bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Dinsdag 22 januari Protos – NKVV, 20:00 uur FC Zuidlaren – FVV, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur HJSC- Heeg 2, 20:00 uur Asser Boys – ACV onder 19, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur Gorredijk – Heerenveense Boys, 20.00 uur […]

VEENENDAAL – Leon Toonen heeft de knoop doorgehakt. De voetballer van het Veenendaalse DOVO vindt het mooi geweest en zet na dit seizoen een punt achter zijn carrière. Toonen voetbalde 13 seizoenen. Daarin speelde hij bijna 300 wedstrijden waarin hij 103 doelpunten wist te maken. Dit seizoen komt de aanvaller amper nog aan spelen toe […]

EEMDIJK – Gerben-Jan Ruizendaal hangt na dit seizoen zijn keepershandschoenen aan de wilgen. De 33-jarige doelman van Derde divisionist Eemdijk heeft dat de club laten weten. Ruizendaal is opgeleid bij IJsselmeervogels en kwam in 2004 als 19-jarige bij de A-selectie. In 2006 stapte hij over naar Huizen. Via LRC Leerdam, DOVO en Nunspeet belandde hij […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Maandag 21 januari Wykels Hallum JO19. Contact: 06-40299473. […]

HOOGEVEEN – HZVV heeft de eerste wedstrijd na de winterstop gewonnen. Op eigen veld werd d’Olde Veste ’54  met 2-1 verslagen. Beide treffers van de thuisclub werden gemaakt door Fabian Stevens. Door de driepunter blijft HZVV souverein koploper in de 1e klasse E met 34 punten uit 13 duels. Het gat naar de eerste concurrent, […]

Print dit bericht Print dit bericht

16-12-2018: Beetgum VR1 aan kop!

Op 15 december speelde Beetgum VR1 de laatste wedstrijd van 2018. Op deze ijzig koude zaterdag kwamen de vrouwen van Scharnegoutum op bezoek.

Beetgum begon de wedstrijd sterk en er werd op de helft van de tegenstander gespeeld. Na 12 minuten werd Jennifer onderuitgehaald in het strafschopgebied en kreeg Beetgum een penalty. Jeanine wist deze beheerst in de rechter hoek te schieten en de dames kwamen 1-0 voor te staan.

‘Als er één schaap over de dam is volgen er meer’ zeggen ze wel. Dat was bij deze wedstrijd ook zo, want 6 minuten later stond het al 3-0!

Terwijl de dames op dreef waren met scoren,stond Marianne met 5 shirts en 3 broeken in haar doel te springen omdat ze het nog steeds wel koud had. Omdat Beetgum sterk voetbalde kwam er geen bal bij haar in de buurt.

Met een ruststand van 5-0 gingen de teams richting de kleedkamers.

Na goed overleg gingen de dames de koude wildernis weer in. Ook de tweede helft verliep heel soepel en Beetgum wist in de andere 45 minuten nog 3x te scoren. Helaas viel er ook nog een goal voor Scharnegoutum wat zorgde voor een eindstand van 8-1!

In deze wedstrijd werd er 3x gescoord door Jeanine, 2x door Jennifer, 2x door Marinthe en Rochelle wist 1x te scoren.

Het eerste wat de dames na de tijd deden was kijken hoe de wedstrijd AVC-GAVC verlopen was. Deze uitslag was bepalend voor de eventuele koppositie van Beetgum VR1. Toen bekend was dat (voormalig koploper) AVC de 3 punten weggegeven had kon de dag niet meer stuk. De dames gaan met hun nummer 1 positie de winterstop in.  Dit werd na de tijd uitgebreid gevierd met hapjes en drankjes in de kantine.