bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

PEIZE – In het mooie Noord Drentse dorp Peize is Peize een fijne en gezellige voetbalvereniging met ongeveer 400 leden die allen op hun eigen wijze (recreatief of prestatief) hun sport kunnen beoefenen. Voor de jeugdafdeling van de club heeft Peize voor het seizoen 2019-2020 nog onder andere de volgende vacatures. Trainer voor JO15-1 (eersteklasser) […]

NORG – GOMOS is dinsdag 23 juli gastheer voor de oefenwedstrijd tussen FC Groningen en FC Eindhoven. De aftrap op Sportpark Schapendrift in Norg is om 19.00 uur. Kaarten in de voorverkoop zijn via de site van FC Groningen te bestellen. Op de wedstrijddag gaat de kassa bij GOMOS om 17.30 uur open. Volwassenen betalen […]

HOOGEVEEN – Jearl Margaritha maakt deze zomer de overstap naar Hoogeveen zondag. De 19-jarige aanvaller komt over vanuit de jeugd van FC Emmen. Hoogeveen TV sprak met de nieuwe aanwinst.

REGIO – Op de hoogte blijven van het laatste amateurvoetbalnieuws? Volg ons naast Twitter op Facebook!

BEILEN – Football Skills Drenthe houdt in samenwerking met Beilen gedurende het voetbalseizoen tien techniektrainingen op zondagmorgen voor JO9 t/m JO13 pupillen, vijf keer in het najaar en vijf keer in het voorjaar. De techniektrainingen vinden eens per twee a drie weken plaats op zondagmorgen van 10.00 tot 11.45 uur. Doelstelling is het geven van […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-02-2019: Vrouwen in 1/8 finale KNVB Beker

Zaterdag 2 februari 2019 spelen de vrouwen van v.v. Beetgum een belangrijke bekerwedstrijd.

Om 14.30 uur staat op het sportcomplex ’t Bosk een thuiswedstrijd op het programma tegen SC Haulerwijk VR1.

Door 4 overwinningen hebben de vrouwen van trainer Samir Tawafra zich geplaatst bij de laatste 16 teams van Noord-Nederland die nog strijden om de KNVB Beker.

knvb beker_0

De volgende teams werden eerder in het bekertoernooi verslagen

Wardy/Birdaard VR1           8-1

Franeker VR2                     4-1

DTD VR1                            5-0

GAVC VR1                          9-4

Ons mooie vrouwenteam hoopt dat er morgen een grote groep supporters is tijdens deze belangrijke wedstrijd. Zij kunnen iedere steun gebruiken in de strijd voor een plaats in de kwartfinales.

IMG_0219t

Steun ons vrouwenteam zaterdag om 14.30 uur sportcomplex ’t Bosk