bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Dinsdag 22 januari Protos – NKVV, 20:00 uur FC Zuidlaren – FVV, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur HJSC- Heeg 2, 20:00 uur Asser Boys – ACV onder 19, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur Gorredijk – Heerenveense Boys, 20.00 uur […]

VEENENDAAL – Leon Toonen heeft de knoop doorgehakt. De voetballer van het Veenendaalse DOVO vindt het mooi geweest en zet na dit seizoen een punt achter zijn carrière. Toonen voetbalde 13 seizoenen. Daarin speelde hij bijna 300 wedstrijden waarin hij 103 doelpunten wist te maken. Dit seizoen komt de aanvaller amper nog aan spelen toe […]

EEMDIJK – Gerben-Jan Ruizendaal hangt na dit seizoen zijn keepershandschoenen aan de wilgen. De 33-jarige doelman van Derde divisionist Eemdijk heeft dat de club laten weten. Ruizendaal is opgeleid bij IJsselmeervogels en kwam in 2004 als 19-jarige bij de A-selectie. In 2006 stapte hij over naar Huizen. Via LRC Leerdam, DOVO en Nunspeet belandde hij […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Maandag 21 januari Wykels Hallum JO19. Contact: 06-40299473. […]

HOOGEVEEN – HZVV heeft de eerste wedstrijd na de winterstop gewonnen. Op eigen veld werd d’Olde Veste ’54  met 2-1 verslagen. Beide treffers van de thuisclub werden gemaakt door Fabian Stevens. Door de driepunter blijft HZVV souverein koploper in de 1e klasse E met 34 punten uit 13 duels. Het gat naar de eerste concurrent, […]

Print dit bericht Print dit bericht

13-12-2018: Doelpuntenfestijn bij vrouwen van Beetgum

Doelpuntenfestijn bij vrouwen van Beetgum

 Op zaterdag 8 december speelden de dames van Beetgum in en tegen Joure. In deze wedstrijd werden er in totaal maar liefst 11 doelpunten gemaakt!

Het was een koude, winderige en regenachtige middag. Terwijl de dames de strijd aan gingen om de 3 punten mee naar Beetgum te krijgen, stonden de wissels zonder dug-outs en bewapend met kleedjes langs de kant te bibberen.

Al snel kwam Beetgum op een klungelige 1-0 achterstand. Nog geen 2 minuten later wist Jeanine de 1-1 te scoren en waren de dames weer terug bij af. Na 32 minuten maakte (de linksbenige) Jeanine een prachtige goal met het rechter been. De bal vloog richting de kruising en de dames kwamen hierdoor 1-2 voor te staan. Deze vreugde was van korte duur want dit keer wist Joure al snel de gelijkmaker te maken. De rest van de eerste helft zat vol met voorsprongen en gelijkmakers totdat er een ruststand van 3-4 op het scorebord stond.

In de tweede helft kwam Beetgum al na 5 minuten op een 3-5 voorsprong door een counter van Jenny op links die Jeanine vervolgens af kon maken. De dames van Joure konden 20 minuten later de 4-5 scoren en werd het verschil tussen de teams weer verkleind.

In de laatste 10 minuten wist Beetgum nog 2 keer te scoren en ontstond er een eindstand van 4-7.

Uiteindelijk waren niet alle 11 doelpunten voor Beetgum, maar de dames wisten wel de 3 punten mee terug te nemen. Op de terugweg werd dit gevierd met een patatje en hamburger in de Mac!

 

Komende zaterdag staat de laatste competitiewedstrijd voor dit seizoen op het programma. De dames van Beetgum ontvangen dan v.v. Scharnegoutum ’70 VR1 op sportcomplex ‘it Bosk’. Aftrap om 14:30.