bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROTTERDAM/GRONINGEN – Met het winnen van de KNVB-beker zorgden de vrouwen van eredivisionist Drs. Vijfje vrijdagavond voor een unieke mijlpaal in de clubhistorie. In de finale kenden de Groninger studentes geen pardon met Os Lusitanos uit Amsterdam: 7-3. In de Rotterdamse Topsporthal begon het team van trainster Teuny Bosma goed. Door international Arte Brueren en […]

ASSEN – Hoogeveen heeft na de nederlaag tegen SDO vorige week de draad goed opgepakt. In Assen werd vanavond Achilles 1894 met 3-1 verslagen en Hoogeveen is weer koploper in de hoofdklasse A op zondag met een punt voorsprong op DEM en SDO en heeft bovendien nog een wedstrijd tegoed. Achilles 1894 blijft door de […]

HARKEMA – Meisjesvoetbal staat volop in bloei bij Harkemase Boys en volgende week vrijdag 26 april houdt de club alweer voor de 5e keer de Regionale Meiden Voetbalschool. Ook deze keer weer de gebruikelijke begeleiding van professionele en gediplomeerde veld- en keepertrainers. Heb je talent of voetbal je gewoon lekker voor je plezier? Speel je […]

SPAKENBURG – In de strijd om de titel in de Tweede divisie mag IJsselmeervogels niets meer morsen en moet het hopen op een struikelpartij van AFC. De Amsterdammers hebben vijf duels voor het einde vijf punten voorsprong. Zaterdag speelt IJsselmeervogels de streekderby tegen GVVV. De Veenendalers wonnen eerder dit seizoen in Bunschoten met 2-1 van […]

UTRECHT – Hercules maakt zich op voor een Paasweekend waarin het zes belangrijke punten kan pakken in de strijd om lijfsbehoud in de derde divisie. De Utrechters treffen zaterdag directe concurrent EVV. Maandag is GOES de tegenstander. Beide duels worden in Utrecht gespeeld. EVV staat één plaats onder Hercules. De Limburgers hebben evenveel punten als […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-02-2019: Vrouwen in 1/8 finale KNVB Beker

Zaterdag 2 februari 2019 spelen de vrouwen van v.v. Beetgum een belangrijke bekerwedstrijd.

Om 14.30 uur staat op het sportcomplex ’t Bosk een thuiswedstrijd op het programma tegen SC Haulerwijk VR1.

Door 4 overwinningen hebben de vrouwen van trainer Samir Tawafra zich geplaatst bij de laatste 16 teams van Noord-Nederland die nog strijden om de KNVB Beker.

knvb beker_0

De volgende teams werden eerder in het bekertoernooi verslagen

Wardy/Birdaard VR1           8-1

Franeker VR2                     4-1

DTD VR1                            5-0

GAVC VR1                          9-4

Ons mooie vrouwenteam hoopt dat er morgen een grote groep supporters is tijdens deze belangrijke wedstrijd. Zij kunnen iedere steun gebruiken in de strijd voor een plaats in de kwartfinales.

IMG_0219t

Steun ons vrouwenteam zaterdag om 14.30 uur sportcomplex ’t Bosk