bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

NOORD Vierde ronde Groep 1, Mannen: Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 3 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 SWZ Boso Sneek – Hoogeveen 0 – 2. OOST Vierde ronde Groep 1, Mannen: […]

BUITENPOST – Zaterdag hoofdklasser Buitenpost heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de noordelijke bekerstrijd. Op sportpark De Swadde ging zondag hoofdklasser Achilles 1894 met 4-1 ten onder. De thuisclub sloeg na de pauze toe, want na de eerste 45 minuten stond het 1-1. Beide clubs hebben het in de competitie lastig. De Blauwkes […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Buitenpost – Achilles 1894 4 – 1 Flevo Boys – SVBO 1 – 1 (Flevo Boys wint na strafschoppen) SWZ Sneek (zo) – Hoogeveen 0 – 2 Bergum – vv Winsum 0 – 2 Drenthina – GVAV-Rapiditas 1 – 0 Helpman – LAC Frisia 1883 3 – 2 Uitslagen  van dinsdag 19 februari: Pelikaan S – Staphorst […]

HOOGEVEEN – Nagenoeg de gehele huidige selectie van De Weide heeft aangegeven volgend seizoen bij De Weide te blijven voetballen. Ook de begeleidingsstaf (m.u.v. assistent-trainer Rob van der Sleen, die vanwege drukke werkzaamheden stopt), blijft intact. Momenteel bezet de club uit Hoogeveen de 7e plek in de 2e klasse 2J. De goede sfeer binnen de […]

Print dit bericht Print dit bericht

23-11-2018: Roekepraatsje Jorrit de Vries

 

 

 

Afgelopen week was Jorrit de Vries pupil van de week, onderstaand Jorrit zn roekepraatsje.

 

 

jorrit3

jorrit

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Jorrit de Vries
Hoe oud ben je: 7 jaar
Is er een van: Lieuwe en Nienke
Wie zijn je broertjes of zusjes: Mirte
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Prof voetballer
Lekkerste eten: Pannekoeken
Eet nooit: Spruitjes
Welke team speel je: JO8-1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: nee
Wie zijn je trainers: Doede en Heit
Wie vind je de beste trainer(s): Heit!
Wat is je plekje op het voetbalveld: Verdediger
Wat zijn je sterkste punten: Altijd naar de bal blijven kijken
Heb je ook zwakkere punten: Nee
Ritueel voor de wedstrijd: Warming up
Wat vind je leuk aan voetbal: Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks
Wat is je doel op voetbalgebied: Kampioen worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik niet
Wie vind je de beste club van de wereld: FC Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Frenkie de Jong
Wat vind je van VV Beetgum: Super club