bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

KAMPEN – Tussen begin- en eindsignaal behaalden de rood-gelen in de thuiswedstrijd tegen het vrij laagstaande De Merino’s uit Veenendaal een 4-2 overwinning in een toch wel merkwaardig duel. In de eerste 25 minuten was Go-Ahead heer en meester en kwamen de Kampenaren op een ruime 3-0 voorsprong. Er leek niets aan de hand. Maar […]

MIDWOLDE –  MOVV houdt op vrijdagavond 14 juni een meidentoernooi. Vanaf 18.30 uur spelen MO13 en MO15 hun toernooi. Er is al veel belangstelling uit zowel Nederland als Duitsland. Belangstellenden kunnen zich opgeven via mail hdl76@ziggo.nl en voor vragen kun je altijd bellen met 0652446085. Voor dit toernooi zijn geen kosten en vol is vol.

VEENENDAAL – Het is vandaag op de kop af vier jaar geleden dat GVVV-voetballer Joey Snijders een zwaar auto-ong kreeg. De aanvaller werd achter het stuur getroffen door een herseninfarct en raakte met zijn auto van de weg. Hij vocht maanden voor zijn leven, en zal nooit meer volledig herstellen. De afgelopen jaren werden verschillende acties […]

COEVORDEN – Na de verdiende winst in Borger liet CSVC op eigen veld een behoorlijke steek vallen in de race om de titel. Hoewel een 0-2 achterstand bij rust nog wel weggepoetst werd in de tweede helft gingen toch twee punten verloren. Daar mede koploper Onstwedder Boys eveneens niet wist te winnen door thuis op […]

ZWOLLE – Berkum heeft opnieuw vier spelers langer vastgelegd. Johnsen Bacuna, Dennis Horstman, Patrick van der Veen en Michel van Aggele spelen ook komend seizoen voor de Zwolse club. Bacuna gaat zijn vijfde seizoen in, Horstman zijn vierde, Van der Veen en Van Aggele zijn bezig aan hun eerste seizoen bij de Zwolse club. Eerder […]

Print dit bericht Print dit bericht

16-01-2018: Vrouwen van Beetgum gaan strijdend ten onder

Vrouwen van Beetgum gaan strijdend ten onder

VR1

 

De afgelopen weken waren de leiders van Beetgum VR1 druk op zoek naar tegenstanders voor oefenwedstrijden. Voor afgelopen zaterdag werd er fanatiek gezocht en met resultaat!! We kregen reactie van Harkemase Boys MO17. Dit team speelt landelijk in de 4e divisie dus het zou zeker geen makkelijke wedstrijd worden.

Voordat deze wedstrijd kon beginnen moest er eerst genoeg animo zijn. Uiteindelijk begon de wedstrijd met 15 man. Helaas hadden de dames weinig basisspeelsters en waren er 8 afkomstig uit de MO17 van Beetgum.

Om 14:30 ging de wedstijd van start. Harkemase Boys begonnen de wedstrijd erg sterk waardoor de dames van Beetgum amper tot geen kansen konden creëren om een aanval op gang te zetten. Na 15 minuten spelen, stond Beetgum al op een 0-3 achterstand. Door de sterke verdediging en goed keepsterwerk van Marianne wist de tegenstander nog maar 1 doelpunt te maken in de andere 30 minuten van de eerste helft.

Ook in de tweede helft waren er weinig kansen voor Beetgum en bleef de bal maar aan de kant van de thuisclub hangen. Veel goals werden gemaakt, maar dezen vielen allemaal in het verkeerde doel… De eindstand was na 90 minuten spelen dan ook 0-12. Komende zaterdag spelen de dames een inhaalwedstrijd uit tegen Tzum VR1.