bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Dinsdag 22 januari Protos – NKVV, 20:00 uur FC Zuidlaren – FVV, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur HJSC- Heeg 2, 20:00 uur Asser Boys – ACV onder 19, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur Gorredijk – Heerenveense Boys, 20.00 uur […]

VEENENDAAL – Leon Toonen heeft de knoop doorgehakt. De voetballer van het Veenendaalse DOVO vindt het mooi geweest en zet na dit seizoen een punt achter zijn carrière. Toonen voetbalde 13 seizoenen. Daarin speelde hij bijna 300 wedstrijden waarin hij 103 doelpunten wist te maken. Dit seizoen komt de aanvaller amper nog aan spelen toe […]

EEMDIJK – Gerben-Jan Ruizendaal hangt na dit seizoen zijn keepershandschoenen aan de wilgen. De 33-jarige doelman van Derde divisionist Eemdijk heeft dat de club laten weten. Ruizendaal is opgeleid bij IJsselmeervogels en kwam in 2004 als 19-jarige bij de A-selectie. In 2006 stapte hij over naar Huizen. Via LRC Leerdam, DOVO en Nunspeet belandde hij […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Maandag 21 januari Wykels Hallum JO19. Contact: 06-40299473. […]

HOOGEVEEN – HZVV heeft de eerste wedstrijd na de winterstop gewonnen. Op eigen veld werd d’Olde Veste ’54  met 2-1 verslagen. Beide treffers van de thuisclub werden gemaakt door Fabian Stevens. Door de driepunter blijft HZVV souverein koploper in de 1e klasse E met 34 punten uit 13 duels. Het gat naar de eerste concurrent, […]

Print dit bericht Print dit bericht

02-01-2019: Winterprogramma v.v. Beetgum 1

De hoofdtrainer, staf en spelers wensen alle supporters, sponsors, leden en vrijwilligers een gelukkig en sportief 2019!

Na een korte winterstop start v.v. Beetgum 1 op dinsdag 15 januari 2019 weer met de trainingen voor de 2de seizoenshelft.

Vanaf 15 januari 2019 zijn de reguliere trainingsavond weer op dinsdag en donderdag. Indien de noodzaak aanwezig is kunnen de trainingen verplaatst worden naar een kunstgraslocatie.

Voor dinsdag 22 januari is er een oefenwedstrijd gepland in Harlingen tegen Zeerobben o23. Deze wedstrijd begint om 20.00 uur. Op dinsdag 29 januari of donderdag 31 januari wordt er mogelijk ook nog een oefenwedstrijd gepland.

De eerste competitiewedstrijd staat gepland voor zaterdag 9 februari 2019 met een thuiswedstrijd, Holwerd komt dan op bezoek op het sportcomplex ’t Bosk.

 

IMG_0146t