bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

BUITENPOST – SC Heerenveen komt zaterdag 29 juni naar Buitenpost voor een oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen. De club uit Heerenveen speelt om 19.00 uur tegen de eerste selectie van hoofdklasser Buitenpost op sportpark De Swadde. Het organiseren van topwedstrijden in Buitenpost is uitgegroeid tot een traditie met jaarlijks duizenden bezoekers. Vele […]

EMMEN – Zaterdag 16 maart stond in het teken van Kika bij SC Angelslo. Een drukke maar gezellige dag met livemuziek en een grote verloting met vele prijzen die beschikbaar waren gesteld door vele gulle bedrijven en privésponsoren. Organisatoren Ben Trip en Freddie Moes waren zeer tevreden over het verloop en het eindresultaat en bedanken […]

COEVORDEN – Raptim houdt op 5 april 2019 zijn jaarlijkse vrijwilligersavond. De avond zal in het teken staan van de jaren ’90. Raptim is trots op zijn grote groep vrijwilligers en wil de waardering voor het vele werk dat zij verzetten onder andere door middel van deze avond laten blijken. Alle vrijwilligers hebben reeds een […]

ROUVEEN – Op zaterdag 30 maart a.s. vindt de wedstrijd plaats tussen het 5e en 6e elftal van de SC Rouveen. Het 5e is koploper in deze klasse, terwijl het 6e op een keurige vijfde plaats staat. Zaak voor het 5e is om deze wedstrijd in een overwinning om te zetten, zodat het 3e team […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

02-01-2019: Winterprogramma v.v. Beetgum 1

De hoofdtrainer, staf en spelers wensen alle supporters, sponsors, leden en vrijwilligers een gelukkig en sportief 2019!

Na een korte winterstop start v.v. Beetgum 1 op dinsdag 15 januari 2019 weer met de trainingen voor de 2de seizoenshelft.

Vanaf 15 januari 2019 zijn de reguliere trainingsavond weer op dinsdag en donderdag. Indien de noodzaak aanwezig is kunnen de trainingen verplaatst worden naar een kunstgraslocatie.

Voor dinsdag 22 januari is er een oefenwedstrijd gepland in Harlingen tegen Zeerobben o23. Deze wedstrijd begint om 20.00 uur. Op dinsdag 29 januari of donderdag 31 januari wordt er mogelijk ook nog een oefenwedstrijd gepland.

De eerste competitiewedstrijd staat gepland voor zaterdag 9 februari 2019 met een thuiswedstrijd, Holwerd komt dan op bezoek op het sportcomplex ’t Bosk.

 

IMG_0146t