bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NOORD Vierde ronde Groep 1, Mannen: Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 3 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 SWZ Boso Sneek – Hoogeveen 0 – 2. OOST Vierde ronde Groep 1, Mannen: […]

BUITENPOST – Zaterdag hoofdklasser Buitenpost heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de noordelijke bekerstrijd. Op sportpark De Swadde ging zondag hoofdklasser Achilles 1894 met 4-1 ten onder. De thuisclub sloeg na de pauze toe, want na de eerste 45 minuten stond het 1-1. Beide clubs hebben het in de competitie lastig. De Blauwkes […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 (Flevo Boys wint na strafschoppen) SWZ Sneek (zo) – Hoogeveen 0 – 2 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 1 – 0 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 Uitslagen  van dinsdag 19 februari: Pelikaan S – Staphorst […]

HOOGEVEEN – Nagenoeg de gehele huidige selectie van De Weide heeft aangegeven volgend seizoen bij De Weide te blijven voetballen. Ook de begeleidingsstaf (m.u.v. assistent-trainer Rob van der Sleen, die vanwege drukke werkzaamheden stopt), blijft intact. Momenteel bezet de club uit Hoogeveen de 7e plek in de 2e klasse 2J. De goede sfeer binnen de […]

Print dit bericht Print dit bericht

15-11-2018: Eerst voetbal dan feest

Zaterdag 17 november staan er diverse wedstrijden op het programma, de middag wordt vanaf 16.30 uur afgesloten met een groot supportersfeest met Live Muziek.

Totaal 15 jeugd- en seniorenteams komen dit weekend in actie en naast de sportieve activiteiten zal er ook ruimte zijn voor een stukje ontspanning en vermaak.

Na afloop van de thuiswedstrijden Beetgum 1 (tegen CVO) en Beetgum 2 (Ouwe Syl 2) barst vanaf 16.30 uur de muziek los met een optreden van Thomas Acoustic Koffers die met een eerder optreden indruk heeft gemaakt in Bitgum.

Eventbanner_Supportersfeest2018

Beetgum 1 zal na de overwinning vorige week op Tzummarum opnieuw goede zaken willen doen. Zowel CVO als Beetgum hebben 11 punten en de winnaar houdt aansluiting met de top.

Beetgum 2 zal aan de bak moeten tegen Ouwe Syl 2, Beetgum 3 moet naar de koploper Dronrijp.

De vrouwen van Beetgum staan op de 2de plaats en moeten uit naar Tzum, het team van Samir Tawafra heeft ook de laatste 16 bereikt in de strijd om de KNVB beker.

Zondag 18 november moet het zondagsteam aantreden om 11.30 uur in St. Jacob.

Alle teams wensen wij veel succes en iedereen is na afloop van harte welkom op het gezellige supportersfeest.    

De pupil van de week is Jorrit de Vries van v.v. Beetgum Jo8

De wedstrijdbal is aangeboden door:

muta sport