bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

VROOMSHOOP – In een volgepakt clubhuis ‘t Flierhuus leidde Harry Lantink als voorzitter van de sponsorcommissie van Vroomshoopse Boys op woensdagavond 12 december een bijzondere sponsorbijeenkomst. De ervaren journalist Tom van den Berg van TC Tubantia presenteerde, bijgestaan door z’n tafeldame Marie-José Temmink, een Boys-variant op het tv-programma De Wereld Draait door. De beide wethouders […]

DEDEMSVAART – Zondag 16 december komt SV Dalfsen naar sportpark de Boekweit. Na twee kampioenschappen en promoties op rij, is Dalfsen nu de koploper in de noordelijke 2e klasse L. De Dalfsenaren hebben de eerste periode al in the pocket. Nummer twee Lemelerveld volgt op drie punten en nummer 3 Heerde heeft al zeven punten […]

Het idee om de zaterdag- en zondag hoofdklassen regionaal samen te voegen klinkt positief wanneer ik de berichtgeving in de media lees. Ergens begrijp ik het wel, maar dan vooral van de clubs met een ‘zondagbril’ op. Voor de zondagclubs bestaat de zondag nu vooral uit veelal ver reizen, een wedstrijdje voetballen voor 3 man […]

BOORNBERGUM – SC Boornbergum’80 en hoofdtrainer Gerard Blaakmeer hebben het contract met een jaar verlengd. Na anderhalf seizoen is gebleken dat er een ware chemie is tussen de trainer en de jonge spelersgroep, wat resulteert in een uitermate goede trainingsopkomst en uitstekende resultaten in de competitie. Waar vorig jaar een periode werd behaalt aan het […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

29-11-2018: Blija van Tiede Dijkstra naar ’t Bosk

Zaterdag 1 december 2018 staat de competitiewedstrijd Beetgum 1 – Blija 1 op het programma.

Een wedstrijd met een speciaal tintje, Tiede Dijkstra (oud-speler, -leider en -trainer bij Beetgum ) is sinds dit seizoen succesvol als hoofdtrainer van Blija. Tiede Dijkstra had als aanvoerder en later als assistent-trainer een groot aandeel in de twee kampioenschappen van Beetgum in 2010 en 2014.

Foto wedstrijd Beetgum - Blija 12 oktober 2013 (uitslag 4-2 winst voor Beetgum)

Foto wedstrijd Beetgum – Blija 12 oktober 2013, dit seizoen werd Beetgum kampioen (4-2 winst voor Beetgum)

Frappant is ook nog dat beide hoofdcoaches Danny Span en Tiede Dijkstra gelijktijdig hun UEFA trainersdiploma KNVB hebben behaald, beide trainers kennen elkaar dus goed.

Kortom het zal komende zaterdag 1 december een interessante ontmoeting worden en zowel de beide trainers als ook de spelers van Beetgum zullen extra gemotiveerd zijn om tot een goed resultaat te komen.

Aanvang is 14.30 uur.

Pupil van de Week is: Thieme Siderius van Beetgum Jo8.

De wedstrijdbal is beschikbaar gesteld door :

langhenkel