bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

BUITENPOST – SC Heerenveen komt zaterdag 29 juni naar Buitenpost voor een oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen. De club uit Heerenveen speelt om 19.00 uur tegen de eerste selectie van hoofdklasser Buitenpost op sportpark De Swadde. Het organiseren van topwedstrijden in Buitenpost is uitgegroeid tot een traditie met jaarlijks duizenden bezoekers. Vele […]

EMMEN – Zaterdag 16 maart stond in het teken van Kika bij SC Angelslo. Een drukke maar gezellige dag met livemuziek en een grote verloting met vele prijzen die beschikbaar waren gesteld door vele gulle bedrijven en privésponsoren. Organisatoren Ben Trip en Freddie Moes waren zeer tevreden over het verloop en het eindresultaat en bedanken […]

COEVORDEN – Raptim houdt op 5 april 2019 zijn jaarlijkse vrijwilligersavond. De avond zal in het teken staan van de jaren ’90. Raptim is trots op zijn grote groep vrijwilligers en wil de waardering voor het vele werk dat zij verzetten onder andere door middel van deze avond laten blijken. Alle vrijwilligers hebben reeds een […]

ROUVEEN – Op zaterdag 30 maart a.s. vindt de wedstrijd plaats tussen het 5e en 6e elftal van de SC Rouveen. Het 5e is koploper in deze klasse, terwijl het 6e op een keurige vijfde plaats staat. Zaak voor het 5e is om deze wedstrijd in een overwinning om te zetten, zodat het 3e team […]

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

Print dit bericht Print dit bericht

03-01-2019: Berend vd Ploeg toernooi 2019

IMG_1640Op 2 januari 2019 werd het Berend van der Ploeg toernooi weer gehouden. Helaas zijn er communicatie problemen geconstateerd waardoor er onduidelijkheden ontstonden over de speeltijden. Wij willen namens de activiteitencommissie van de jeugdcommissie V.V.Beetgum onze excuses hiervoor aanbieden.

De aftrap begon om 09:45 met de JO6, JO7 en JO8. Er werd leuk en sterk gevoetbald door deze voetballertjes! Natuurlijk was er ook de jaarlijkse verkiezing voor de beste speler uit deze categorie en mag voor een heel jaar de gouden schoen thuis hebben. Deze werd gewonnen door Jens Kamminga.
Uitslag:

1e Jens Kamminga

2e Femke Baarda

3e Geart Groothoff

Om 10:45 mochten de JO9, JO10 en JO11 los. Er werd fanatiek gevoetbald en mooie wedstrijdjes gespeeld. Na al deze wedstrijden  volgde de uitslag als volgt:

1e Bayern München – Jesse Tjibbe Atsma, Douwe Wieling, Rens Spanjer en Arjen Atsma

2e  Barcalona – Joost ten Have, Klaas Merijn v/d Brug en Rowan Luimstra

3e PSG – Ynte Sjoerd Dijkstra, Auke Kroondijk, Jens Kamminga en Chris Postma

 

Tot slot mocht de jeugd onder 13 starten aan het toernooi. Ook hier werd weer fanatiek en sportief gevoetbald. Hierbij is de uitslag als volgt:

1e Fenna Schaap

2e  Gedeelde plaats: Siedrick Tuinstra en Idwer de Vries

3e Hendrik van der Heide

IMG_1800IMG_1797IMG_1805
Op deze dag zijn een aantal foto’s gemaakt, deze zijn te bewonderen op de facebookpagina en website van V.V.BeetgumIMG-20190102-WA0017