bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

PEIZE – In het mooie Noord Drentse dorp Peize is Peize een fijne en gezellige voetbalvereniging met ongeveer 400 leden die allen op hun eigen wijze (recreatief of prestatief) hun sport kunnen beoefenen. Voor de jeugdafdeling van de club heeft Peize voor het seizoen 2019-2020 nog onder andere de volgende vacatures. Trainer voor JO15-1 (eersteklasser) […]

NORG – GOMOS is dinsdag 23 juli gastheer voor de oefenwedstrijd tussen FC Groningen en FC Eindhoven. De aftrap op Sportpark Schapendrift in Norg is om 19.00 uur. Kaarten in de voorverkoop zijn via de site van FC Groningen te bestellen. Op de wedstrijddag gaat de kassa bij GOMOS om 17.30 uur open. Volwassenen betalen […]

HOOGEVEEN – Jearl Margaritha maakt deze zomer de overstap naar Hoogeveen zondag. De 19-jarige aanvaller komt over vanuit de jeugd van FC Emmen. Hoogeveen TV sprak met de nieuwe aanwinst.

REGIO – Op de hoogte blijven van het laatste amateurvoetbalnieuws? Volg ons naast Twitter op Facebook!

BEILEN – Football Skills Drenthe houdt in samenwerking met Beilen gedurende het voetbalseizoen tien techniektrainingen op zondagmorgen voor JO9 t/m JO13 pupillen, vijf keer in het najaar en vijf keer in het voorjaar. De techniektrainingen vinden eens per twee a drie weken plaats op zondagmorgen van 10.00 tot 11.45 uur. Doelstelling is het geven van […]

Print dit bericht Print dit bericht

03-01-2019: Berend vd Ploeg toernooi 2019

IMG_1640Op 2 januari 2019 werd het Berend van der Ploeg toernooi weer gehouden. Helaas zijn er communicatie problemen geconstateerd waardoor er onduidelijkheden ontstonden over de speeltijden. Wij willen namens de activiteitencommissie van de jeugdcommissie V.V.Beetgum onze excuses hiervoor aanbieden.

De aftrap begon om 09:45 met de JO6, JO7 en JO8. Er werd leuk en sterk gevoetbald door deze voetballertjes! Natuurlijk was er ook de jaarlijkse verkiezing voor de beste speler uit deze categorie en mag voor een heel jaar de gouden schoen thuis hebben. Deze werd gewonnen door Jens Kamminga.
Uitslag:

1e Jens Kamminga

2e Femke Baarda

3e Geart Groothoff

Om 10:45 mochten de JO9, JO10 en JO11 los. Er werd fanatiek gevoetbald en mooie wedstrijdjes gespeeld. Na al deze wedstrijden  volgde de uitslag als volgt:

1e Bayern München – Jesse Tjibbe Atsma, Douwe Wieling, Rens Spanjer en Arjen Atsma

2e  Barcalona – Joost ten Have, Klaas Merijn v/d Brug en Rowan Luimstra

3e PSG – Ynte Sjoerd Dijkstra, Auke Kroondijk, Jens Kamminga en Chris Postma

 

Tot slot mocht de jeugd onder 13 starten aan het toernooi. Ook hier werd weer fanatiek en sportief gevoetbald. Hierbij is de uitslag als volgt:

1e Fenna Schaap

2e  Gedeelde plaats: Siedrick Tuinstra en Idwer de Vries

3e Hendrik van der Heide

IMG_1800IMG_1797IMG_1805
Op deze dag zijn een aantal foto’s gemaakt, deze zijn te bewonderen op de facebookpagina en website van V.V.BeetgumIMG-20190102-WA0017