bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Dinsdag 22 januari Protos – NKVV, 20:00 uur FC Zuidlaren – FVV, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur HJSC- Heeg 2, 20:00 uur Asser Boys – ACV onder 19, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur Gorredijk – Heerenveense Boys, 20.00 uur […]

VEENENDAAL – Leon Toonen heeft de knoop doorgehakt. De voetballer van het Veenendaalse DOVO vindt het mooi geweest en zet na dit seizoen een punt achter zijn carrière. Toonen voetbalde 13 seizoenen. Daarin speelde hij bijna 300 wedstrijden waarin hij 103 doelpunten wist te maken. Dit seizoen komt de aanvaller amper nog aan spelen toe […]

EEMDIJK – Gerben-Jan Ruizendaal hangt na dit seizoen zijn keepershandschoenen aan de wilgen. De 33-jarige doelman van Derde divisionist Eemdijk heeft dat de club laten weten. Ruizendaal is opgeleid bij IJsselmeervogels en kwam in 2004 als 19-jarige bij de A-selectie. In 2006 stapte hij over naar Huizen. Via LRC Leerdam, DOVO en Nunspeet belandde hij […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Maandag 21 januari Wykels Hallum JO19. Contact: 06-40299473. […]

HOOGEVEEN – HZVV heeft de eerste wedstrijd na de winterstop gewonnen. Op eigen veld werd d’Olde Veste ’54  met 2-1 verslagen. Beide treffers van de thuisclub werden gemaakt door Fabian Stevens. Door de driepunter blijft HZVV souverein koploper in de 1e klasse E met 34 punten uit 13 duels. Het gat naar de eerste concurrent, […]

Print dit bericht Print dit bericht

10-12-2018: Roekepraatsje Thieme Siderius

Afgelopen week was Thieme pupil van de week, u had van ons nog het roekepraatsje van Thieme tegoed. thiemensiderius

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Thieme Siderius
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Willem Siderius en Aukje Binnema
Wie zijn je broertjes of zusjes: Yerne en Dinthe
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Politie of profvoetballer
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Kaas
Welke team speel je: JO8-1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Doede en Lieuwe
Wie vind je de beste trainer(s): Beide
Wat is je plekje op het voetbalveld: Aanvaller en keep
Wat zijn je sterkste punten: aanvallen
Heb je ook zwakkere punten: Beter leren keepen
Ritueel voor de wedstrijd: Op doel schieten
Wat vind je leuk aan voetbal: Aanvallen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks, ik vind het heel leuk
Wat is je doel op voetbalgebied: Nog meer goals maken
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik niet
Wie vind je de beste club van de wereld: Real Madrid
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo en Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Depay
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk!