bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Dinsdag 22 januari Protos – NKVV, 20:00 uur FC Zuidlaren – FVV, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur HJSC- Heeg 2, 20:00 uur Asser Boys – ACV onder 19, 20.00 uur Achilles 1894 – Oranje Nassau, 20.00 uur Gorredijk – Heerenveense Boys, 20.00 uur […]

VEENENDAAL – Leon Toonen heeft de knoop doorgehakt. De voetballer van het Veenendaalse DOVO vindt het mooi geweest en zet na dit seizoen een punt achter zijn carrière. Toonen voetbalde 13 seizoenen. Daarin speelde hij bijna 300 wedstrijden waarin hij 103 doelpunten wist te maken. Dit seizoen komt de aanvaller amper nog aan spelen toe […]

EEMDIJK – Gerben-Jan Ruizendaal hangt na dit seizoen zijn keepershandschoenen aan de wilgen. De 33-jarige doelman van Derde divisionist Eemdijk heeft dat de club laten weten. Ruizendaal is opgeleid bij IJsselmeervogels en kwam in 2004 als 19-jarige bij de A-selectie. In 2006 stapte hij over naar Huizen. Via LRC Leerdam, DOVO en Nunspeet belandde hij […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam,  aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Maandag 21 januari Wykels Hallum JO19. Contact: 06-40299473. […]

HOOGEVEEN – HZVV heeft de eerste wedstrijd na de winterstop gewonnen. Op eigen veld werd d’Olde Veste ’54  met 2-1 verslagen. Beide treffers van de thuisclub werden gemaakt door Fabian Stevens. Door de driepunter blijft HZVV souverein koploper in de 1e klasse E met 34 punten uit 13 duels. Het gat naar de eerste concurrent, […]

Print dit bericht Print dit bericht

03-01-2019: Berend vd Ploeg toernooi 2019

IMG_1640Op 2 januari 2019 werd het Berend van der Ploeg toernooi weer gehouden. Helaas zijn er communicatie problemen geconstateerd waardoor er onduidelijkheden ontstonden over de speeltijden. Wij willen namens de activiteitencommissie van de jeugdcommissie V.V.Beetgum onze excuses hiervoor aanbieden.

De aftrap begon om 09:45 met de JO6, JO7 en JO8. Er werd leuk en sterk gevoetbald door deze voetballertjes! Natuurlijk was er ook de jaarlijkse verkiezing voor de beste speler uit deze categorie en mag voor een heel jaar de gouden schoen thuis hebben. Deze werd gewonnen door Jens Kamminga.
Uitslag:

1e Jens Kamminga

2e Femke Baarda

3e Geart Groothoff

Om 10:45 mochten de JO9, JO10 en JO11 los. Er werd fanatiek gevoetbald en mooie wedstrijdjes gespeeld. Na al deze wedstrijden  volgde de uitslag als volgt:

1e Bayern München – Jesse Tjibbe Atsma, Douwe Wieling, Rens Spanjer en Arjen Atsma

2e  Barcalona – Joost ten Have, Klaas Merijn v/d Brug en Rowan Luimstra

3e PSG – Ynte Sjoerd Dijkstra, Auke Kroondijk, Jens Kamminga en Chris Postma

 

Tot slot mocht de jeugd onder 13 starten aan het toernooi. Ook hier werd weer fanatiek en sportief gevoetbald. Hierbij is de uitslag als volgt:

1e Fenna Schaap

2e  Gedeelde plaats: Siedrick Tuinstra en Idwer de Vries

3e Hendrik van der Heide

IMG_1800IMG_1797IMG_1805
Op deze dag zijn een aantal foto’s gemaakt, deze zijn te bewonderen op de facebookpagina en website van V.V.BeetgumIMG-20190102-WA0017