bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

BUITENPOST – SC Heerenveen komt zaterdag 29 juni naar Buitenpost voor een oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen. De club uit Heerenveen speelt om 19.00 uur tegen de eerste selectie van hoofdklasser Buitenpost op sportpark De Swadde. Het organiseren van topwedstrijden in Buitenpost is uitgegroeid tot een traditie met jaarlijks duizenden bezoekers. Vele […]

EMMEN – Zaterdag 16 maart stond in het teken van Kika bij SC Angelslo. Een drukke maar gezellige dag met livemuziek en een grote verloting met vele prijzen die beschikbaar waren gesteld door vele gulle bedrijven en privésponsoren. Organisatoren Ben Trip en Freddie Moes waren zeer tevreden over het verloop en het eindresultaat en bedanken […]

COEVORDEN – Raptim houdt op 5 april 2019 zijn jaarlijkse vrijwilligersavond. De avond zal in het teken staan van de jaren ’90. Raptim is trots op zijn grote groep vrijwilligers en wil de waardering voor het vele werk dat zij verzetten onder andere door middel van deze avond laten blijken. Alle vrijwilligers hebben reeds een […]

ROUVEEN – Op zaterdag 30 maart a.s. vindt de wedstrijd plaats tussen het 5e en 6e elftal van de SC Rouveen. Het 5e is koploper in deze klasse, terwijl het 6e op een keurige vijfde plaats staat. Zaak voor het 5e is om deze wedstrijd in een overwinning om te zetten, zodat het 3e team […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

10-12-2018: Roekepraatsje Thieme Siderius

Afgelopen week was Thieme pupil van de week, u had van ons nog het roekepraatsje van Thieme tegoed. thiemensiderius

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Thieme Siderius
Hoe oud ben je: 8 jaar
Is er een van: Willem Siderius en Aukje Binnema
Wie zijn je broertjes of zusjes: Yerne en Dinthe
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Politie of profvoetballer
Lekkerste eten: Patat
Eet nooit: Kaas
Welke team speel je: JO8-1
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Doede en Lieuwe
Wie vind je de beste trainer(s): Beide
Wat is je plekje op het voetbalveld: Aanvaller en keep
Wat zijn je sterkste punten: aanvallen
Heb je ook zwakkere punten: Beter leren keepen
Ritueel voor de wedstrijd: Op doel schieten
Wat vind je leuk aan voetbal: Aanvallen
Wat vind je niet leuk aan voetbal: Niks, ik vind het heel leuk
Wat is je doel op voetbalgebied: Nog meer goals maken
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Weet ik niet
Wie vind je de beste club van de wereld: Real Madrid
Wie vind je de beste speler van de wereld: Ronaldo en Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Depay
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk!