Blaakmeer hebben het contract met een jaar verlengd. Na anderhalf seizoen is gebleken dat er een ware chemie is tussen de trainer en de jonge spelersgroep, wat resulteert in een uitermate goede trainingsopkomst en uitstekende resultaten in de competitie. Waar vorig jaar een periode werd behaalt aan het […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

15-11-2018: Eerst voetbal dan feest

Zaterdag 17 november staan er diverse wedstrijden op het programma, de middag wordt vanaf 16.30 uur afgesloten met een groot supportersfeest met Live Muziek.

Totaal 15 jeugd- en seniorenteams komen dit weekend in actie en naast de sportieve activiteiten zal er ook ruimte zijn voor een stukje ontspanning en vermaak.

Na afloop van de thuiswedstrijden Beetgum 1 (tegen CVO) en Beetgum 2 (Ouwe Syl 2) barst vanaf 16.30 uur de muziek los met een optreden van Thomas Acoustic Koffers die met een eerder optreden indruk heeft gemaakt in Bitgum.

Eventbanner_Supportersfeest2018

Beetgum 1 zal na de overwinning vorige week op Tzummarum opnieuw goede zaken willen doen. Zowel CVO als Beetgum hebben 11 punten en de winnaar houdt aansluiting met de top.

Beetgum 2 zal aan de bak moeten tegen Ouwe Syl 2, Beetgum 3 moet naar de koploper Dronrijp.

De vrouwen van Beetgum staan op de 2de plaats en moeten uit naar Tzum, het team van Samir Tawafra heeft ook de laatste 16 bereikt in de strijd om de KNVB beker.

Zondag 18 november moet het zondagsteam aantreden om 11.30 uur in St. Jacob.

Alle teams wensen wij veel succes en iedereen is na afloop van harte welkom op het gezellige supportersfeest.    

De pupil van de week is Jorrit de Vries van v.v. Beetgum Jo8

De wedstrijdbal is aangeboden door:

muta sport