bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROTTERDAM/GRONINGEN – Met het winnen van de KNVB-beker zorgden de vrouwen van eredivisionist Drs. Vijfje vrijdagavond voor een unieke mijlpaal in de clubhistorie. In de finale kenden de Groninger studentes geen pardon met Os Lusitanos uit Amsterdam: 7-3. In de Rotterdamse Topsporthal begon het team van trainster Teuny Bosma goed. Door international Arte Brueren en […]

ASSEN – Hoogeveen heeft na de nederlaag tegen SDO vorige week de draad goed opgepakt. In Assen werd vanavond Achilles 1894 met 3-1 verslagen en Hoogeveen is weer koploper in de hoofdklasse A op zondag met een punt voorsprong op DEM en SDO en heeft bovendien nog een wedstrijd tegoed. Achilles 1894 blijft door de […]

HARKEMA – Meisjesvoetbal staat volop in bloei bij Harkemase Boys en volgende week vrijdag 26 april houdt de club alweer voor de 5e keer de Regionale Meiden Voetbalschool. Ook deze keer weer de gebruikelijke begeleiding van professionele en gediplomeerde veld- en keepertrainers. Heb je talent of voetbal je gewoon lekker voor je plezier? Speel je […]

SPAKENBURG – In de strijd om de titel in de Tweede divisie mag IJsselmeervogels niets meer morsen en moet het hopen op een struikelpartij van AFC. De Amsterdammers hebben vijf duels voor het einde vijf punten voorsprong. Zaterdag speelt IJsselmeervogels de streekderby tegen GVVV. De Veenendalers wonnen eerder dit seizoen in Bunschoten met 2-1 van […]

UTRECHT – Hercules maakt zich op voor een Paasweekend waarin het zes belangrijke punten kan pakken in de strijd om lijfsbehoud in de derde divisie. De Utrechters treffen zaterdag directe concurrent EVV. Maandag is GOES de tegenstander. Beide duels worden in Utrecht gespeeld. EVV staat één plaats onder Hercules. De Limburgers hebben evenveel punten als […]

Print dit bericht Print dit bericht

16-01-2018: Vrouwen van Beetgum gaan strijdend ten onder

Vrouwen van Beetgum gaan strijdend ten onder

VR1

 

De afgelopen weken waren de leiders van Beetgum VR1 druk op zoek naar tegenstanders voor oefenwedstrijden. Voor afgelopen zaterdag werd er fanatiek gezocht en met resultaat!! We kregen reactie van Harkemase Boys MO17. Dit team speelt landelijk in de 4e divisie dus het zou zeker geen makkelijke wedstrijd worden.

Voordat deze wedstrijd kon beginnen moest er eerst genoeg animo zijn. Uiteindelijk begon de wedstrijd met 15 man. Helaas hadden de dames weinig basisspeelsters en waren er 8 afkomstig uit de MO17 van Beetgum.

Om 14:30 ging de wedstijd van start. Harkemase Boys begonnen de wedstrijd erg sterk waardoor de dames van Beetgum amper tot geen kansen konden creëren om een aanval op gang te zetten. Na 15 minuten spelen, stond Beetgum al op een 0-3 achterstand. Door de sterke verdediging en goed keepsterwerk van Marianne wist de tegenstander nog maar 1 doelpunt te maken in de andere 30 minuten van de eerste helft.

Ook in de tweede helft waren er weinig kansen voor Beetgum en bleef de bal maar aan de kant van de thuisclub hangen. Veel goals werden gemaakt, maar dezen vielen allemaal in het verkeerde doel… De eindstand was na 90 minuten spelen dan ook 0-12. Komende zaterdag spelen de dames een inhaalwedstrijd uit tegen Tzum VR1.