bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

OOST Zaterdag Vierde klasse A, Mannen zaterdag: Woezik – Elisthalater. STAND DVE-Trajanus  18 15 3 0 48 72 18 Quick 1888  17 13 3 1 42 57 23 Juliana ’31  17 10 3 4 33 53 19 Woezik  17 9 3 5 30 46 34 Kolping-Dynamo  18 8 3 7 27 41 30 Alverna  18 […]

GRONINGEN – Komende zaterdag de afsluiting van de competitie van de eerste klasse E. Verschillende wedstrijden doen er nog toe. Ook de ontmoeting tussen Noordscheschut en Oranje Nassau is niet om des keizers baard. door Siemon Aikema Voor Noordscheschut lijkt de wedstrijd van zaterdag belangrijker dan voor Oranje Nassau. De Schutters hebben bij winst nog […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

26-11-2018: Beetgum in 2de helft ruim langs WWS

Beetgum 1 van hoofdtrainer Danny Span wist de 4de overwinning op rij te boeken. Zaterdag 24 november 2018 werd in een uitwedstrijd WWS met maar liefst 7-1 verslagen.

IMG_0146t

In de eerste helft kwam Beetgum na 1 minuut al op voorsprong en na 20 minuten kwam de 0-2 op het (ontbrekende) scorebord. Vanaf dat moment lukte er niet veel meer en was Beetgum geen schim meer van de ploeg van de laatste weken. WWS kan voor de rust nog terugkomen tot 1-2.

Wat er in de rust is gezegd is niet bekend maar Beetgum kwam als herboren uit de kleedkamer en maakte er in de 2de helft een galavoorstelling van. Het ene doelpunt was nog mooier dan het andere. Uiteindelijk was de eindstand een overtuigende (op basis 2de helft) 1-7 overwinning.

De doelpunten van Beetgum werden gemaakt door Jort H. Dijkstra (3x), Robin Bruinsma (2x), Willem Jan Dijkstra en Geert Jan de Vries.

Door de overwinning stijgt Beetgum naar de 3de plaats op de ranglijst. Volgende week zaterdag 1 december komt Blija naar ’t Bosk.