bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VROOMSHOOP – In een volgepakt clubhuis ‘t Flierhuus leidde Harry Lantink als voorzitter van de sponsorcommissie van Vroomshoopse Boys op woensdagavond 12 december een bijzondere sponsorbijeenkomst. De ervaren journalist Tom van den Berg van TC Tubantia presenteerde, bijgestaan door z’n tafeldame Marie-José Temmink, een Boys-variant op het tv-programma De Wereld Draait door. De beide wethouders […]

DEDEMSVAART – Zondag 16 december komt SV Dalfsen naar sportpark de Boekweit. Na twee kampioenschappen en promoties op rij, is Dalfsen nu de koploper in de noordelijke 2e klasse L. De Dalfsenaren hebben de eerste periode al in the pocket. Nummer twee Lemelerveld volgt op drie punten en nummer 3 Heerde heeft al zeven punten […]

Het idee om de zaterdag- en zondag hoofdklassen regionaal samen te voegen klinkt positief wanneer ik de berichtgeving in de media lees. Ergens begrijp ik het wel, maar dan vooral van de clubs met een ‘zondagbril’ op. Voor de zondagclubs bestaat de zondag nu vooral uit veelal ver reizen, een wedstrijdje voetballen voor 3 man […]

BOORNBERGUM – SC Boornbergum’80 en hoofdtrainer Gerard Blaakmeer hebben het contract met een jaar verlengd. Na anderhalf seizoen is gebleken dat er een ware chemie is tussen de trainer en de jonge spelersgroep, wat resulteert in een uitermate goede trainingsopkomst en uitstekende resultaten in de competitie. Waar vorig jaar een periode werd behaalt aan het […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

23-11-2018: Roekepraatsje Jorrit de Vries

 

 

 

Afgelopen week was Jorrit de Vries pupil van de week, onderstaand Jorrit zn roekepraatsje.

 

 

jorrit3

jorrit

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Jorrit de Vries
Hoe oud ben je: 7 jaar
Is er een van: Lieuwe en Nienke
Wie zijn je broertjes of zusjes: Mirte
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Prof voetballer
Lekkerste eten: Pannekoeken
Eet nooit: Spruitjes
Welke team speel je: JO8-1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: nee
Wie zijn je trainers: Doede en Heit
Wie vind je de beste trainer(s): Heit!
Wat is je plekje op het voetbalveld: Verdediger
Wat zijn je sterkste punten: Altijd naar de bal blijven kijken
Heb je ook zwakkere punten: Nee
Ritueel voor de wedstrijd: Warming up
Wat vind je leuk aan voetbal: Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Kampioen worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik niet
Wie vind je de beste club van de wereld: FC Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Frenkie de Jong
Wat vind je van VV Beetgum: Super club